بایدن دعوا اتهام تجاوز جنسی

Joe بایدن انتخاباتی است که به شدت انکار اتهام که سابق معاون رئیس جمهور, تجاوز جنسی به یک دستیار سنا بیش از دو دهه پیش.

“زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا می کند. ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست” بایدن سخنگوی کیت Bedingfield در بیانیه ای گفت به واشنگتن آزما و رسانه های دیگر در روز جمعه.

انکار پس از تارا Reade که مشغول به کار در مجلس سنای دفتر از سال 1992 تا 1993 این هفته را متهم کرد که به احتمال زیاد سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در حال اجرا دست خود را در زیر دامن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را که در آن سال.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی نیز ارائه یک بیانیه از ماریان بیکر دستیار اجرایی به بایدن از سال 1982 تا سال 2000 که گفت: “در تمام سال سن. بایدن من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی.”

اتهامات

Reade ساخته شده از تجاوز جنسی به اتهام این هفته در دو رسانه ظاهر. هر دو نشان می دهد از ویژگی های میزبان که از حمایت ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز بایدن تاریخ و زمان آخرین باقی مانده رقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. یک منبع نزدیک به Reade گفت که او عمدا برگزاری مصاحبه تنها با جناح چپ رسانه ها.

“این عجیب ترین چیزی بود. وجود دارد مانند ارز ، او فقط به حال من در مقابل دیوار” Reade گفت: کتی Halper نشان می دهد پادکست ادعا بایدن خواسته او برای گرفتن یک کیسه ورزشگاه قبل از حمله. “ورزشگاه کیسه من نمی دانم که آن رفت. من آن را به دست او و آن رفته بود. و سپس دست خود را بر من و در زیر لباس های من … او رفت و من دامن و سپس داخل آن را و او در من نفوذ با انگشتان دست خود را. او بوسیدن من در همان زمان.”

Reade گفت: بایدن به او گفت که او تا به حال شنیده ام او او را دوست داشت و سپس به او گفت: “شما هیچ چیز برای من است.”

اتهام Reade به اشتراک گذاشته شده در این هفته می افزاید: نمایشی جدید به اتهام آنچه که او گفت: در گذشته است.

در مورد زمان بسیاری از زنان دیگر به اشتراک گذاشته اتهامات ناخواسته دست از بایدن در هفته قبل از او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته Reade گفت: محلی خروجی اخبار ناراحت کننده در تعاملات او با آن دلاور سناتور.

بایدن “استفاده می شود برای قرار دادن دست خود را بر شانه من زد و اجرا انگشت خود را تا گردن من” و خواست او را به خدمت نوشیدنی در یک رویداد از آنجا که او دوست داشت او, او گفت:. Reade ارائه اسناد و مدارک گفت: او در مجلس سنای دفتر از دسامبر سال 1992 به اوت 1993.

سپس در روز سه شنبه رهگیری گزارش داد که Reade به دنبال حقوقی و روابط عمومی کمک کند از آن زمان تا صندوق دفاع حقوقی یک سازمان ایجاد شده در طول #MeToo جنبش برای کمک به زنان به اشتراک گذاری داستان از سوء رفتار جنسی. زمان کاهش یافته است به او کمک کند چرا که کار برای شاکیان از نامزدهای سیاسی می تواند به خطر اندازد آن وضعیت مالیات به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. این رهگیری اشاره کرد که آنیتا دان مدیر عامل SKDKnickerbocker شرکت روابط عمومی کار می کند که زمان را تا یک مشاور ارشد برای بایدن مبارزات انتخاباتی.

Reade را به اتهام بایدن سنجاق به دیوار و دست زدن به اندام تناسلی یک روز پس از رهگیری داستان.

این رهگیری گزارش داد که Reade ثبت همزمان به شکایت در مورد بایدن رفتار و گفت: او گفت: او برادر و یک دوست در مورد این حمله که در آن زمان. برادر و دوست و تایید کرد که آنها در مورد آنچه از Reade در آن زمان است.

“محزون می خوانی من نه تشویق او به دنبال” گفت: Reade برادر Collin Moulton. “من یکی از او بهتر است طرفداران. من گفت: “اجازه دهید آن را برو. در حرکت است. بچه ها احمقها.'”

Reade را دوست, آنها رهگیری نام نمی گفت که او دلسرد Reade از آمدن به جلو با داستان خود را. “در آن زمان مردم تصور دختران فقط بیش از آن دریافت کنید,” او گفت:.

اما بیکر سابق دستیار اجرایی گفت که او هرگز در مورد اتهامات سوء رفتار جنسی در برابر بایدن.

“من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر” بیکر گفت: “برای نزدیک به 20 سال من به عنوان سناتور. بایدن را به معاونت اجرایی و نظارت ده ها تن از کارکنان که به من گزارش شده. من در زمان بسیار جدی وظایف من با توجه به منابع انسانی زیر جهت یک سناتور که اصرار در محل کار حرفه ای تعبیه شده بود در فرهنگ ما است. این به وضوح اتهامات کاذب هستند در تضاد کامل برای هر دو عملکرد داخلی ما سنا و به من می دانید و کار می کرد تا از نزدیک با برای تقریبا دو دهه است.”

برای حمایت از بهداشت ، برنی ساندرز

سوء ظن اطراف ادعا مرکز نه تنها در تناقض در داستان اما او آوازی برای حمایت از رقیب جناح چپ نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از جمله Marianne Williamson, ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن.

توییتهایی بازدید توسط واشنگتن آزما به نظر می رسد برای نشان دادن Reade شفاعت برای ساندرز در رقابت باقی بماند. یک صدای جیر جیر ارسال شده در اوایل این هفته به شدت انتقاد کرد علیه “بایدن کمپین رباتها” که مورد سوال او صداقت.

“من شکایت خواهد کرد هر کسی که همچنان به تهمت با من تماس بگیرید من یک عامل. اتهام آزار و اذیت جنسی & بدتر برابر بایدن درست هستند من باید اطلاعات جمع آوری شده خود را به تهمت تبدیل به اجرای قانون,” او نوشت.

در مصاحبه با بورسی منتشر شد جمعه Reade گفت: او در ابتدا به حمایت وارن برای رئیس جمهور و سپس منتقل به Sanders. اگر چه او باقی می ماند انتقادی از رئیس جمهور تهمت است که متهم به سوء رفتار جنسی با نمرات زنان Reade گفت که او نمی تواند رای بایدن.

“اگر او رئیس جمهور من, من فقط نمی تواند درک آن را,” او گفت:.

دوم حساب توییتر اعتقاد به Reade را به نمایش مثبت پست در مورد بایدن اخیرا در سال 2017, از جمله رسانهها منطبق عمومی خود را در تحقیقات سرطان و تجاوز جنسی.

چند توضیح برای ترک واشنگتن

Reade گفت: تجاوز جنسی در بایدن دفتر چیزی است که او را مجبور به خارج از واشنگتن است.

“من منتقل شده به انفرادی پنجره اتاق و گفت: به ترک. من از کار اخراج و یا باید بگویم من مجبور به استعفا شد. هیچ کس مصاحبه من در تپه برای هر موقعیت” Reade نوشت: در یک رسانه ارسال در مارس 2019.

اظهارات دیگر از Reade ارائه دلایل مختلف.

در دسامبر 2018 متوسط پست, Reade گفت: او را ترک واشنگتن به دلیل اول منافع حول هنر او “را دیدم بی پروا امپریالیسم آمریکا و درد ناشی از آن را از طریق از جهان” و او “نمی تواند ایستاده به تماشای فریب و بیگانه ستیزی که از خود من دولت آمریکا” در مورد روسیه است.

در سال 2009 پست وبلاگ او گفت که او “دریافت پیشنهاد کار در یک فرماندار مسابقه در کالیفرنیا و من تقریبا پذیرفته شده” اما به جای “نقل مکان کرد و به منجمد تندرا از غرب” با شوهر آینده اش که دریافت پیشنهاد کار در یک کنگره کمپین وجود دارد.

همچنین در سال 2009 پست که در آن او توضیح می دهد که سوء استفاده فیزیکی از شوهر سابق او را Reade ستایش بایدن کار در عبور از خشونت علیه زنان عمل 1994 لایحه او shepherded به قانون به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا.

“من باید بدانید که چه آزار دهنده به نظر می رسد. پس از همه, من مشغول به کار بود و سپس از سوی دیگر ، جوزف بایدن که در حمایت از خشونت علیه زنان عمل می کنند. اما خشونت خانگی است که فرصت برابر مجرم. این چیزی بود که من در مورد خواندن و بحث و گفتگو با همکاران هرگز دانستن اینکه من که یک روز در راه رفتن به یک ازدواج پر از سوء استفاده و درد” او نوشت.

Reade پس زمینه را می دهد بایدن کمپین مهمات در برابر او ادعا می کند. با توجه به سوابق Reade اعلام ورشکستگی در سال 2012 که برداشته شد یک سال بعد. او نیز دستگیر و در سال 2011 برای رانندگی بدون مجوز هر چند که اتهام اخراج شد.

اظهارات بحث برانگیز در مورد روسیه

بایدن حامیان نقطه به Reade تاریخ ستایش رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در رسانه های اجتماعی پست ها و مقالات به عنوان شواهدی وجود دارد که او نه قابل اعتماد با شاکی.

در نوامبر 2018, Reade نوشت: یک مقاله در رسانه با عنوان “چرا یک لیبرال دموکرات پشتیبانی از ولادیمیر پوتین” ستایش دیکتاتور “هوش عاطفی” و “نجابت.” او نام خود را به “احترام به زنان و کودکان و حیوانات … مست به زنان آمریکایی است.”

“پوتین رئیس جمهور بالاتر از تصویب امتیاز در امریکا و سپس رئیس جمهور آمریکا به خصوص با زنان است. رئیس جمهور پوتین را جذب می کند ترکیبی از قدرت با نجابت. خود را مبنی بر لذات جسمانی تصویر پروژه های عشق خود را برای زندگی, تجسم فضل در حالی که رو به سختی. بدیهی است که او دوست دارد خود را در کشور مردم خود و کار خود را,” او نوشت.

هفته بعد در اواسط ماه دسامبر Reade نوشت: یکی دیگر از مقاله تمجید پوتین و متهم آمریکا “نخبگان قدرت” از ترس او چون خود را “تایید اعتبار در امریکا” شد و “بالاتر” از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر دو مقالات حذف شده اما در دسترس هستند در وب بایگانی.

قبلی بایدن اتهامات

به عنوان یک سناتور برای 36 سال و معاون رئیس جمهور برای دو دوره بایدن به دست آورده شهرت برای بوسیدن یا لمس کردن زنان و دختران بدون رضایت آنهاو این شد موضوع اینترنت جوک ها و الگوهای رفتاری پس از او گرفتار شد در عکس های متعدد مالش روی شانه های زنان و خرناس موهای خود را.

اما لحن در زمان جدی به نوبه خود زمانی که هشت زن جلو آمد و در مدت کوتاهی پس از اعلام سومین پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه آوریل گذشته. آنها او را متهم کرد از نامناسب هر چند برخوردهای جنسی. اولین و برجسته ترین شاکی سابق نوادا Assemblywoman لوسی Flores, 39, گفت: او را بوسید و بدون مجوز در سال 2014.

در پاسخ بایدن وعده داده بود “بیشتر آگاه در مورد احترام به فضای شخصی.” اما او نه عذرخواهی می کنیم و روز بعد به شوخی در مورد این اتهامات در یک سخنرانی در واشنگتن “او به من اجازه لمس او” بایدن گفت: پس از در آغوش گرفتن یک پسر جوان است.

او ادامه داد: به منظور بالا بردن ابرو در راه خود را به تبدیل شدن به presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

در یک مبارزه انتخاباتی در تگزاس در ماه مه گذشته بایدن گفت: 10 سال از دختر او “را به عنوان روشن به عنوان شما خوب به دنبال” قبل از گرفتن دست او و معرفی او به مطبوعات در حالی که نگه داشتن شانه های او. یک زن دیگر گفت واشنگتن آزما در تابستان گذشته که او ساخته شده او را ناراحت کننده زمانی که او به طور ناگهانی کشف و ضبط دست او چسبیده بر روی آن در طول مکالمه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im