بایدن و تهمت می تواند ظهور از coronavirus کمپین مکث رو تغییر انتخابات نقشه

Joe بایدن و رئیس جمهور تهمت را اصل قرار داده و عمده مبارزه در مکث در طول شیوع کروناویروس. اما زمانی که بحران خاموش شدن ناگهانی پایان, کالج انتخاباتی نقشه می تواند کلید میدانهای تغییر توسط همه گیر خرید اینترنتی.

“سوال این است که” چه سلامت و وضعیت اقتصاد؟'” گفت: G. تری مدونا استاد و مدیر کالج فرانکلین و مارشال نظرسنجی.

وقت رئیس جمهور به طور کلی رای از دفتر در شرایط اقتصادی او گفت: “این اثر در اقتصاد همراه با از دست دادن آمریکا زندگی می کند در حال رفتن به این دو مهم ترین عناصر است.”

رای دهندگان در نوسان متحده با بزرگتر coronavirus شیوع بیماری می تواند رفتار متفاوت نسبت به دیگر نوسان متحده در روز انتخابات به دلیل اثرات ناشی از وقوع. تمدید منظور تعطیل کردن کسب و کار به عنوان مثال می تواند در حفظ و بیشتر مردم از کار و فشار کسب و کارهای محلی. کسانی که در آمریکا با بالاتر مرگ و میر می تواند مهم تر از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

فلوریدا و پنسیلوانیا در 10 صفحه از این تعداد تایید coronavirus موارد اگر آنها کمتر از موارد سرانه نسبت به برخی از کشورهای دیگر که در رتبه های پایین تر در کل تعداد موارد تایید شده. ویسکانسین, آریزونا, و, North Carolina همه باید در مورد 1,500 موارد در بخش فوقانی-میانی-محدوده متحده رتبه بندی شده توسط تعدادی از موارد است.

میشیگان که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تلاش برای برنده شدن دوباره پس از snagging دولت از دموکرات ها در سال 2016 می تواند دارای بیشترین شیوع شدید نوسان متحده است. این گزارش بیش از 9000 coronavirus موارد در روز چهارشنبه افزایش است که بیش از دو برابر است که از کشورهای همسایه ویسکانسین و ایندیانا و اوهایو.

در کشور همسایه ویسکانسین یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که بایدن در حال انجام کمی بهتر در برابر تهمت در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک دانشگاه نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت بایدن پیشرو تهمت 48 درصد به 45 درصد در دولت بهبود از یک ماه فوریه نظرسنجی که بایدن با مغلوب ساختن پیشی جستن در 46% پشتیبانی هر یک از.

است که به خصوص یک خبر خوب برای بایدن پس از این نظرسنجی متوجه شد که 54 درصد از رای دهندگان ویسکانسین تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد و 51 درصد از تصویب به دست ما coronavirus بحران است.

ویسکانسین نظرسنجی به شرح زیر روند ملی از مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب تیک تاک به سمت بالا در طول بحران به عنوان بایدن در تلاش برای چسبیدن به سرب خود را در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رکود در گذشته معمولا یک اثر در سراسر کشور. اما در برخی از مکان های بسته به اقتصاد آن می تواند کمتر جدی تر در کشورهای دیگر. آن را بیش از حد سخت به دانستن” مدونا گفت.

رای دهندگان نظرات خود را در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته coronavirus همه گیر و آیا خود چشم انداز مثبت در تصویب اعتبار دارد نیز مهم است به انتخاب مجدد شانس و می تواند تغییر بر اساس شدت از شیوع بیماری در کشورهای مختلف.

این مشکل برای فعالان کمپین است که وجود دارد تقریبا هیچ نظر سنجی در نوسان متحده انجام شده پس از خاموش شدن ناگهانی توده و اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده در اواسط ماه مارس خروج ارزیابی اثرات این ویروس در نوسان متحده در این نقطه یک بازی حدس زدن است.

مدونا گفت: نظرسنجی مرکز در فرانکلین و مارشال کالج به طور معمول بسته 25 نفر به یک اتاق برای برقراری تماس به رای دهندگان اما که به پایان رسید که دانشگاه بسته درهای خود را در پاسخ به این اقدام در ماه گذشته. برخی از مراکز نظرسنجی نظرسنجی رای دهندگان آنلاین, اما کارشناسان با احتیاط از تنها با تکیه بر نظرسنجی آنلاین.

کاخ سفید در تعامل با مدیران در ایالات متحده نیز می تواند تحت تاثیر قرار چگونه رای دهندگان در دولت رفتار کنند.

میشیگان موضع در انتخابات نقشه است که بیشتر توسط این واقعیت است که رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer یک ستاره در حال افزایش در حزب دموکرات و ملی co-معاون بایدن برای ستاد انتخاباتی بالقوه معاون ریاست جمهوری انتخاب کردم و در بالا مشخصات tiff با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال است. او نمی توانید آن را انجام. و ما او را بسیاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز در هفته گذشته پس از Whitmer بکند رئیس جمهور به ارسال تجهیزات پزشکی به دولت است. در یک توییت در روز جمعه او با اشاره به او را به عنوان “گرچن ‘نیم’ Whitmer.”

جمهوری خواه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis عقب مانده کشورهای دیگر در صدور اقامت در خانه, منظور, انجام, بنابراین روز چهارشنبه پس از انتقاد. قبل از صدور بخشنامه وی با اشاره به کاخ سفید به عنوان دلیل او صادر اقامت در خانه سفارش در حالی که دیگر فرمانداران بود. “اگر هر یک از کسانی که وظیفه نیروی مردمی به من بگویید که ما باید انجام دهیم X, Y و یا Z البته ما در حال رفتن به آن را در نظر بگیرید. اما هیچ کس گفت که من تا کنون” DeSantis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im