خواهرزاده نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن دستگیر شد پس از رانندگی تحت تاثیر در 2019.

کارولین بایدن 33 دستگیر شد و پس از او داشت رانندگی تحت تاثیر و بدون مجوز در ماه اوت گذشته با توجه به New York Post. دستگیری رخ داده است که در Lower Merion پنسیلوانیا در حومه فیلادلفیا بود ساخته شده تا شنبه. به صورت فعال باقی می ماند.

به رانندگی در حال مستی بازداشت شد او سومین اجرا در اجرای قانون است. کارولین بایدن از جو بایدن برادر کوچکتر جیمز بایدن Sr. دستگیر شد و برای اولین بار در سال 2013 زمانی که او به یک افسر پلیس نیویورک در آپارتمان او پس از اختلاف با او هم اتاقی بیش از اجاره.

مورد بعد را رد کرد و پس از موافقت وی برای مدیریت خشم درمان است.

چهار سال بعد او گرفتار شد با استفاده از یک کارت اعتباری به سرقت رفته که او استفاده می شود به صرف بیش از $100,000. اعتقاد جنایت بود و بعد از آن پرتاب و او مجاز به درخواست برای یک بار کمتر به عنوان بخشی از یک مورد درخواست.

کارولین بایدن است که نه تنها عضو سابق معاون رئیس جمهور خانواده اش که تا به حال اجرا فهم با قانون است. اشلی و هانتر بایدن هر دو از آنها کودکان از نامزد ریاست جمهوری باید مربوط به مواد مخدر بازداشت خود را ضبط. جو بایدن برادر فرانک بایدن نیز دستگیر شده چندین بار. به گزارش روز شنبه تاکید کرد که همه Bidens دریافت نور جملات هیچ زمان زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی