بایدن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن مک کانل قرار دادن شرکت ها ” اچ اس بی سی پیش از خانواده های محرک در بن بست

جو بایدن طرفه با حزب دموکرات برای scuttling جمهوری خواه طرح به تصویب بیش از 2 تریلیون دلار coronavirus اقتصادی بسته امداد برای خانه در نظر دوشنبه ،

“این ساده است: رئیس جمهور تهمت و میچ مک کانل در حال تلاش برای قرار دادن شرکت ها” اچ اس بی سی پیش از خانواده ها است. و آن را به اشتباه” بایدن در بیانیه ای گفت: اواخر یکشنبه.

2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری توصیف مقررات مربوط به 500 میلیارد دلار وام به صنایع صدمه دیده توسط COVID-19 اپیدمی به عنوان یک “دوغاب صندوق” “با تقریبا هیچ شرایط” بدون ارائه “کافی پایدار کمک به کارگران است.” او قرض گرفته شده از زبان دموکرات کنگره که خوشحال نیست با زمان معامله با ایران با همتایان و کاخ سفید است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حتی می تواند اجازه می دهد تا شرکت ها برای استفاده از پول مالیات دهندگان را برای سهام buybacks و اجرایی پرداخت بسته و آنها لازم نیست که بگویم آمریکایی ها که در آن پول است که برای ماه” در دو دوره معاون رئیس جمهور گفت:.

او افزود: “مک کانل باید فورا اجازه می دهد تا یک دو حزبی رای در اقدامات تهاجمی برای کمک به کسب و کارهای کوچک به کارگران و جوامع برای اولین بار پس از کمک آنها نیاز دارید می توانید در حال حرکت است.”

حزب دموکرات مسدود بسته در یک رویه رای گیری در روز یکشنبه ، این لایحه را تسهیل مستقیم پرداخت پول نقد به طور متوسط در حدود 3000 $در هر خانواده و گسترش بیمه بیکاری و همچنین ارائه 350 $میلیارد دلار کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک در میان دیگر طرح های محرک.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل دارای نشانه های او را آورد تا رویه حرکت به بازنگری در بسته های پنج شنبه, در حالی که مجلس نانسی پلوسی گفت: او انجمن شد تهیه پیش نویس لایحه خود را در اتاق خود. این نسخه دموکراتیک است که به احتمال زیاد برای ساخت در سنا چارچوب در حالی که همچنین از جمله حمایت از کارگران جزئی وام دانشجویی آمرزش و “محدودیت” چگونه وزارت خزانه داری می تواند اهرم نقدینگی برای کمک به بخش های صدمه دیده از رکود اقتصادی.

برای بایدن, 77, “مبارزه آمریکایی ها” باید اولویت بندی بیش از “شرکت های بزرگ به دنبال یک بررسی خالی.”

“این نه تنها خوب اقتصاد است. این که ما به عنوان آمریکایی ها — ما قرض دادن یک دست کمک به یکدیگر, ما گام تا هنگامی که بار سخت می گیرند. همه ما شایسته رهبری می کند که همان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>