MANCHESTER, New Hampshire — جو بایدن در نظر دارد به رقابت در نیوهمپشایر حداقل با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

“ما برنامه ریزی برای مبارزات انتخاباتی با شور و نشاط آخر این هفته و از طریق به روز انتخابات در روز سه شنبه. و سپس ما قصد داریم بعد از نیوهمشایر برای ادامه بر روی نوادا و کارولینای جنوبی” بایدن سخنگوی سیمون ساندرز به خبرنگاران گفت: در نیوهمپشایر بحث چرخش اتاق اواخر جمعه.

برای ساندرز بایدن بازدید افتتاح چهار مسابقات برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری به عنوان یک “بسته” به طور خاص هنگامی که خود را در رقابت برای کاخ سفید شامل برنی ساندرز و الیزابت وارن سناتور از همسایه ورمونت و ماساچوست و استدلال نیوهمپشایر سن جمعیتی افزایش سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

“ما می دانیم که آن را برای رفتن به یک مبارزه است. ما می دانیم که وجود دارد ممکن است یک نبرد دشوار در این مسابقه” او ادامه داد. “اما در پایان روز, من می خواهم به شما یادآوری می کنند که همه دموکرات نامزد از سال 1992 بوده است کسی که قادر به جلب یک مقدار قابل توجهی از آرا از مردم در جامعه آمریکا.”

تا آیووا, بایدن, 77, حال سرسختانه گفت: او می خواست به برنده اول مسابقات دو و حتی خود را به عنوان سخنگویان به دنبال تطهیر انتظارات برای ماه می باشد.

اما این هفته پس از او جای تعجب تنبل جایگاه چهارم به پایان برای اولین بار در کشور حزبی او اذعان کرد آیووا بود “فروشي.” سپس در طول جمعه شب بحث در سنت آنسلم کالج در منچستر او اعتراف کرد او را “احتمالا یک ضربه در اینجا.”

سیمون ساندرز اواخر جمعه تکرار کمپین نیروی انسانی لرزش-یو پی اس نیست یک نشانه و برگ شد لرزاند توسط آیووا Feb. 3 جلسه هرج و مرج است. در اوایل روز شنبه گزارش شد مشاور آنیتا دان خواهد بود تعهد گسترش نقش خود را در عملیات.

“من فکر نمی کنم همه شما باید به عنوان خوانده شده بیش از حد به آنچه شما در حال خواندن در روزنامه ها و در اینترنت امروز,” او گفت: قبل از اضافه کردن بایدن اردوگاه نمی “هیچ برنامه ای” برای درخواست بازشماری یا recanvass این جلسه نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im