بایدن خواستار سبز معامله محرک ‘در دور بعدی’

Joe بایدن به نام “سبز معامله” برای افزایش رشد اقتصادی و به نظر می رسد نشان می دهد که این می تواند بخشی از یک دوم عمده اقتصادی فدرال بسته امداد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال رفتن به فرصت را به اعتقاد من در دور بعدی در اینجا به استفاده از من اقتصاد سبز — من سبز معامله و یا قادر به تولید هر دو رشد اقتصادی به عنوان سازگار با نوع تزریق پول ما نیاز سیستم شما را به نگه داشتن آن رفتن” معاون سابق رئیس جمهور و به احتمال زیاد دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در یک ویدیو کنفرانس خبری در روز شنبه.

بایدن پیشنهاد پس از قانونگذاران هر دو حزب توافقنامهای در 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه برای مبارزه با رکود اقتصادی در میان توده خاموش شدن ناگهانی از خدمات عمومی و کسب و کار برای متوقف کردن گسترش ویروس. آب و هوا خود را سیاست پیشنهاد است که می افزاید که “سبز جدید مقابله بسیار مهم است چارچوب نشست آب و چالش های عصر ما” تماس برای $1.7 تریلیون دلار در فدرال سرمایه گذاری بیش از 10 سال است.

“یکی از راه های مطمئن شوید این شغل در دسترس هستند که ممکن است از دست رفته یا صدمه دیده در این میان این است که به ارائه این نوع از مشاغل هستند که غالب دستمزد که در آن مردم در حال ساخت 45 دلار 50 دلار یک ساعت به علاوه مزایای با ایجاد زیرساخت های جدید می شود.” “ما در حال رفتن به نیاز به زیرساخت های جدید برای رفتن به پایین جاده و آن را راهی برای ایجاد رشد اقتصادی است. که رفتن به من فکر می کنم دور بعد ما باید به دنبال.”

بایدن آورده سازگار با محیط زیست سرمایه گذاری در پاسخ به سوالی که در آن از سیاست های پیشنهادی او امیدوار است که درخواست تجدید نظر به جوان آمریکایی است. او همچنین به نام برای تا $10,000 در وام دانشجویی لغو برای کسانی که از لحاظ اقتصادی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس ساختمان در Obamacare و ساخت دولت-اجرای کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, انتقاد بایدن برای نشان سبز “معامله جدید” در میان بحران است.

“این ایده وحشتناک تحمیل خواهد بود عظیم مقررات کسب و کار و مردم در بدترین زمان قابل تصور خواهد بود و جک کردن حرارت و خنک کننده اسکناس در بالای آن است. بایدن مراقبت بیشتر در مورد مماشات شدید حاشیه خود از او در مورد راه حل واقعی” تیم Murtaugh تهمت 2020 مدیر ارتباطات گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>