2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن کرد و آن را یک “اشتباه” است که میلیون ها نفر از مردم شدند اخراج از ایالات متحده آمریکا در دولت اوباما.

بایدن 77 خطاب به اغلب استفاده می شود انتقاد از وقت خود را به عنوان معاون رئیس جمهور در مصاحبه با Univision لنگر خورخه راموس در روز جمعه.

او به نام 3 میلیون اخراج قرار گرفت که تحت دولت قبلی “یک اشتباه بزرگ” و افزود که “ما در زمان بیش از حد طولانی برای گرفتن آن را حق.”

“نکته این است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از” او گفت:. “من تو را دیدم درد در چشم بسیاری از مردم را دیدم که خانواده خود را اخراج. من می دانم آنچه در آن مانند به از دست دادن اعضای خانواده. آن دردناک بود … آن را تا سال 2012 است که ما شروع به دریافت آن راست با IF برنامه و تلاش بسیار در سال 2014 به گسترش است و در حال حرکت در مسیر درست است.”

موضوع اوباما-دوران تبعید شده است یک سوال بایدن مجبور شده است برای پاسخ در زمان در طول مبارزات انتخاباتی. در سپتامبر دموکراتیک اولیه مناظره بایدن شد و خطاب به جمعیت هنگامی که معترضان قطع او را با فریاد “3 میلیون اخراج!”

در نقطه دیگر در این مصاحبه راموس مواجه بایدن در مورد چگونه کودکان عبور از مرز جنوبی به طور غیر قانونی قرار شد در قفس البته در فرکانس پایین تر است که از دولت فعلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de