بایدن اهداف برنی ساندرز بیش باریک, ‘دفتر پست’ قانونی ثبت

جو بایدن lambasted برنی ساندرز در یکی از آخرین تلویزیونی در سراسر کشور حضور قبل از شنبه را کارولینای جنوبی اولیه.

“آن را در مورد انقلاب است. آن را در مورد نتایج” بایدن 77 گفت: در طول سی ان ان تاون هال در چارلستون. “اما برنی در تمام زمان او شده است در سنای ایالات متحده — من فکر می کنم او گذشت هفت یا هشت صورتحساب چهار نفر از آنها واقعا خوب است. آنها مربوط به جانبازان و مراقبت از جانبازان. یک زن و شوهر بودند ادارات پست.”

بایدن همراه با بسیاری از 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رشته بالا برده حملات خود را در این سناتور ورمونت در این هفته پس از او به دست آورد هفته گذشته نوادا قفقاز با 46.8% از دولت شهرستان کنوانسیون نمایندگان. بایدن که دوباره سوال چگونه سوسیالیستی کمک خواهد کرد پایین-رای گیری مسابقه در یک انتخابات عمومی دوم قرار داده با 20.2%.

معاون سابق رئیس جمهور ذکر محافظه کارانه-تکیه کارولینای جنوبی چگونه او صاحب 20-سنج و 12 gauge shotgun برای تیراندازی تیراندازی گفت: ساندرز کنترل اسلحه ضبط شد و هنوز هم مربوطه حتی اگر سناتور بستری شد بد رای بدهند.

“این ایده در اینجا این است که چه چیزی است که شما انگیزه خود را به قضاوت” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ کس تا به حال یک مشکل مورد نقد گذشته خود تصمیم گیری.

بایدن که فشرده خود را در دست زدن به آنیتا هیل شهادت در دیوان عدالت کلارنس توماس تایید شنوایی و نقش او در تهیه و تصویب 1994 جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون عمل می کنند ادامه داد: به شلاق ساندرز برای شکست خود را به انتقاد از تولید کنندگان اسلحه.

“مناسب آن بود لایحه و سپس بر خلاف رای گیری برای دادن معافیت به تولید کنندگان اسلحه او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد 1994, جرم, لایحه که او گفت: “قرار نیست بیشتر مردم در زندان است.”

کارولینای جنوبی است باید برنده دولت برای بایدن که نیست خوب انجام شده در سه اولیه رای گیری مسابقات. او منجر شلوغ بسته در دولت با 31.4% پشتیبانی توسط ساندرز را 20.6 درصد سهم از رای و کارآفرین تام Steyer است 15.4%, رو توسط میلیون ها نفر او را صرف در تبلیغات در حالی که رقبای او بودند سرمایه گذاری جلوتر از سایر مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im