سناتور. الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن underperformed سه شنبه شب در عدم پاسخگویی به آستانه مورد نیاز برای دریافت نمایندگان اعطا شده به نامزدها در نیوهمپشایر.

وارن و بایدن وارد نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه به عنوان محو جلو دونده اما هر حرکت یا نامزد کرده بود آسیب دیده است با عدم توانایی خود را برای پیروزی دموکراتیک ملی کنوانسیون نمایندگان. پس از دو مقدماتی بایدن و وارن باید برنده یک ترکیب 14 65 نمایندگان برای grabs در آیووا و نیوهمشایر.

بایدن یک بار پیش بینی کرد که به احتمال زیاد برنده اصلی فصل به پایان رسید و در مکان پنجم و چپ نیوهمپشایر اولیه خود را پس از انتخابات شب سخنرانی در یک رالی در کارولینای جنوبی است. وارن عکس گرفت با هواداران در یک تجمع در نیوهمپشایر به عنوان جایگاه چهارم به پایان فلش در سراسر صفحه نمایش تلویزیون.

ماساچوست از حزب دموکرات به رهبری رای گیری در نیوهمپشایر به عنوان در اواخر ماه اکتبر. بایدن در حال حاضر تبدیل به کارولینای جنوبی که در آن خود را, کمپین مبارزه با جریان نقدی و به سرعت در حال از دست دادن حرکت است رای گیری به شدت پیش رو در این زمینه است.

نمایندگان ایالت کمک به انتخاب احتمالی دموکرات نامزد و 24 نیوهمپشایر اسلات تقسیم خواهد شد. میان ایالت و سناتور ” برنی ساندرز سناتور. ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg بالا سه finishers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im