بایدن ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید آریزونا میدان نبرد اما برنی ساندرز از دست می دهد: نظرسنجی

جو بایدن قرار خواهد آریزونا در بازی در برابر رئیس جمهور تهمت و ایجاد یک مسیر برای دموکرات ها برای مقابله با رئیس جمهور استفاده در میانه با توجه به جدید بگمارند نظرسنجی همچنین نشان داد که برنی ساندرز از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

بررسی احتمال زیاد رای دهندگان از آریزونا رای گیری شرکت OH اخباری بینش انجام مارس 3-4 اما فقط جمعه منتشر شد نشان داد بایدن پیشرو تهمت 49% به 43% و 8% مردد. در مقابل رئیس جمهور برگزار می شود یک مزیت در فرضی matchup با برنی ساندرز منجر 45% به 38% با 16 درصد مردد. آریزونا 11 رای در کالج انتخاباتی است که برگ برنده برنده در سال 2016 ارائه دموکرات ها یک گزینه برای جایگزینی 10 انتخاباتی رای آنها را از دست ندهید اگر تهمت تکرار خود 2016 پیروزی در قلب میدان نبرد ویسکانسین.

“اگر دموکرات آریزونا می خواهم یک شات در کوه در می رم آریزونا 11 رای کالج انتخاباتی را به نفع خود و برای اولین بار از سال 1996 سابق آمریکا از این انتخاب عاقلانه در 17 مارس گفت:” مایک شریف رئیس تحقیقات برای آه اخباری بینش. مقدماتی حزب دموکرات در ایالت آریزونا است که برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه. روز یکشنبه بایدن-ساندرز بحث در اصل مجموعه ای به رخ می دهد در شهر فینیکس منتقل شد به واشنگتن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آریزونا لایحه جمهوریخواهان برای ریاست جمهوری در هر انتخابات از سال 1996 زمانی که دولت حمایت بیل کلینتون. اما Arizonans ارسال دموکرات Kyrsten Sinema به سنا در سال 2018 به عنوان بخشی از یک دورۀ انتخابات واکنش در برابر تهمت نتیجه سوخت حومه نارضایتی با ایران به ویژه در میان زنان است.

سوخت رسانی بایدن را ملاحظه ای بهتر اعداد برابر رئیس جمهور از ساندرز در حال رای دهندگان اسپانیایی. در این نظرسنجی 63 درصد ترجیح بایدن با 27 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز شد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان اسپانیایی تنها با هفت امتیاز — 34 درصد به 27 درصد است.

بررسی یک حاشیه خطا از 4 امتیاز. آن را به میدان فرستاد قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی با برچسب coronavirus بحران جهانی همه گیر و قبل از فوق العاده, سقوط بازار سهام در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im