بایدن تلو تلو خوردن به سمت چپ نشان می دهد ساندرز از دست ریاست جمهوری اما برنده جنگ ایدئولوژیک

Joe بایدن تقریبا قطعا دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اما برنی ساندرز و چپ متحدان می تواند بزرگترین برندگان به عنوان معاون سابق رییس جمهور و تصویب موقعیت است که به نظر می رسید حاشیه و رادیکال فقط چهار سال پیش.

که بایدن از آن به عنوان یک “میانه رو” یا “متوسط” نامزد نسبت به زمان سابق و رقبای دموکرات نشان می دهد که تا چه حد چپ حزب lurched در تنها چهار سال در بخش های بزرگ با توجه به سناتور ورمونت در افزایش شهرت ملی رسید. بایدن مبارزات بر افزایش مالیات یک گزینه برای بیمه درمانی و 15 دلار در هر ساعت حداقل دستمزد, در میان دیگر اقدامات.

بایدن نه تنها تکامل خود را در موقعیت های مناسب به یک جدید پایه حزب دموکرات ایدئولوژیک استاندارد اما او به طرز چشمگیری تغییر موقعیت های کلیدی در طول دوره مبارزات انتخاباتی خود را بیشتر نشان دادن دموکرات ها’ مسابقه به سمت چپ.

روز یکشنبه ساعت قبل از اولین بار او را در یک مناظره در برابر ساندرز بایدن اتخاذ دو سیاست های پیشنهادی دفاع و پشتیبانی خود را چپ رقبا.

“امروز بایدن اضافه کردن به دستور کار خود اتخاذ بهداشت ، ساندرز پیشنهاد به کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان برای همه دانش آموزان که درآمد خانواده هستند که در زیر $125,000,” کمپین گفت. قبلا بایدن حمایت از ساخت تنها دو سال کالج آموزش کمک درسی رایگان.

او نیز به تصویب رسید ماساچوست ایالت الیزابت وارن پیشنهاد برای اصلاح ورشکستگی سیستم خیره کننده تغییر و پذیرش وارن نمایش پس از یک دهه و نیم از ایستاده در طرف مقابل از یک سال 2005 به ورشکستگی لایحه اصلاحات است که او به شکل در سنا به نمایندگی از دلاور به این کشور بزرگترین شرکت های کارت اعتباری. در ضمن وارن و سپس دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد و ورشکستگی متخصص به شدت مخالف این پیشنهاد که در نهایت به قانون تبدیل شد.

بایدن انتخاباتی سعی در بی اهمیت جلوه دادن نقش خود در این لایحه ساخته شده است که آن را مشکل تر به فایل برای ورشکستگی. “بایدن سخت کار می کرد برای اضافه کردن مترقی اصلاحات به ورشکستگی لایحه که قرار بود به تصویب رسید با یا بدون او ، “او موافق است بصورتی پایدار و محکم با سن. وارن است که ما نیاز به اساسا تغییر شکل ورشکستگی ما سیستم.”

تازه ترین تغییر در مواضع می تواند بخشی از یک بایدن استراتژی را امتحان کنید و متحد دور از جناح چپ حزب به عنوان بایدن طول می کشد نقش خود را به عنوان دموکراتها presumptive نامزد, اما این دور از بایدن بدیهی است که تنظیم سیاست خود را پلت فرم و نوسان باقی مانده است.

بایدن را چپ شروع به تلو تلو خوردن در اوایل ماه مبارزات انتخاباتی خود را با یک فلیپ فلاپ-تلنگر در هاید متمم که مانع از بودجه دولت از استفاده در سقط جنین.

بایدن یک تمرین کاتولیک زمانی برگزار می شود که سقط جنین باید قانونی اما که دولت فدرال باید صندوق آن است. او تبلیغ قوام خود را در این موضوع در سال 2007 کتاب وعده برای حفظ: “من به وسط من-of-the-road موقعیت در سقط جنین برای بیش از 30 سال” بایدن نوشت. “کسانی از ما که مخالف سقط جنین نباید مجبور به پرداخت هزینه برای آنها.”

اما در ماه مه سال 2019 تنها چند هفته پس از راه اندازی ریاست جمهوری پیشنهاد بایدن گفت که آیتالله سیستانی داوطلب است که او حمایت و لغو هاید متمم. هفته بعد دستیاران خود گفت مخالف است.

معاون سابق رئیس جمهور حل و فصل افتضاح با محکوم کردن متمم در یک مبارزه انتخاباتی در آتلانتا.

“شرایط تغییر کرده است. من کار را از طریق جزئیات نهایی از طرح بهداشت و درمان مانند دیگران در این مسابقه و من تلاش کرده ام با مشکلات است که هاید در حال حاضر ارائه می شود.”

بایدن در تابستان گذشته نیز معکوس خود را decadeslong پشتیبانی برای فدرال مجازات اعدام پیوستن به نزدیک به هر یک از رقبای خود را در مخالفت با آن.

فشار به نمایش گذاشتن یک چپ لیبرال موقعیت به نظر می رسد به رهبری معاون سابق رئیس جمهور به دروغ می گویند که, در حالی که او رای دادند و برای جنگ عراق در سال 2002 او به مخالفت با تلاش از لحظه مارس 2003 آمریکا حمله آغاز شده است. “من رای به رفتن به عراق و من می خواهم رای به انجام دوباره آن” بایدن گفت: در یک طبقه سنا سخنرانی که در ماه جولای.

بایدن قادر به چوب با یک کلید جدید چپ استاندارد است. با وجود در ابتدا disavowing پشتیبانی از خارج سوپر پکس سابق معاون رئیس جمهور پذیرفته کمک از یک شروع در ماه اکتبر هنگامی که مبارزات انتخاباتی خود را تلاش برای جمع آوری به عنوان پول زیادی به عنوان رقبای خود.

معاون سابق رئیس جمهور این بود که نه تنها نامزد قادر به محو فوق العاده PACs برای تمام مبارزات انتخاباتی. وارن همچنین معکوس البته در فوق العاده PAC کمک در آخرین هفته از مبارزات انتخاباتی خود را.

در حالی که بایدن را پشتیبانی نمی کند دراماتیک سبز “معامله جدید” و یا به عنوان دور به عنوان لغو بیمه درمانی خصوصی در حمایت از تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” سیستم بهداشت و درمان دموکراتیک زمینه را “متوسط” استقرار نامزد خواهد بود که لیبرال ترین نامزد در تاریخ مدرن به علت فشار از چپ نامزدها و فعالان ایجاد یک استاندارد جدید از حالت عادی است.

هر چند ساندرز و وارن از دست حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ممکن است آنها را برنده این جنگ ایدئولوژیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>