بایدن اصرار او ‘آتش’ وجود ندارد ‘, جیغ مانند برنی و تکان دادن بازوها’

SUMTER, South Carolina — One روز قبل از کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری جو بایدن در پاسخ به یک سوال در مورد خود بیرون عشق و شور و انرژی با ابجو بد و کم مایه در رقبای خود را.

“چه درایوهای شما ؟ من می دانم که شما صحبت در مورد آنچه شما و اوباما انجام داد. اما آنچه که آنچه که خود را آتش ؟ چون شما ببینید برنی شما ببینید, الیزابت وارن, شما می بینید که آتش” رای دهندگان مردد Marybeth بری, 44, خواسته بایدن روز جمعه با اشاره به معاون رئیس جمهور سابق را در جناح چپ اولیه رقبای سنسور. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست. “این چیزی است که من به دنبال. آنچه که خود را آتش؟”

“نجابت و افتخار و بازگرداندن این کشور” بایدن در پاسخ به این جمعیت حدود 200 نفر را تشویق می کردند. “واقعیت این است که من از فریاد مانند برنی و تکان دادن بازوها و یا مانند الیزابت عدم نیست آتش است.”

بایدن ایستاده بود نزدیک به بری که به ذکر است که او 12 ساله پسر بیولوژیکی درگذشت پدر از سرطان و احترام بایدن با توجه به معاون سابق رئیس جمهور را به تلاش برای صندوق تحقیقات سرطان و شوهر نشسته در کنار او بازنشسته ارتش مسلح ، کریس بری در جریان بایدن در عراق در سال 2009.

“آتش که همواره مشتعل علاقه من در هر موضوع من در مورد مراقبت از این است که هر کس حق دارد به درمان با نجابت می شود.” او را لمس احساس سرخوردگی برای او چگونه درمان می شود, به عنوان یک کودک زمانی که او تا به حال یک لکنت و ایرلندی کاتولیک در زادگاه خود از اسکرانتون پنسیلوانیا تحت درمان قرار گرفتند ناعادلانه.

وی افزود: در یک ضربه تند وشدید زدن در ساندرز و وارن پشتیبانی از تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان طرح است.

“آنچه مهم است این است که اصالت. می گویند آنچه شما در حال رفتن به انجام. صادقانه با مردم آمریکا است. همین را بگویم که مردم شما را از یک $34 تریلیون برنامه و شما می توانید برای آن پرداخت و شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت هر چیزی برای آن” بایدن گفت: “صدای او در حال افزایش است. “سطح با مردم و به آنها بگویید که چگونه شما در حال رفتن به آن را انجام دهد و من خوشحالم که شما از من پرسید این سوال چون من دیوانه حتی پاسخ دادن به آن است.”

بری یک استاد در لنکستر در ایالت کارولینای جنوبی به خبرنگاران گفت: پس از تبادل است که بایدن در حال حاضر ممکن بود او اولین انتخاب, اما او هنوز هم با توجه به رای گیری برای Sanders.

“این چیزی بود که من می خواستم به شنیدن نظر یکپارچگی و آتش” بری افزود که با بایدن “گاهی اوقات آن را به نظر نمی رسد به عنوان تیز و بنابراین من نیاز به ببینید که بیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de