Joe بایدن سیاست پلت فرم به نظر می رسد بسیاری لیبرال تر از آن استفاده می شود و این می تواند کمک به او را سیمان پشتیبانی از چپ رای دهندگان که نمی شد متقاعد شده است که او ارزش حمایت است.

جدیدترین سیاست به نظر می رسد عجیب و غریب که از معاون رئیس جمهور سابق و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد که زد بر متوسط بیش پلت فرم است که رد او را در جناح چپ رقبای سند چشم انداز از تک پرداخت کننده بهداشت و درمان و بدهی وام دانشجویی بخشش.

اما به زودی پس از آن مشخص شد که او presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد بایدن به تصویب رسید کلید پیشنهادی از دو تا از بزرگترین چپ در اصلی میدان: یک پیشنهاد از ایالت ورمونت برنی ساندرز به همه عالي آموزش و پرورش رایگان برای کسانی که با خانواده سالانه درآمد کمتر از $125,000 و یک ایالت ماساچوست الیزابت وارن پیشنهاد برای اصلاح سیستم ورشکستگی.

در حال حاضر بایدن است نورد جدید عمده سیاست برنامه که اکو توصیه از یک بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار که چپ firebrand نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز یک شرکت و صندلی.

این هفته بایدن اعلام کرد که 2 تریلیون دلار انرژی پاک طرح می کند که برای از بین بردن کربن نیروگاه 2035. این دومین قسمت از “ساخت بهتر” بهبود اقتصادی طرح است که شامل قرارداد جدید مانند طرح های پیشنهادی. دو مفصل تر بایدن سیاست rollouts خود را در “ساخت بهتر” طرح “21 قرن مراقبت و آموزش نیروی کار” و “نژادی سهام” انتظار می رود در هفته های آینده.

بایدن به شدت مخالف خلاص شدن از سنا filibuster طول اولیه. در حال حاضر او به عنوان رول سیاست هایی است که بعید است برای جلب حمایت از هر گونه گزارش در مورد دموکرات ها برنده باریک سنا اکثریت او را باز به آن است.

منطقی توضیح است که بایدن کمپین ترس است که به عنوان شورشی چپگرا مانند Ocasio-کورتز به دست آوردن شهرت در حزب و قدرت در میان رای دهندگان او می تواند همان پدیده ای است که نقش مهمی در غرق شدن هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری: ساندرز اولیه رای دهندگان تبدیل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی و یا ماندن در منزل به جای رای گیری برای هر دو تهمت یا کلینتون. یک مطالعه در بر داشت که 1 به 10 ساندرز اولیه رای دهندگان بازیگران یک رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

خطر از دست دادن چپ رای دهندگان است که در غالب بحث در میان کسانی که دفاع که بایدن را وارن خود را در حال اجرا همسر.

اما در انتخابات تعریف شده که تا کنون با مغلوب ساختن پیشی جستن منحصر به فرد محبوبیت او نیاز به تغییر سیاست خود را غرایز به سیمان است که پشتیبانی ؟ پس از همه, 89% خود شناسایی دموکرات ها در 5-7 جولای اقتصاددان/YouGov ملی نظرسنجی گفتند که آنها حمایت بایدن در تاریخ همتراز با 91% پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان خود شناسایی خواهان.

دیوید Paleologos مدیر بازرگانی Suffolk دانشگاه مرکز تحقیقات گفت که آن را هنوز هم مهم بایدن به مطمئن شوید که او سمان حمایت از کسانی که به حمایت سایر اولیه نامزدهای مانند Sanders.

“بایدن در حال حرکت به سمت چپ تا به سرعت لازم است و در جاده به سفر در حال حاضر” Paleologos گفت: واشنگتن آزما.

یک USA Today/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل یافت که 22 درصد از ساندرز رای دهندگان گفتند که آنها را برای رای دادن به یک شخص ثالث (8%) برای مغلوب ساختن پیشی جستن (2%) می جست و خیز رای گیری (2%) یا مردد بودند (8%).

“شما نمی توانید پیشبرد اگر شما یک ارتش” Paleologos گفت: با اشاره به بایدن نیاز به اطمینان حاصل شود که پایه های دموکراتیک متمایل رای دهندگان در رای دهندگان استوار به نفع خود. “اگر شما فقط پیشبرد به بعد نقطه و شما نمی ساحل تا افرادی که چپ و مرکز اما نه مشتاق در مورد شما, شما ممکن است آنها را پشت سر بگذارید.”

این شور و شوق فاصله بین تهمت و بایدن — به مراتب بیشتر رای دهندگان که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند که آنها بسیار هیجان زده در مورد حمایت از رای دهندگان که حمایت بایدن — ممکن است یک نگرانی بایدن در حال حاضر به عنوان او دارای سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی های ملی و نوسان کلید متحده است. اما به عنوان چرخه انتخابات را هل می دهد به جلو Paleologos گفت: خلق و خوی از رای دهندگان می تواند تغییر و مهم خواهد بود برای بایدن به یک پایه محکم از پشتیبانی.

و اقتصاددان /نظرسنجی در بر داشت که هنوز هم وجود دارد خطرات بایدن در ظرف مورد نظر خود را پایه: 32 درصد از کسانی که به آنها رای دموکراتیک اولیه ترجیح داده اند ساندرز به 2020 نامزد.

بایدن را تلو تلو خوردن به سمت چپ می تواند بیش از یک انتخاباتی محاسبه است. به عنوان او باعث می شود فضا برای دور چپ در سیاست پلت فرم سابق معاون رئیس جمهور به نظر می رسد آشکارا تغییر نظر خود را از نقش خود در هدایت و شکل دادن به سیاست.

“من فکر می کنم ما به یک نقطه عطف واقعی در تاریخ آمریکا است. و من باور نمی کنم آن را بر خلاف آنچه روزولت ملاقات با” بایدن گفت: در روز شنبه ، “من فکر می کنم ما باید یک فرصت به برخی از واقعا سیستمیک تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت