بایدن در یک coronavirus Groundhog Day-مانند حلقه

Joe بایدن در زندگی است یادآور 1993 فیلم موش خرمای کوهی امریکا روز در برزخ گیر کرده و پاسخ دادن به سوالات مشابه بارها و بارها در حالی که در تلاش برای حرکت به در نظر گرفتن محل خود را به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

جدا شده در ویلمینگتون خانه بایدن می گوید که روز خود را شروع می شود با دو نشست با مشاوران: یکی در مورد وضعیت این بیماری همه گیر کوروناویروس و پاسخ دولت و در اقتصاد است.

بعد از آن در روز, معاون سابق رییس جمهور و سران خود را به زیرزمین اتاق تفریح و سرگرمی خود را به تازگی ساخته استودیوی حرفه ای که در آن او هر دو به یک زندگی جریان آدرس و یا به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد.

بازدید اغلب بسیار شبیه به یکدیگر است. بایدن می یابد راه به ذکر است که او می خواهد تا $10,000 در وام های دانشجویی لغو شد برای کسانی که تحت تاثیر coronavirus موقت ماه ممنوعیت اخراج و برای رئیس جمهور تهمت به استفاده از دفاع تولید اقدام به ایجاد تجهیزات پزشکی.

او به چالش کشیده است در مراقبت های بهداشتی طرح به طور غیر مستقیم آدرس تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی پیشنهاد دادند ایالت ورمونت برنی ساندرز گذشته خود باقی مانده رقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

“در یک مورد مثل این است که طرح خود را بهتر از” مدیکر برای همه است؟'” اندرسون کوپر خواسته بایدن در سی ان ان تاون هال هفته گذشته است. (“بله” بایدن در پاسخ گفت این است که طرح شامل “یک گزینه برای مدیکر.”)

“آیا شما دوباره موقعیت وقتی که می آید به پرداخت کننده تک بهداشت و درمان ؟” او خواسته بود در MSNBC در روز دوشنبه. (“تک پرداخت کننده را حل نمی کند که در همه” بایدن پاسخ داد.)

بایدن است بکند که آیا ساندرز باید رها.

“وجود دارد یک نقطه که در آن برنی ساندرز است که دیگر بازی در یک نقش مولد در این دموکراتیک اصلی؟” NBC میزبان چاک تاد در دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه. “چه شما فکر می کنم در مورد او در ادامه مبارزات انتخاباتی خود ادامه رقابت در مقدماتی?” ایسنا میزبان جیک Tapper خواسته بایدن هفته گذشته است. بایدن دیپلماتیک پاسخ می دهد که این تصمیم به Sanders.

بار دیگر او را بکند و خود را به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به شدیدتر سطح.

“آیا شما فکر می کنم وجود خون در رئیس جمهور دست با توجه به پاسخ کند?” NBC میزبان چاک تاد خواسته بایدن در دیدار با مطبوعات یکشنبه. (“من فکر می کنم که کمی بیش از حد سخت می شود.”

“آیا شما فکر می کنم رئیس جمهور تهمت است مسئول مرگ آمریکایی ها؟” ایسنا میزبان بروک بالدوین خواسته جمعه. (“رئیس جمهور تهمت است مسئول coronavirus. اما او مسئول است برای استفاده از تمام قدرت را در اختیار خود را برای مقابله با این ویروس” بایدن پاسخ داد.)

بایدن در تلاش برای حمله به یک تعادل از شرکت بدون اینکه بنابراین مهم است که او می آید به عنوان فرصت طلب. به عنوان یک نتیجه, معاون سابق رئیس جمهور محو شدن است از روح و روان. یک یاهو/نظرسنجی سه شنبه منتشر شد متوجه شد که بایدن یکی از حداقل های ماندگار چهره های عمومی در طول بحران با تنها 17 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها شنیده اند “بسیاری” از معاون رئیس جمهور سابق.

علاوه بر این بایدن دیگر در یک موقعیت با قدرت حاکم بر تصمیم گیری های کمی وجود دارد انگیزه ای برای رسانه های خبری به توجه مستقیم راه خود را. رای دهندگان به جای توجه مستقیم به مدیران و رهبران است که تصمیم گیری با فوری و قابل اندازه گیری اثرات در زندگی خود را. رئیس جمهور تهمت طول می کشد تا زمان روزانه جلسات مطبوعاتی و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که پدید آمده است به عنوان محبوب فانتزی جایگزین به بایدن به عنوان یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

مانند دیگر آمریکا و ماندن در خانه به منظور مبارزه با گسترش ویروس همه بایدن می تواند انجام دهد در حالی که این بیماری همه گیر را مختل زندگی عادی این است که تا فردا و سعی کنید به نگه داشتن در حال صحبت تا زمانی که او قادر به دوباره crisscross این کشور و صحبت می کنند به طور مستقیم به رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im