بایدن طول می کشد تگزاس در پیروزی ساندرز

هوستون — آن وعده داده شده به یک ناخن-تلخ و تگزاس نمی نا امید.

جو بایدن eked از پیروزی در تگزاس دومین کش از نمایندگان در ارائه این سوپر شنبه, ضرب و شتم برنی ساندرز پیشتاز قبل از اواخر تحکیم مرکز-چپ پشتیبانی در پشت دو دوره معاون رئیس جمهور.

با 79% حوزه گزارش بایدن به حال 32.7 درصد آرا و 30-به علاوه نمایندگان به ساندرز 29.2 درصد و 23 نمایندگان. میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نیز ماندگار با 15.6 درصد.

تگزاس متنوع جمعیت به بایدن و ساندرز مزایای دلاور 36-سال سناتور و ورمونت سناتور جذاب به سیاه و سفید دموکرات و لاتین دموکرات ها به ترتیب در حال رشد مراکز شهری هوستون این کشور چهارمین شهر دالاس–فورت وورث metroplex. بایدن 77 بود لبه در دولت, مسن, مناطق روستایی, در حالی که ساندرز 78 تحت سلطه در جوان سفیدتر مکان هایی مانند Austin.

به عنوان فوق العاده روز شنبه, بایدن, 77, بسته, میانگین رای گیری شکاف بین او و Sanders, پایان دادن به در این سناتور تنها با داشتن 1.5 درصد سرب و 29.5 درصد به 28 درصد. قبل از این اعداد و واگذاری کالیفرنیا استراتژی خود را به حال شده است به سادگی اطمینان حاصل شود ساندرز را تجربه نمی کنند یک موفقیت فراری در دولت که در آن او به نظر می رسد نزدیک به انتهای صفحه دوم از رای گیری.

Beto o’rourke, El Paso, مورد علاقه, پسر بودند در میان کسانی که به او در آخرین لحظه ،

O’rourke پیوست پیت Buttigieg و ctq در دالاس در سه شنبه شب به طور علنی حمایت خود را سیاسی سابق و دشمن دربندی یک اکتان بالا بعد از دموکراتیک heavyweights coalescing در اطراف بایدن را امتحان کنید و متوقف سوسیالیستی ساندرز شدن 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

بایدن کمپین سخنگوی کیت Bedingfield توصیف خود عملکرد به عنوان یکی از بزرگ comebacks در تاریخ سیاسی مدرن با توجه به برنامه نور در مبارزات انتخاباتی که در آن او اغلب نمی خواهد در قرعه کشی بزرگ جمعیت و محدود تبلیغات صرف.

“او امشب نشان داد که او تنها نامزد امشب که می توانند با هم اوباما و بایدن ائتلاف” Bedingfield سی ان ان گفت در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه با اشاره به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

تگزاس ارائه شده کاخ سفید امیدوار با این فرصت را به حرکت شبیه چمچه زنی تا برخی از آن 228 متعهد نمایندگان با 1,991 مورد نیاز برای تبدیل شدن به آینده دموکراتیک پرچمدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im