بایدن: ‘بدون نیاز به تعویق انداختن انتخابات و حتی اگر آن را نمی تواند به طور یک جانبه

جو بایدن شانه ای بالا انداخت حدس نوامبر کلی انتخابات را باید به تاخیر انداخت coronavirus بحران حتی اگر نظریه نیست و ریشه در قانون و یا واقعیت.

“ما رای دادند [در] وسط یک جنگ داخلی. ما رای دادند و در میانه جنگ جهانی اول و دوم است. و بنابراین ایده تعویق انداختن روند انتخابات است که فقط به نظر می رسد به من از سوال” این دو دوره معاون رئیس جمهور گفت: اهدا کنندگان در دومین مجازی جمع آوری کمک در COVID-19 ویروس کمپین عصر.

2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: “من می دانم که بسیاری از شایعات و حدس و گمان به عنوان, ‘است که مرد دیگر رفتن به سعی کنید برای به تعویق انداختن انتخابات در ماه نوامبر’ و تمام. وجود دارد بدون نیاز به انجام این کار است.”

هفت متحده را تحت فشار قرار دادند پشت خود مقدماتی به عنوان عمومی هستند که خواست به ماندن در خانه در طول شیوع بیماری برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. بایدن و گذشته خود باقی مانده رقیب دموکرات ایالت ورمونت برنی ساندرز قرار شد در یک موقعیت بی دست و پا جلوتر از مارس 17, مسابقات, درخواست هواداران برای رای خود را, اما گفت این یک انتخاب شخصی اگر آنها می خواستند به بازیگران در یک رای گیری در فرد و در معرض خطر بیمار شدن.

لجستیکی و برهم باعث شده است تا خواستار متحده به اتخاذ گسترده استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان مخالف به تاخیر انداختن انتخابات است.

نوامبر انتخابات ریاست جمهوری متفاوت است مهم تر از به تعویق انداختن دموکراتیک رای گیری اولیه روز. قوانین فدرال تعیین روز انتخابات به عنوان “روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر است.” مانند هر قطعه از قانون تغییر قانون نیاز به موافقت کنگره و رئیس جمهور مجازی و عدم امکان با خانه تحت کنترل دموکراتیک.

بایدن که از دوشنبه شروع خواهد شد میزبانی “سایه” coronavirus جلسات به طور معمول مورد مداقه قرار دادن برگ برنده دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. دلاور 36-سال سناتور گفت: اهدا کنندگان او می خواهم نصب “جدید با سرعت بالا خط به خانه من” و “آنها تبدیل یک اتاق تفریح و سرگرمی اساسا به یک استودیو تلویزیونی” برای محصولات.

این presumptive نامزد نیز به هواداران خود گفت که خود را معاون ریاست جمهوری پروسه بررسی آغاز خواهد شد “در چند هفته” به رغم هنوز به صورت رسمی بودن خود را پرچمدار. او گفت کوتاه احتمالا شامل “شش یا هفت” زنان است.

“و مهم ترین چیزی که من در واقع صحبت به باراک در مورد این — مهم ترین چیزی است که وجود دارد به کسی که بعد از آنها برداشت شده است آماده می شود رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اگر چیزی اتفاق افتاده است” او ادامه داد: از مکالمات او با رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>