جدید نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد که جو بایدن قابل توجهی سرب بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید میدان نبرد متحده است.

با توجه به نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه بایدن است تا 11 درصد در پنسیلوانیا 13 امتیاز در مینه سوتا و 9 امتیاز در میشیگان.

این RealClearPolitics متوسط بدون نظرسنجی جدید میان, در حال حاضر قرار می دهد بایدن 6.6 امتیاز جلوتر در پنسیلوانیا و 7.7 امتیاز جلوتر در میشیگان. وجود ندارد و متوسط و در عین حال در مینه سوتا به عنوان وجود نداشته است به اندازه کافی رای گیری انجام شده وجود دارد برای ایجاد یک.

در این زمان در سال 2016 انتخابات چرخه سپس دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد هیلاری کلینتون تنها رای گیری 3 تا 5 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در پنسیلوانیا است. هر چند کلینتون دیدم یک رای گیری دست انداز در دولت روز بعد او تعداد کاهش یافته و دوباره به زودی پس از آن.

در میشیگان در طول این زمان آخرین چرخه, نظر سنجی, شد, نوسان دارد اما قرار کلینتون پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط حدود 9 تا 11 امتیاز. تعداد بسیار کمی از انتخابات گرفته شد برای مینه سوتا در سال 2016 به ویژه در مه, ژوئن, ژوئیه و اوت بنابراین یک مقایسه برای این دوره زمانی نامشخص است.

به عنوان 2016 انتخابات رشد نزدیکتر فاصله بین دو نفر از نامزدها به طور قابل توجهی کاهش یافته. مغلوب ساختن پیشی جستن را مشابه پیشرفت در این سال به خصوص در میدان نبرد متحده اگر او بخواهد به نفع خود در ماه نوامبر. در حال حاضر RealClearPolitics متوسط قرار می دهد بایدن 9 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت