بایدن طوطی Buttigieg در ضربه زدن برنی ساندرز ‘انقلاب’

جو بایدن قرض خط از پیت Buttigieg به دست کشیدن برنی ساندرز قبل از این چهار سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کارولینای جنوبی است.

“نگاه ایده که وجود دارد برای رفتن به این انقلاب — آمریکایی ها نیست به دنبال انقلاب است. آنها به دنبال پیشرفت است. آنها به دنبال ‘به من بگویید که چگونه شما در حال رفتن برای کمک به من با من, بهداشت و درمان,'” از دو واژه معاون سابق رئیس جمهور 77 گفت: ان بی سی نیوز در روز چهارشنبه.

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا بود jeered توسط ساندرز حامیان این ماه در طبقه نیوهمپشایر حزب دموکرات را مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه رویداد اساسا جمع آوری کمک برای دولت هنگامی که او به خط خود تجدید نظر بیخ و بن سخنرانی, ضربه زدن, ورمونت, سناتور “همه یا هیچ” رویکرد به سیاست و هدف قرار دادن او برای درخواست دموکرات “را انتخاب کنید بین یک انقلاب و یک وضعیت موجود است.”

بایدن همچنین تضعیف ساندرز استدلال که سناتور, به عنوان مخالف به معاون سابق رئیس جمهور می تواند گره با هم یک پیروزی ائتلاف برای حزب پیش از انتخابات و به خصوص با در نظر آوردن رای دهندگان جدید به این روند است.

“ما همیشه بحث در مورد این افزایش در مشارکت. او است رفتن به می آیند در هر نقطه در نزدیکی تولید این نوع از مشارکت مردمی جوان که باراک را در سال 2008” دلاور 36-سال سناتور گفت: خود رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، “هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن نشده است. وجود دارد بسیاری از افراد جوان وجود دارد که حمایت از تر — من نمی خواهد می گویند گویا — عملی تر راه برای انجام کارها است.”

روز شنبه, Sanders, 78 به طور خاص به نام بایدن زمانی که بحث در مورد چگونه دموکرات ها نیاز به یک نگرش جدید قبل از سقوط مبارزه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن شما نمی تواند اجرا شود متعارف مبارزات انتخاباتی. همان قدیمی همان قدیمی است که قصد ندارم به آن را انجام دهد” شهردار سابق برلینگتون ورمونت گفت: در طول یک تظاهرات در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است. “و من می گویم به دوست خوب من جو بایدن: جو شما می توانید آن را انجام نمی هنگامی که شما رای دادند وحشتناک تجارت و سیاست مانند نفتا و PNTR با چین که ما هزینه میلیون ها شغل.”

کارولینای جنوبی است باید برنده دولت برای بایدن که هنوز برای ادعای پیروزی در یک مسابقه این چرخه. او منجر ساندرز به طور متوسط 31.4% به 20.6 درصد اما در انتخابات را سخت تر به عنوان نژاد پوشیده است با توجه به RealClearPolitics داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>