بایدن منحرف اوباما ذخایر انفعال و توصیه ملی coronavirus مستند

جو بایدن به دنبال سرب از کشورهای دیگر و توصیه به فرمانداران اگر او رئیس جمهور به قفل کردن کشورهای خود را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در ایالات متحده است.

“در حال حاضر, من می خواهم. بله” بایدن با سی ان ان گفت در طول یک سالن شهر.

به احتمال زیاد 2020 دموکراتیک نامزد و دو دوره معاون رئیس جمهور گفت که او تا به حال دیده می شود داده نشان می دهد stay-at-home سفارشات باید در محل اقامت تا 31 مه یا ژوئن اما افزود: “هیچ کس نمی داند برای برخی.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است در زیر آتش نشان می دهد این کشور باید استراحت اجتماعی آن فاصله دستورالعمل در پایان آن 15 روز محاکمه به نتیجه گیری در روز دوشنبه. رئیس جمهور با ابراز نگرانی از “درمان” نمی تواند بدتر از این “مشکل” با توجه به این احتمال که گسترش کسب و کار خاموش شدن ناگهانی با توجه به COVID-19 شیوع منجر به رکود است.

بایدن روز جمعه شب گفت که “یک انتخاب نادرست” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به باور او نیاز به انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد است. او همچنین به نام برای اجاره یخ و بخشش در برنامه “حداقل برای سه ماه آینده.”

بایدن که صحبت با حزب دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از مشاوره ناخواسته پس از رئیس جمهور نشان داد در اوایل جمعه شب گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس نه به اتلاف وقت صحبت کردن به حالت بحرانی مدیران ارشد از جمله واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه فرمانداران باید ابراز سرخوردگی با دولت فدرال تدارکات و هماهنگی.

“این است و نه شخصی. آن را تا به چیزی برای انجام با شما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. انجام کار خود را. توقف شخصی همه چیز. آن را متوقف می شود.”

اما دلاور 36-سال سناتور سابق ندارد مفصل پاسخ به اینکه آیا دولت اوباما باید بهتر پر این کشور استراتژیک ملی ذخایر N95 ماسک ماسک پس از شیوع آنفولانزای خوکی 2009.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان. من نه بخشی از آن. دولت ما زمان زیادی را صرف کار با ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” را آغاز کرد قبل از اینکه به طور مستقیم در پاسخ به این سوال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>