بایدن و دموکرات ها نگاه کنید به “پول نقد برای Clunkers’-سبک برنامه برای افزایش خودروهای برقی

دموکرات ها چشم دوخته اند کنترل کامل دولت در سال 2021 در حال صف آرایی در اطراف این ایده از مصرف کنندگان ارائه تخفیف به مبادله پیر guzzlers گاز با صفر-انتشار وسایل نقلیه به دنبال بهبود بر اوباما “برای پول, Clunkers” برنامه.

در هفته های اخیر, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن همراه با ویژه تغییر آب و هوا کمیته های ایجاد شده توسط مجلس نانسی پلوسی به تایید طرح توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر به بیش از 63 میلیون گاز وسایل نقلیه جاده بیش از یک دهه جایگزینی آنها را با پاک کن ،

دموکرات ها استدلال می کنند که این کافی نیست فقط به افزایش تقاضا برای صفر-انتشار وسایل نقلیه از طریق اقداماتی مانند اعتبار مالیاتی الزامات قانونی یا محدودیت در چقدر وسایل نقلیه می تواند آلوده. حمل و نقل ساطع کربن بیشتر از هر بخش اقتصادی در ایالات متحده است. وسایل نقلیه الکتریکی تنها حدود 3 درصد از فروش جهانی در سال گذشته به عنوان مصرف کنندگان آهسته بوده است به پرداخت هزینه های بالاتر در صف مقابل هزینه همراه با شک و تردید در مورد طیف وسیعی از وسایل نقلیه و کمبود ایستگاه های شارژ.

“هر وسیله نقلیه جدید خریداری شده بودن امروز هنوز هم در جاده ها در 2030s,” آلیسون Cassady معاون ستاد مدیر برای دموکرات ها در خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا گفت: واشنگتن آزما. “بنابراین اگر ما می خواهیم به طور چشمگیری کاهش گازهای گلخانه ای از وسایل نقلیه مسافری تا سال 2050 ما نیاز به تسریع گردش بنزین-طراحی وسایل نقلیه.”

اما دموکرات ها با احتیاط از برنامه های خود را که مرتبط با دولت اوباما در سال 2009 برای پول, Clunkers یک تجارت در خودرو برنامه با بررسی مخلوط است که برخی از تحلیلگران می گویند نیست افزایش فروش خودرو جدید و یا کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا آنجا که هواداران امیدوار بود.

هدف اصلی برای پول نقد برای Clunkers برنامه بود که مورد تایید کنگره بود به افزایش هزینه های مصرف کننده برای کمک به بهبود اقتصاد از رکود بزرگ در حالی که ارائه 3500 دلار یا $4,500 اعتبار به خریداران که معامله-در وسایل نقلیه برای آنهایی که جدید با بهره وری سوخت بهتر.

آب و هوا متمرکز ابتکار ترویج امروز توسط دموکرات ها در مقابل امر به طور خاص در اولویت قرار استقرار ماشین که نمی منتشر می کنند هر کربن در همه مانند وسایل نقلیه الکتریکی پلاگین هیبریدی و سوخت هیدروژن-همراه.

“ما می توانند یاد بگیرند که چگونه از آن طراحی شده است و نیاز به زیر هود در آنچه که ما نیاز به انجام آن متفاوت” Cassady گفت. “ما نباید فقط به انجام آنچه آنها به دلیل اهداف متفاوت هستند.”

شومر این پیشنهاد منتشر شد به عنوان یک پیش نویس طرح است که به منظور اطمینان حاصل شود که تمام وسایل نقلیه در جاده ها در 2040 هستند ، او گفت: پیشنهاد می شود یک “عنصر کلیدی” از “پررنگ و گسترده” آب و هوا قانون سنا دموکرات ها طرح برای معرفی در سال 2021 اگر آنها را به کنترل از جمهوری خواهان.

“پاک کردن ماشین برای امریکا طرح یک بخش ضروری از دموکرات ها’ bold, far-reaching انرژی پاک و زیرساخت پیشنهاد” شومر گفت: واشنگتن آزما. “مقابله با بحران آب و هوا خواهد بود یک اولویت بالا برای دموکرات ها در کنگره در سال آینده.”

جاشوا Linn, یک استاد اقتصاد در دانشگاه مریلند و عضو ارشد در منابع برای آینده گفت: دموکرات ها’ برنامه جدید باید یاد بگیرند از پول نقد برای Clunkers.

2010 مطالعه او همكاري داشت حدود 45 درصد از هزینه های از این برنامه رفت و به مصرف کنندگان که خرید یک وسیله نقلیه جدید به هر حال معنی آن را به حال اثر کمی بر رفتار مصرف کننده. دولت اوباما در همین حال ادعا کرد که 88 درصد از نزدیک به 680,000 معاملات تایید شده از طریق پول نقد برای Clunkers شد به طور مستقیم مربوط به برنامه است. (دفتر پاسخگویی دولت توضیح می دهد که اختلاف این است: “وجود اجماع در تعداد فروش افزایشی نسبت به برنامه است.”)

“اگر شما فقط با ارائه یک کلی scrappage یارانه برای وسایل نقلیه به طور کلی است که ممکن است به نوبه خود موثر است که آنچه ما آموخته از پول نقد برای Clunkers و برنامه های در کشورهای دیگر” Linn گفت.

Linn گفت: بیشتر برنامه موثر خواهد وسایل نقلیه هدف برای جایگزینی است که بالاترین آینده تولید گازهای گلخانه ای را بدون در نظر گرفتن سن. او نشان می دهد به تساوی یارانه به آن کیلومترشمار خواندن و یا مسافت پیموده شده و انتشار آن هستند.

“بله, شما می خواهید برای دریافت آن clunkers جاده اما اگر وجود وسایل نقلیه در شکل بهتر که زندگی باقی مانده در آنها با بالا هنوز هم تولید گازهای گلخانه ای نرخ, کسانی که وسایل نقلیه ما می خواهیم به رفتن پس از” Linn گفت.

این شومر پیشنهاد در حالی که فاقد جزئیات به نظر می رسد به طور کلی به دنبال این جهت است.

آن را به مصرف کنندگان به دنبال خود را مبادله گاز ماشین یک نقطه از فروش تخفیف شروع در $3,000, “ramping” تا یارانه مقدار بر اساس صفر-انتشار طیف وسیعی از خودرو.

گاز مجهز به ماشین داد و ستد در این امر باید حداقل 8 سال.

کاهش درآمد مصرف کنندگان خواهد بود واجد شرایط برای اضافی $2,000 تخفیف برای وسایل نقلیه جدید و یا 20% تخفیف برای استفاده از آنهایی که برای کمک به اطمینان حاصل شود برنامه خواهد جذب بیش از خریداران ثروتمند شده اند که اصلی مصرف کنندگان از وسایل نقلیه الکتریکی.

شومر این طرح نیز به دنبال گسترش درخواست تجدید نظر خود را با تشویق آمریکا مبتنی بر تولید خودروهای برقی ارائه تخفیف اضافی برای هر ماشین در امریکا ساخته شده با استانداردهای کار و یا با داخلی تولید محتوا مانند باتری. این امر با ارائه کمک های مالی به مجددا با ابزار موجود در خودرو های تولیدی و ایجاد امکانات جدید و متخصص در وسایل نقلیه الکتریکی.

این امر همچنین سرمایه گذاری در زیرساخت های مورد نیاز برای پشتیبانی از وسایل نقلیه الکتریکی ارائه کمک های مالی به استانها و شهرستانها که در ساخت ایستگاه های شارژ.

بایدن که به طور خاص تایید شده در امریکا قطعه از شومر طرح به دنبال پیروزی های کارگری به آب و هوا خود را در دستور کار ترویج فرصت های شغلی در ساختمان فن آوری های انرژی پاک مانند وسایل نقلیه الکتریکی.

اتحادیه های کارگری در ایران خودرو کارگران و بین المللی اخوان الکتریکی کارگران باید پیوست زیست محیطی گروه در حمایت از هر دو شومر و بایدن قصد دارد.

“پررنگ تمیز کردن اتومبیل برای آمریکا طرح کمک خواهد کرد را کارگران ایالات متحده رهبران در تمیز کردن خودرو شغل در حالی که همچنین به طور چشمگیری برش آلودگی ناشی از وسایل نقلیه مسافری گفت:” لوقا Tonachel ارشد مشاور شورای دفاع منابع طبیعی اقدام صندوق.

Cassady خانه آب و هوا کمیته هشدار داد در برابر حرکت بیش از حد به سرعت در یک برنامه تجاری در اما.

او با اشاره به نقدی برای Clunkers برنامه اجرا شد قبل از دولت اوباما اعمال سختگیرانه تر بهره وری سوخت استاندارد به معنی وجود دارد به اندازه کافی پایین ساطع وسایل نقلیه در گردش به جای آلوده هستند.

“ما ممکن است بخواهید به اقدامات دیگر برای اولین بار به آن را افزایش می دهد, موفقیت,” Cassady گفت. “اگر هدف این است که برای افزایش گردش مالی مصرف کنندگان خواهد شد نیاز به گزینه های بیشتر و صفر-انتشار وسایل نقلیه فروشنده زیادی برای برآوردن تقاضا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر