جیم کسیدی کسب و کار مدیر مقره محلی شماره 2 اتحادیه فقط در خارج پیتسبورگ می داند که جو بایدن به عنوان یک دوست از کار است.

او را نگه می دارد یک عکس از خودش با بایدن در دفتر کار خود از زمانی که معاون سابق رئیس جمهور در بازدید Aliquippa, پنسیلوانیا در سال 2018 به مبارزه برای آن خانه در ایالات متحده نامزد کونور بره یک میانه رو دموکرات.

این یک یادآوری بصری از بایدن را دیرین حمایت اتحادیه کارگران که در ساخت همه چیز.

اما Cassidy, 55, پاره شده است بیش از اینکه بایدن دموکرات ریاست جمهوری نامزد خواهد بود دشمن از صنعت سوخت فسیلی که کارگران او نماینده کارگران که نصب عایق بر روی لوله کشی و دیگهای بخار گاز طبیعی گیاهان است.

“جو بایدن واقعا یکی از ما. من همیشه دوست داشتم مرد گفت:” کسیدی ثبت شده دموکرات. “او به من می ترساند در حال حاضر. او را در آغوش سبز جدید معامله و یا هر آنچه که آنها خواستار آن است ؟ او نیاز به گرفتن برخی از مسائل مستقیم.”

کسیدی گفت: او را برای رای دادن بایدن اعتماد بایدن را “اطراف” به رسمیت شناختن چگونه گاز طبیعی fracking رونق بیش از دهه گذشته شده است یک “موهبت الهی” در غرب و شمال شرقی پنسیلوانیا به جای محو شدن زغال سنگ و فولاد صنایع.

اما کسیدی نگرانی های به اشتراک گذاشته شده توسط رهبران دیگر ساختمان اتحادیه های کارگری مستقر در این نزدیک تماشا مناطق پنسیلوانیا یک نوسان کلید دولت است.

“من کاملا شوکه و حیرت زده در مورد زبان که از جو بایدن گفته اتحادیه مرد گفت:” جیم اسنل کسب و کار عامل برای Steamfitters محلی 420 در جنوب شرقی پنسیلوانیا که 4,600 اعضای نصب سیستم های لوله کشی در پالایشگاه های نفت, گاز و گیاهان و پروژه های زیربنایی. “حزب دموکرات است لگد معاملات ساختمان به محدود کردن و همه آنها با محیط زیست گروه است.”

بایدن حرکت به سمت چپ

در یک سری از مکالمات با واشنگتن آزما در طول هفته های اخیر مقامات اتحادیه همه ثبت نام دموکرات با بیان زنگ در بایدن شیفت به چپ در سیاست انرژی در حالی که به او نفع شک که آنها نمی خواهد کمک مالی به نامزدهای لیبرال مانند برنی ساندرز یا الیزابت وارن که متعهد به ممنوعیت fracking در طول مبارزات انتخاباتی.

بایدن وعده داده است برای پایان دادن به fracking جدید اجاره در سرزمین های فدرال که در آن تنها 13 درصد از گاز تولید شد در سال 2017. اما او تلاش کرده است برای غلبه بر یک اشتباه در طول یک ارز با اشاره ساندرز در مارس بحث در آن بایدن اعلام کرد “هیچ fracking جدید.”

“با بایدن وجود دارد برخی از سطح فکر کردم که او گفت: چیز خاصی چون خط شما نیاز به راه رفتن در این نقطه را انتخاب کنید. وجود دارد مردمی به او که راه گریز” گفت: Jeff Nobers مدیر اجرایی انجمن صنفی سازندگان غربی پنسیلوانیا, نمایندگی 60,000 کارگران و پیمانکاران در ساخت و ساز و معاملات.

بایدن به دنبال انرژی جوان و لیبرال رای دهندگان است دو برابر را در یک دستور کار برای ساخت یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک از آینده است که انتقال دور از سوخت های فسیلی مشاهده بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک فرصت برای پاسخ به تغییر آب و هوا.

تا دو رقم در نظر سنجی های اخیر از پنسیلوانیا بایدن نه تنها زبان به حوزه مانند مرفه و تحصیل کرده در حومه فیلادلفیا است که به کمک جرقه موج آبی مقابل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 midterms و 2019 انتخابات محلی است.

نگه داشتن اتحادیه های کارگری در ذهن

بایدن اعتقاد دارد که او می تواند پوست کردن برخی از ساکنان سفید در یقه آبی اتحادیه شهرستانهای اطراف پیتسبورگ که یک بار رای دموکراتیک اما پناهنده به ناروا بیش از هیلاری کلینتون تحویل دولت به ناروا کمتر از 1 درصد در سال 2016.

او بازی خود را محلی ریشه در بازدید از خانه دوران کودکی خود را در اسکرانتون پنسیلوانیا در این ماه و موقعیت اتحادیه های کارگران به عنوان سود خود را دوباره تغییر آب و هوا در دستور کار او پرده برداری از این هفته که گفت می زنند میلیون ها شغل جدید ساختمان توربین های بادی انرژی کارآمد خانه و ساختمان, راه آهن خطوط و وسایل نقلیه الکتریکی.

کلمه “اتحادیه” به نظر می رسد 32 بار در آب و هوا طرح بایدن متعهد به صرف 2 تریلیون دلار در انرژی پاک طرح بیش از چهار سال به منظور از بین بردن کربن از نیروگاه های برق 2035 به عنوان بخشی از یک “یک بار در یک قرن فرصت برای تکان خوردن زندگی جدید به اقتصاد ما.”

پیشین نوشته. رایان کاستلو یک میانه که نماینده فیلادلفیا حومه تا 2018 گفت که بایدن می تواند برنده پنسیلوانیا “خاورمیانه” اگر او می تواند متقاعد کردن برخی از اتحادیه رای دهندگان که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ساختمان تجارت رای دهندگان را جایگزین حومه زنان به عنوان پنسیلوانیا نوسان رای دهندگان” کاستلو گفت. “من می توانم به شما بگویم که چگونه حومه زنان رای دهندگان رای دادن هستند. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه ساختمان گر رای دهندگان هستند. او نیاز ندارد همه کسانی که رای بازگشت. او فقط نیاز به مطمئن شوید که مغلوب ساختن پیشی جستن به رقابت برای آنها دارد.”

منتقدان از بایدن را “نیمه حقایق’

شاون Steffe کسب و کار عامل برای Boilermakers محلی 154 در پیتسبورگ است نه خرید بایدن توسعه است و بی اعتقاد در مورد وعده های دموکرات ها برای کمک به کارگران در بالا پرداخت سوخت های فسیلی شغل انتقال به امکانات جدید در انرژی پاک. Steffe گفت: او را متوجه بایدن را در ارتباط با سندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز که با همکاری بایدن در یک سیاست مشترک وظیفه.

“بایدن نیاز به هدایت کردن ماشین خود را از چپ خندق به وسط اگر او می خواهد ما را به حمایت از او” Steffe گفت. “این اتفاق نمی افتد. من نمی بینم من اعضای رای دادن به کسی که به دور خود شغل و بازنشستگی بیش از چیزی است که بسیاری از نیمی از حقایق به آن است.”

Steffe 53 ساله “مادام العمر دموکرات” رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و در نظر دارد تا دوباره مشرف رئیس جمهور پایبندی به یک جمهوری خواه اقتصادی در دستور کار است که او اذعان گسترده غیر دوستانه به سازماندهی کار است.

بیش از 1500 نفر از اعضای فعال اتحادیه خود نصب نگهداری و تعمیر دیگهای بخار زغال سنگ و گاز, پالایشگاه, کارخانه های تولید فولاد و پتروشیمی اما هیچ کدام در باد و انرژی خورشیدی صنعت که او می گوید نیست برجسته در غرب پنسیلوانیا است.

“اگر من یک کار مهم نیست آنچه که من برای مبارزه با در این اتحادیه پایان با چانه زنی جمعی,” Steffe گفت. “اگر من یک کار من ندارد و یک صندلی در پشت میز است.”

Steffe را شک و تردید از انرژی پاک مشاغل آینه نگرانی توسط گروه لابی گری موسسه نفت آمریکا که استدلال های تجدید پذیر بخش تا حد زیادی فاقد اتحادیه نمایندگی و مشاغل نفت و گاز پرداخت.

پنسیلوانیا میزبانی بیش از 90,000 انرژی پاک مشاغل در سال 2019 پوشش باد, انرژی خورشیدی, انرژی, بهره وری, با توجه به, گروه محیط زیست کارآفرینان اما API می گوید: صنعت نفت و گاز پشتیبانی از بیش از 350,000 مرتبط با شغل در دولت است.

اسنل 50 ساله از حومه فیلادلفیا که برای آغاز به کار steamfitters از دبیرستان اذعان انرژی های تجدید پذیر به دست آوردن زمین در گاز یک سوخت فسیلی پاک تر از ذغال سنگ ارائه شده است که 38 درصد از ایالات متحده برق در سال 2019.

اما او نگرانی های سیاست گذار کردن سوخت های فسیلی بیش از حد سریع را همسترینگ جراحی گیاهان و دیگر تولید کنندگان بزرگ در پنسیلوانیا است که تکیه بر “baseload” قدرت.

“من هیچ ساختگی است. من می بینم چه در حال پایین آمدن از پایک با انرژیهای تجدید پذیر. اما شما باید به آن پل گاز است” اسنل گفت. “صنعت ممکن است کمی زشت اما آن مورد نیاز است.”

بایدن را عامل اعتماد

Darrin کلی یک آتش نشان و رئیس جمهور از Allegheny County کار شورای گسل همکار رهبران اتحادیه برای نادیده گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن را “مخرب” در دستور کار نسبت به اتحادیه های کارگری. او را مقصر می داند تهمت برای نظارت بر کاهش محل کار بازرسی توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی, اجرای کاهش مالیات است که باید بهره مند شرکت های بزرگ و دادن مواضع متناقض در حداقل دستمزد ،

کلی اتحادیه نشان دهنده گسترده تر و بزرگتر نوار نزدیک به 100,000 کارگران در سراسر پیتسبورگ و آن فوری حومه از جمله آتش نشانی, خدمات, کارگران و کارکنان دولت و برخی از نفت و گاز کارگران است.

کلی, 44, حمایت کلینتون که برنده Allegheny County, و قصد دارد به رای بایدن که او با اعتبار از جمله اتحادیه های کارگری در پاک کردن برنامه های انرژی و ترویج فرصت های جدید برای سوخت های فسیلی کارگران در مشاغل مانند متصل کردن رها چاه های نفت و گاز.

“من به این می گویند با یقین کامل — هیچ کس کار کرده است سخت تر برای کارگر آمریکایی از جو بایدن” کلی گفت. “این واقعیت که او است که به وضوح ذکر حفاظت از کارگران در این بخش است که شواهد او می خواهد به مطمئن شوید که آنها در آینده. “

کلی است که به تنهایی نیست.

بین المللی اخوان الکتریکی کارگران و ایران خودرو با کارگران در میان اتحادیه های کارگری که به تایید هر دو بایدن و آب و هوا برنامه با سابق گفت: بایدن انرژی پاک در دستور کار خواهد ایجاد شغل در بخش هایی مانند ساخت و ساز, ابزار, ارتباطات از راه دور و تولید و راه آهن.

بررسی مخلوط برای مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحویل در وعده های انتخاباتی برای احیای صنعت زغال سنگ رهبران اتحادیه اذعان قادر به متوقف اقتصادی محور تغییر به ارزان تر و تمیز کننده گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر. اما او هرگز متوقف صحبت کردن سوخت های فسیلی کارگران ترویج نفت و گاز به عنوان بخشی از یک “انرژی تسلط دستور کار” فعال با کاهش اجازه قوانین.

“در این منطقه درک است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک حامی این صنعت و جو بایدن نیست” گفت: جیم Kunz, مدیریت کسب و کار از اتحادیه بین المللی عامل مهندسین در محلی 66 پوشش پیتسبورگ به نمایندگی از حدود 8,000 کارگران عامل جرثقیل backhoes و بولدوزر ساختمان خطوط لوله و نیروگاه.

Kunz 65 ساله و “مادام العمر دموکرات” نخواهد بود رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند مانند او در سال 2016.

او گسل رئیس جمهور به صورت نادرست در نظر گرفتن اعتبار برای توسعه 6 میلیارد دلار پتروشیمی در غرب پنسیلوانیا شناخته شده توسط مردم محلی به عنوان “ترقه” که تبدیل خواهد شد ethane گاز طبیعی محصول جانبی به پلی اتیلن شکل پلاستیک است.

پروژه توسعه دهنده پوسته مورد تایید کارخانه پتروشیمی در دولت اوباما.

“رئیس جمهور صحبت در این مبارزه بزرگ اما او مطلقا هیچ چیز اضافی ایجاد اشتغال در غرب پنسیلوانیا” Kunz گفت.

ادراک ضربان واقعیت

اما Kunz گفت که او نمی خواهد رای برای بایدن یا استدلال او این است که “پایین رفتن همان جاده” به عنوان کلینتون که اتحادیه های کارگری انتقاد کرد و گفت او را قرار داده و شرکت های کارگران معدن زغال سنگ “از کسب و کار.”

بایدن بوده است کمتر صریح و روشن در مورد ممنوعیت خاص سوخت های فسیلی است و حتی امیدوار به سرمایه گذاری در کربن ضبط یک تکنولوژی است که می تواند ضبط و انتشار گازهای گلخانه ای از زغال سنگ و گاز گیاهان است که به طور گسترده ای کوچک.

Kunz, اما, ترس برداشت بایدن در میان ساختمان تجارت کارگران در حال پخته در تقویت محلی آگهی های تلویزیونی از تهمت گمراه کننده متهم بایدن مایل به ممنوعیت fracking.

“متوسط کار فرد نیست خواندن هر روزنامه و یا یک سیاسی جستوجوی” Kunz گفت. “آنها همه چیز را در 30 ثانیه صدا. در حال حاضر خود را در 30 ثانیه صدا خیلی خوب نیست.”

“من نمی دانم اگر این است که درک آن آسان خواهد بود برای تغییر” Kunz اضافه شده است. “این در مورد ادراک. جهان کار نمی کند در واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de