بایدن جرقه سردرگمی پس از آزادی او ‘استاد’ پس از خروج از مجلس سنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مطرح سردرگمی شنبه طی مجازی میز گرد پس از آزادی او یک “استاد” هنگامی که او را ترک آمریکا.

“هنگامی که من سمت چپ این کشور ایالات متحده آمریکا, من تبدیل به یک استاد در دانشگاه پنسیلوانیا” بایدن ادعا کرد. “و من صرف مقدار زیادی از زمان و دانشگاه دلاور است که بایدن مدرسه و همچنین, بنابراین من صرف مقدار زیادی از زمان در دانشگاه با دانشجویان است.”

بایدن شد معاون رئیس جمهور پس از خروج از مجلس سنا و در سال 2009 موفق به دریافت عنوان “بنجامین فرانکلین ریاست جمهوری عمل استاد” از دانشگاه پنسیلوانیا در سال 2017. او هرگز تدریس شده هر کلاس با توجه به خود را سخنگو در زمان.

بایدن ادعا بلافاصله جلب توجه در رسانه های اجتماعی.

“این درست نیست” the Daily Caller‘s Greg قیمت گفت. “او هرگز از تدریس یک کلاس است.”

“جو بایدن ادعا می شود دانشگاه پنسیلوانیا پروفسور. Spoiler: او نیست” نیوز مکس را جان Cardillo نوشت.

این هفته نخستین بار نیست که بایدن ادعا کرده است او استاد. او گفت: حامیان در کارولینای جنوبی کمپین رویداد در اوایل سال جاری او “تبدیل به یک معلم و استاد” به جای کار در وال استریت.

بایدن در حال حاضر در دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه چهار بار به سخنرانی در سال 2017 و دوباره در سال 2018 است. او پرداخت می شود $776,527 که به مبلغ تقریبا دو برابر متوسط حقوق و دستمزد اساتید دانشگاه در آن زمان با توجه به PhillyMag.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>