بایدن مبنی بر خواهر کوچک نشان می دهد کاهش دموکراتیک برای حمایت از آزادی مذهبی

جو بایدن در بیانیه ای روز شنبه در خواهران های کمی ضعیف دیوان عالی کشور مورد مشخص محو فضا برای آزادی مذهبی در میان دموکرات ها.

معاون سابق رئیس جمهور که تا آن زمان باقی مانده بود نسبتا سکوت در مورد این مسئله یک yearslong نبرد بر سر اینکه آیا یا نه کاتولیک منظور از راهبه ها را مجبور به ارائه پیشگیری از بارداری در بهداشت و درمان و برنامه و تایید آنچه که بسیاری از منتقدان خود را مدت ها مشکوک بود. اگر انتخاب بایدن در اصل وعده داده شده برای خنثیسازی دادگاه عالی حفاظت خواهر کوچک توسط نورد بازگشت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن معافیت از بارداری دستور.

“بهداشت و درمان حق است که نباید وابسته به نژاد و جنسیت و درآمد و یا کد پستی” بایدن گفت که خواهر کوچک موفق شگرد به صورت آگاهانه مبتنی بر استثنا بود “ناامید کننده است.”

بایدن در بیانیه بود که آخرین نمونه از او گردش چپ به تعریف خود را در برابر مخالفان خود را. در سال گذشته بایدن اتحادش را تغییر و یا روشن یک سری از سیاست های او کاهش یافت. با توجه به مسائل اجتماعی خود قابل توجه ترین تلنگر بوده است خود را از نظر هاید متمم که میله های دولت فدرال از بودجه اکثر سقط جنین. بایدن با استفاده از آن پشتیبانی می کند اما پس از فشار از جناح چپ حزب خود را در ماه ژوئن 2019 او اعلام کرد: “مردمی, زمان تغییر کرده است.”

بایدن تاریخ با خواهر کوچک است murkier. در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور معاون رئیس جمهور بایدن که آوازی کاتولیک صحبت نمی کنم در مورد این مسئله صورت عمومی یا به نفع و یا علیه خواهران های کمی که در سال 2013 شکایت دولت از جمله گروه در بارداری دستور. اما قبلی به پیشگیری از بارداری دستور به اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2012 بایدن همراه با پس از آن کاخ سفید از کارکنان بیل دیلی, تلاش برای جلوگیری از گنجاندن دستور ترس آن خواهد صدمه دیده است اوباما در سال 2012 شانس. آنها رد آن-بهداشت و خدمات انسانی وزیر کاتلین می گشاید.

در حالی که مبارزات انتخاباتی در سال 2012 بایدن اغلب به ارمغان آورد تا دولت را محدود معافیت برای کلیساها در تلاش برای نشان می دهد که دولت اوباما بود و روشن فکر در رویکرد خود را به جلوگیری از بارداری و آزادی مذهبی. در اکتبر بحث با آن معاون ریاست جمهوری نامزد پل رایان اغراق آمیز بایدن از محدوده دستور معافیت.

“با توجه به حمله به کلیسای کاتولیک اجازه بدهید من آن را کاملا روشن است: هیچ نهاد مذهبی کاتولیک و یا در غیر این صورت از جمله خدمات اجتماعی کاتولیک, Georgetown, بیمارستان, رحمت هر بیمارستان — هیچ کدام به هر دو مراجعه پیشگیری از بارداری هیچ کدام به پرداخت هزینه برای پیشگیری از بارداری هیچ یک به یک وسیله نقلیه به پیشگیری از بارداری در هر بیمه نامه به آنها ارائه می شود.” “این یک واقعیت است.”

رایان اشاره کرد که محافظه کاران مذهبی’ نارضایتی استثنا در غیر این صورت نشان داد.

“اگر آنها با شما موافقم چرا که نگه داشتن آنها را تحت پیگرد شما از او پرسید: در اشاره به تعداد فزاینده ای از آزادی مذهبی موارد است.

در بخشی به دلیل از دولت deflective موضع در موضوع زمانی که خواهر کوچک پیوست, فرای در این مورد شد célèbre چون برای محافظه کاران که قاب این نبرد به عنوان یک مبارزه بین خدا ترس راهبه و یک دولت سکولار.

“آیا هر حزب دموکرات باید شجاعت به ایستادن و صحبت برای خواهران های کمی از فقرا؟” تگزاس بهداشت ، تد کروز خواستار در سال 2014 سخنرانی در مجلس سنا طبقه هدفمند در کاتولیک دموکرات و سپس خانه نانسی پلوسی رهبر اقلیت و بایدن در میان آنها است.

بایدن در مواجهه با گرما از پاپ فرانسیس برای ضمنی مبنی بر خواهران های کمی در سپتامبر 2015 زمانی که فرانسیس در بازدید از واشنگتن برای beatify این کشیش اسپانیایی Junipero Serra. قبل از دیدار با اوباما و بایدن و دیگر مقامات کاخ سفید فرانسیس ساخته شده است یک توقف برای دیدن راهبه. یک سخنگوی واتیکان بعد تایید کرد که فرانسیس در حال برنامه ریزی شده خود را در مسیر این راه به سیگنال به نمایندگان مجلس حمایت خود را از راهبه ها’ مورد آزادی مذهبی.

جمهوری خواهان در سال 2016 تکرار پاپ شیرین کاری با استفاده از خواهران های کمی در اوباما در ایالت متحده آمریکا به یک نقطه در مورد آزادی مذهبی. مجلس Ryan آورده دو راهبه از نظم به عنوان مهمان. عمل آوردن مهمان به دولت از اتحادیه آغاز شده توسط رونالد ریگان رئیس جمهور است که از راه های معمول برای اعضای کنگره برای افزایش خود را حیوان خانگی سیاسی باعث می شود.

قبل از اوباما ، flanked توسط بایدن صحبت رایان است که کاتولیک معرفی خواهران به اعضای کنگره و توضیح داده می شود. این گروه در بیانیه ای گفت که حضور خود را در این رویداد در نظر گرفته نمی شود یک بیانیه سیاسی خود را به روشنی به نمایندگان مجلس است که ماموریت اصلی خود را که کمک به افراد مسن و بیمار است.

“همه ما از این است که حقوق ما گرفته نمی شود دور” خواهر Loraine ماری مگوایر گفت: قبل از این رویداد. “دولت معاف شرکت های بزرگ کسب و کارهای کوچک و مذهبی دیگر وزارتخانه ها از آنچه که آنها در حال تحمیل بر ما — ما فقط می خواهم به نگه داشتن در خدمت سالمندان فقیر که ما همیشه انجام می شود برای 175 سال است.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و صادر شده در سال 2017 اجرایی جهت (پس از یک سال 2018 بهداشت و خدمات انسانی سیاست) که لگد کردن آخرین خواهران کوچک دیوان عالی کشور مورد دولت اغلب قاب خود نفع به منظور به عنوان یک اصلاح به اوباما-بایدن میراث.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب اشاره خواهران های کمی به عنوان یک تشویق خط در سخنرانی های خود به گروه های مذهبی اخیرا در سال 2020 مارس برای زندگی است. مشاوران به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت که او اشاره از گروه به یاد بیاورید برای بسیاری از بایدن اتصال به راهبه’ اصلی طرح دعوی در دادگاه.

در ماه ژوئن کمپین سخنرانی در ویسکانسین آزار بایدن روابط به اوباما میراث, معاون رییس جمهور مایک پنس برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای عقب اوباما-دوران مقررات آزادی مذهبی.

“این رئیس جمهور و دولت ما از یک روز در یک مورد پس از دیگری شده اند که دفاع از آزادی و دفاع از این ارزش ها در هر مرحله از راه” پنس گفت. “منظور من از اوایل این دولت, رئیس جمهور, گام خود را. او در زمان مراحل را برای پایان دادن به آخرین دولت حمله به خواهران های کمی از فقرا.”

زمانی که تصمیم گرفت دست در چهارشنبه دولت ادعا از آن به عنوان یک پیروزی در برابر دولت سابق میراث بر آزادی مذهبی. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از “شجاعت از اعتقادات ما” برای محافظت از سازمان های چنین به عنوان خواهر کوچک.

قطب بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آوازی دفاع از نظم و بایدن در حال حاضر شرکت موضع در برابر آن معافیت ترک اتاق کمی برای دموکرات ها برای حمایت از آزادی مذهبی. پس بایدن سرب بسیاری از دموکرات ها را محکوم کرد دادگاه عالی تصمیم گیری از جمله پلوسی که به نام حاکم “نامعقول” و متعهد به مبارزه با استثنا.

اما پاک کردن خطوط نبرد متقاعد کرده اند که بسیاری از آزادی مذهبی طرفداران که اگر چه راهبه ممکن است پیدا کردن خود را در دادگاههای خود را با مشخصات بالا و در حال حاضر عمیقا تثبیت شده پارتیزان به احتمال زیاد آنها را به یکی دیگر از پیروزی.

“در این نقطه آن را مسخره برای کسی به کت و شلوار فایل دوباره و یا پیدا کردن برخی از راه های دیگر به طور قانونی آزار و اذیت خواهر کوچک فقیر گفت:” مورین فرگوسن عضو ارشد کاتولیک انجمن.

جان Bursch ارشد مشاوره در داد دفاع از آزادی های قانونی گروه غیر انتفاعی است که دارای تخصص در متمم اول قانون اساسی موارد گفت که برنده دوم چند برای این منظور نشان داد که مهم نیست که رئیس دادگاه است به احتمال زیاد به ادامه تایید استثنا برای راهبه.

“دولت هیچ کسب و کار مجبور pro-زندگی و سازمان های مذهبی به ارائه مواد مخدر و دستگاه های است که می تواند به از بین بردن زندگی بدون در نظر گرفتن دولت,” او گفت:. “متمم اول قانون اساسی نیاز دارد که همه سازمان های مذهبی و یا در غیر این صورت باید در عمل مطابق با خود را عمیقا برگزار اعتقادات مذهبی. هر کس باید احترام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im