Joe بایدن معتقد است از دست دموکرات ها انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دلیل آنها نمی مبارزات سخت به اندازه کافی برای پشتیبانی.

“هر زمان آنها را اجرا کرده ام که آیا آن را کارتر و یا کلینتون و یا باراک — آنها تا به حال حمایت قاطع از مردم آمریکا و جامعه” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در روز شنبه در مصاحبه با ان بی سی دیدار با مطبوعات میزبان چاک تاد. “آنها تا به حال حمایت از اقلیت ها. من حمایت قاطع.

“شما نمی توانید برنده شوید — شما نمی توانید آن را برای اعطا. آخرین باری که ما زد این بود که اساسا برای اعطا گرفته شود” او ادامه داد. “من تنها کسی است که سابقه و دارای پس زمینه و حمایت. آنها از من می دانید. آنها می دانند که من هستم.”

در سال 2016 بیش از 4 میلیون نفر از مردم که تا به حال رای برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2012 صرفنظر انتخابات و بیش از یک سوم از رای دهندگان که در خانه مانده بودند ، سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تن به تن سیاه و رای دهندگان با خط “جهنم چیست و آیا شما به از دست دادن؟” در نهایت مبارزات انتخاباتی خود دیدم 2 درصد افزایش در حمایت از 2012 در حالی که کلینتون بود 5% پایین تر از اوباما حمایت با توجه به نظرسنجی های خروج.

بایدن انتخاباتی تلاش کرده است در طول دو مقدماتی که رخ داده است در کشورهای که در آن بیش از 90 درصد از جمعیت سفید بود. دلاور حزب دموکرات ادعا کرده است سیاه و رای دهندگان را گله به او به عنوان مقدماتی را به نوبه خود به متنوع تر متحده است.

در حالی که بایدن به نظرسنجی بهتر با رای دهندگان از هر یک از رقبای خود سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به سرعت لباس پوشیدن خود پشتیبانی می کند.

“آیا شما نگران آن است که 300 میلیون دلار بدست مایکل بلومبرگ نیمی حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار?” تاد خواست.

“شصت میلیارد دلار خرید می تواند به شما مقدار زیادی از تبلیغات است, اما آن را نمی توانید پاک کردن سابقه خود” معاون سابق رئیس جمهور پاسخ داد. “مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد با مایکل بلومبرگ. همه شما در حال رفتن به شروع به تمرکز بر روی او مانند شما بر من که من شکایت نمی مانند شما من در شش ماه گذشته. شما در حال رفتن به تمرکز بر روی او. موضع خود را در مسائل مربوط به آفریقایی جامعه از توقف و frisk به راه او در مورد اوباما.”

تا کنون بلومبرگ پرهیز کرده بودن در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث مرحله از آنجا که او حاضر به قبول کمک های مالی که واجد شرایط او اگر او بودند برای رسیدن به یک آستانه خاص است. بایدن گفت که او را “مضطرب” به بحث شهردار سابق که زیر آتش در هفته گذشته به صورت صوتی به بیرون درز نشان او را از توقف و frisk در مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im