بایدن وظیفه نیروی پشت “پستی و بانکی” سیستم به عنوان کارشناسان بلک

وحدت وظیفه نیروی ایجاد شده توسط presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن خواستار یک “پستی و بانکی” سیستم برای افرادی که دسترسی ندارید به طور منظم بانک ها در حالی که کارشناسان و دولت گزارش پان ایده.

“من فکر نمی کنم این راه حل برای بهبود رسیدن به خدمات مالی در شهرستان ما گفت:” کری شکار, معاون اجرایی رئیس جمهور از امور حکومتی و مشاور عمومی انجمن ملی فدرال-بیمه های اعتباری.

شکار است و نه تنها در ارزیابی خود.

دولت پاسخگویی که ممیزی دولت فدرال منتشر شده یک گزارش در ماه مارس که شنود گذاشته از نظرات پستی سرویس مقامات و سایر ذینفعان در مورد ایالات متحده خدمات پستی اضافه بانکی به امکانات آن لیست و تلقی که اداره پست “ممکن است نه تخصص و نه مورد نیاز سرمایه” آن را بکشد.

این گزارش همچنین اعلام کرده است که ایده “ممکن است تولید حداقل درآمد” به عنوان اداره پست جدید به دنبال جریان درآمد آن را به عنوان گزارش درآمد از ضرر و زیان بیش از 8 میلیارد دلار آخر سال مالی. این اولین بار نیست که آژانس در گزارش چنین ضرر و زیان است.

این پستی بار روز جمعه گزارش داد که “بیش از گذشته از 14 سال خدمات پستی ایالات متحده (USPS) دهکدهای از دست داد $78.5 میلیارد دلار و در حال حاضر $143 میلیارد دلار در تهی دست بدهی. هیچ کس باید الهام به اندازه کافی کارایی که اجازه می دهد تا سازمان برای رسیدگی به هر کسی پول است.”

وزارت خزانه داری همچنین مخالف اعطای اداره پست قدرت به ارائه خدمات مالی به دلیل محدود ذخایر سرمایه و عدم تجربه در بخش بانکی است.

در گزارش خود از دسامبر سال 2018 اعلام کرد که “با توجه به USPS را محدود تخصص و سرمایه محدودیت USPS نباید دنبال گسترش به بخش های جدید مانند پستی و بانکی.”

آن را به دولت رفت که اداره پست “ندارد نشان از شایستگی و یا مزیت نسبی” در مقایسه با زمانی که به این اشخاص که در حال حاضر ارائه این خدمات مانند اتحادیه های اعتباری و یا بانک.

“این واقعا اینکه آیا یا نه آنها در حال دریافت بهترین خدمات از اداره پست” گفت: شکار. “اگر که نه زمانی پس از آن ما در حال ایجاد یک نهاد جدید با خطر بالقوه هزینه می کند که ارائه سود واقعی.”

فراخوانی برای ایجاد یک پستی سیستم بانکی است یک ایده جدید بود اما رانش دوباره به سرفصل زمانی که وحدت نیروی کار که شد ایجاد شده توسط بایدن و مستقل بهداشت ، برنی ساندرز از ورمونت به نام برای پستی سیستم بانکی برای افرادی که دسترسی به بانک ها به طور منظم.

وحدت وظیفه نیروی سند نیست به طور خاص تعریف واژه “پستی و بانکی” اما می گوید که “دولت باید به راحتی در دسترس خدمات مکان به خصوص پستی بانکی به آن را ممکن است برای همه به دسترسی فیزیکی بانکی مکان است.”

سناتور. کریستن جیلیبرند از نیویورک قبلا یک رقیب برای نامزدی حزب دموکرات معرفی قانون در قبل از کنگره “پستی و بانکی عمل” که به کمک مالی ایالات متحده خدمات پستی قدرت به ارائه پایه خدمات مالی مانند بررسی تجاری و لایحه خدمات پرداخت و همچنین به عنوان اجازه می دهد مردم را به باز کردن یک حساب پس انداز و اعمال کوچک-دلار وام.

معلوم نیست اگر چه این سناتور معرفی شده در سال 2018 است و این همان چیزی است که وحدت نیروی کار پیشنهاد کرده است.

دموکرات ها مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست حمایت کرده اند پستی و بانکی پیشنهاد هیچ یک از آنها تبدیل شدن به قانون است. همچنین ایجاد یک پستی سیستم بانکی گنجانده شد هیلاری کلینتون در سال 2016 ریاست جمهوری پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im