اپراتور Bharti Airtel, اعتماد, Jio به ادامه به دست آوردن سهم بازار با توجه به Vodafone ایده را بدتر سلامت مالی

مقدمه از کف قیمت گذاری و کاهش عوارض به اطمینان حاصل شود که بازار همچنان به چهار بازیکن می تواند بیشتر به نفع صنعت از جمله شعر تکیه Jio.

اپراتور Bharti Airtel و اعتماد Jio ادامه خواهد داد برای به دست آوردن سهم بازار در هزینه Vodafone ایده را “بدتر” سلامت مالی است که ممکن است به وخامت بیشتر در پی AGR قضاوت محور سرمایه گفت: در یک توجه داشته باشید در روز جمعه. محور سرمایه گفت: این تقلیل درآمد خود را برآورد به صورت بی سیم telcos. دلیل این است که خاموش مشترک شده و همچنین به عنوان آمار در 2G/3G تبدیل به 4G سیمز حساب مستند و فرمت ممکن است برخی از محدودیت می تواند تا حدی تاثیر رشد درآمد که انتظار می رود در ماه های آینده از تعرفه های بهره در ماه دسامبر 2019.

“ما قطع FY21/22E (برآورد) درآمد حاصل از ارائه دهندگان بی سیم توسط 1-6 درصد و EBITDA (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و Amortisation) حاشیه 20-100 bps (بر اساس نقاط” محور سرمایه گفت: در بخش مخابرات گزارش. آن گفت که در حالی که افزایش تعرفه انجام شده توسط شرکت در ماه دسامبر 2019 است به احتمال زیاد به بازی کردن در نه ماه از تقویم سال 2020 به عنوان مشترکین برای شارژ این کف قیمت گذاری ممکن است با تاخیر به دلیل مستند.

اخبار مرتبط

به عنوان در هر دادگاه عالی داوری وقت telcos را به پرداخت کامل تنظیم درآمد ناخالص (AGR) حق عضویت از جمله علاقه مجازات و بهره مجازات آن گفت و اشاره کرد که Bharti Airtel به نظر می رسد بهتر قرار داده شده برای پرداخت داده شده اخیر صندوق افزایش دهد.

مقدمه از کف قیمت گذاری و کاهش عوارض به اطمینان حاصل شود که بازار همچنان به چهار بازیکن می تواند بیشتر به نفع صنعت از جمله شعر تکیه Jio آن گفت. “اما کف قیمت گذاری ممکن است با تاخیر به دلیل مستند. همچنین با توجه به استرس اقتصادی از مستند تقاضا برای امداد توسط صنایع دیگر ممکن است افزایش یابد که می تواند تاثیر Vodafone ایده چشم انداز کمک گرفتن از دولت ،

محور سرمایه گفت: شعر و RJio ادامه خواهد داد برای به دست آوردن سهم بازار در هزینه Vodafone ایده با توجه به دومی بدتر سلامت مالی است که ممکن است به وخامت بیشتر پس از AGR قضاوت. آن اشاره کرد که telcos معرفی کرده بود بسته جدید برای مشتریان به صورت کار از خانه تا به حال درگیر در حصول اطمینان از تداوم خدمات و حال نورد ارائه می دهد تسکین به کم درآمد مشتریان.

در آن توجه داشته باشید در جمعه محور سرمایه اظهار داشت که telcos’ مشترک علاوه بر این خود را به عنوان مستند در پی COVID-19 را به شدت پایین بکشید مشترک اکتساب داده شده است که مردم بیشتر باقی مانده در خانه ها و مغازه ها بسته شد. “COAI انتظار مشترک علاوه بر این از کمتر از 1 میلیون در ماه مارس سال 2020 در مقابل متوسط 3 میلیون در هر ماه. مشترک افزودن به ضربه می شود برای بسیاری از Q1FY21 با توجه به 21 روز مستند و امکان محدودیت/ محدودیت های جزئی گرفتن توسعه یافته” محور سرمایه گفت.

همچنین تبدیل از 2G/3G به 4G نیز ممکن است آمار به عنوان آن نیاز به سیم کارت جدید “است که دشوار است در مستند” آن را گفت.
“این ممکن است تا حدی تاثیر رشد درآمد که انتظار می رود در 9MCY20 (نه ماه از تقویم سال 2020) از تعرفه بهره گرفته شده در دسامبر 2019. بر این اساس ما کمرنگ ما درآمد برآورد به صورت بی سیم telcos,” محور سرمایه گفت.

نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24, اعلام کرده بود کامل مستند از کل کشور به مدت 21 روز در یک اقدام بی سابقه به سعی توقف گسترش coronavirus مدت کوتاهی پس از آن مرکز گفت: راه آهن و خدمات هوایی را به حالت تعلیق باقی می ماند در طول این دوره است. به عنوان در اوایل روز جمعه این بیماری همه گیر بود که ادعا کرد 56 زندگی در این کشور و تعدادی از COVID-19 مورد افزایش یافته بود به 2,301.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im