Bharti Infratel گسترش مهلت برای ادغام با سند برج 2 ماه

Bharti Infratel, Indus Towers, FDI, telecom crisis, telecom industry, latest news on bharti infratelآن گفت که اگر چه سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) تصویب ادغام با سند برج های دریافت شده, طولانی, جلوگیری تاریخ (مهلت) تمدید شده است.

Bharti Infratel روز دوشنبه تمدید مهلت برای ادغام آن با سند برج بیش از دو ماه تا آوریل 24, اما هشدار داد که تماس نهایی در اجرای طرح خواهد بود گرفته شده توسط هیئت مدیره بر اساس ارزیابی از مخابرات بحران و تاثیر آن.

“تصمیم نهایی برای اجرای این طرح خواهد بود گرفته شده توسط هیئت مدیره در ذهن نگه داشتن بهترین منافع شرکت و سهامداران آن از جمله ارزیابی از بحران کنونی رو به صنعت مخابرات و میزان تاثیر آن بر شرکت های عمده مشتریان” Bharti Infratel گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

اخبار مرتبط

آن گفت که اگر چه سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) تصویب ادغام با سند برج های دریافت شده, طولانی, جلوگیری تاریخ (مهلت) تمدید شده است به عنوان دیگر اقدامات و شرایط سابقه برای برآورده شود برای این طرح برای تبدیل شدن به موثر نمی تواند تکمیل شود که قبلا اعلام مهلت فوریه 24.

“…در هیئت مدیره بیشتر تمدید طولانی متوقف تا تاریخ مارس 24, 2020, منوط به توافق در مورد بسته شدن و تعدیل و شرایط دیگر سابقه برای بسته شدن هر کدام با حفظ حق فسخ و برداشت این طرح ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>