بایدن شاه ماهی قرمز: نامزد استوکس ترساندن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن انتخابات

Joe بایدن ” هشدار داده است که رئیس جمهور تهمت سعی خواهد کرد برای به تعویق انداختن دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری است که قانون اساسی غیر ممکن است و به لحاظ سیاسی غیر محتمل است.

اما در حالی که آن را نه قانونی و یا به احتمال زیاد آوردن امکان از مغلوب ساختن پیشی جستن به تأخیر انداختن انتخابات در خدمت دموکرات بودن یک خشم به عمل ابزار.

“من باور دارم که جو بایدن این سخنان به تجمع پایه هیچ فرقی با زمانی که رئیس جمهور تهمت می ایستد وجود دارد و می گوید:” رایگان, مینه سوتا, رایگان, میشیگان,'” گفت: باب استین, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه رایس که مطالعات رای گیری رفتار است.

تلاش های چنین به عنوان رای دهندگان ID قوانین و یا ممنوعیت اتوبوس از مصرف عبادت به پای صندوق های رای پس از کلیسا تا به حال اثر افزایش میزان مشارکت استین گفت. تلاش برای جلوگیری از مردم از رای گیری خواهد شد “مترقی رای دهندگان تشدید و نشان می دهد.”

معاون سابق رئیس جمهور و دموکراتیک-ریاست جمهوری-نامزد-در-انتظار به ارمغان آورد تا امکان مغلوب ساختن پیشی جستن به تأخیر انداختن انتخابات نوامبر در مراسم جمع آوری اعانه در روز پنج شنبه.

“علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم او است دیگه سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شد” بایدن گفت: این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن است “تلاش برای اجازه دهید کلمه است که او را به انجام همه او می تواند آن را بسیار سخت برای مردم به رای” چرا که “این تنها راهی است که او فکر می کند او احتمالا می تواند برنده.”

در یکی دیگر از جمع آوری کمک در پنجشنبه هنگامی که پرسید: مردم چگونه می توانند اعتماد که “این انتخابات اتفاق خواهد افتاد نسبتا و در زمان” بایدن گفت: “در حال حاضر آنها نمی تواند اعتماد است.”

بایدن است که نه تنها دموکراتیک رسمی هشدار داد که تهمت می توانید سعی کنید برای به تاخیر انداختن انتخابات است.

واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن گفت: در انتخاب مجدد کمپین ایمیل به حامیان در ماه گذشته که “اگر رئیس جمهور تهمت تاخیر و یا لغو نوامبر انتخابات من را در نظر اضطراری طرح دعوی در دادگاه.” سناتور اوهایو Sherrod براون به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته که او نگران بود “رئیس جمهور ممکن است درخواست برای تاخیر در انتخابات ماه نوامبر بر اساس چیزی شاید این شاید چیز دیگری است.”

متعدد کارشناسان می گویند که برنده ندارد اختیارات قانونی به حرکت انتخابات یک جانبه حتی در اورژانس ملی.

“وجود دارد هیچ راهی برای قانونی حرکت انتخابات بدون کنگره اقدام” گفت: ریک Hasen, یک استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. “در هر صورت 20 قانون می گوید که اگر شده است وجود دارد هیچ انتخاب یک رئیس جمهور رئیس جمهور به تخلیه دفتر Jan. 20.”

گسترده تر و دموکراتیک ترس است که پست الکترونیکی-در رای گیری و دیگر اقدامات محدود و یا دستکاری برای کمک به تهمت و آزار بایدن اما مقصر نگرانی در مورد گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دولت فرمانداران می تواند به دنبال استفاده از نگرانی های بهداشت عمومی به عنوان یک بهانه به حوزه های رأی گیری دموکراتیک در شهرستانها در نوسان متحده است. رای گیری هنوز هم می گیرد اما مردم در انتخابات می تواند اریب به کمک جمهوری خواهان” Hasen نوشت: در اوایل مارس op-ed.

Hasen همچنین با اشاره به یکی دیگر از “شوم” نظریه که تهمت می تواند لابی جمهوری خواه کنترل قانونگذاران ایالتی به بازگشت قدرت به او واگذار ریاست جمهوری کرده بود.

اما به عنوان استین ذکر هر گونه حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جمهوری خواهان به سرکوب دموکراتیک مردم در انتخابات می تواند اثر مخالف است.

“هیچ یک باعث می شود پول در کم بها دادن به رئیس جمهور” استین گفت. “اما من می خواهم خیلی جای تعجب نیست اگر او را به تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de