Bharti Infratel و وودافون نگه 42 درصد سهام هر یک در سند.

وزارت مخابرات (DoT) در روز جمعه تایید ادغام این کشور بزرگترین برج های تلفن همراه شرکت سند برج با Bharti Infratel به گفته منابع رسمی. ترکیبی از Bharti Infratel و سند برج را ایجاد پان هند برج شرکت با بیش از 163,000 برج های عامل در سراسر تمام 22 خدمات مخابراتی مناطق. ترکیب نهاد خواهد بود که بزرگترین برج شرکت در جهان در خارج از چین.

“دات را تایید کرده است ادغام سند برج با Bharti Infratel” یک منبع رسمی گفت PTI. Bharti Infratel و وودافون نگه 42 درصد سهام هر یک در سند. وودافون ایده دارای 11.15 درصد سهام در برج های تلفن همراه شرکت.

اخبار مرتبط

طبق برنامه های همراه شرکت که به طور کامل خود را کسب و کار مربوطه از Bharti Infratel و سند برج را تغییر نام آن به سند برج با مسئولیت محدود ادامه خواهد داد و به ذکر شده در هند مبادلات سهام.

اتمام به موقع از برج معامله بسیار مهم است برای شرکت ها آن را به عنوان اجازه می دهد Bharti و وودافون ایده در خطر تخلیه و جمع آوری پول.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی