آخرین صندوق جمع آوری است که در علاوه بر این به موجود اوراق بهادار از 750 میلیون تومان (حدود Rs 5,343 کرور) که این شرکت به تازگی به دست آورد.

اپراتور Bharti Airtel در روز پنج شنبه گفت: آن تماما متعلق به شرکت تابعه شبکه i2i مطرح شده 250 میلیون تومان (حدود Rs 1,780 کرور) دائمی از طریق اوراق قرضه ارائه یک عملکرد 5.65 درصد است. شعر در میان شرکت های داخلی از جمله اعتماد و SBI به موضوع همیشگی اوراق قرضه که نمی تجویز تاریخ سررسید اما می تواند تا 100 سال است. آخرین صندوق جمع آوری است که در علاوه بر این به موجود اوراق بهادار از 750 میلیون تومان (حدود Rs 5,343 کرور) که این شرکت به تازگی به دست آورد. “شبکه i2i محدود…با موفقیت قیمت اضافی صدور 250,000,000 تومان 5.65 درصد” Bharti Airtel گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

شبکه i2i با مسئولیت محدود موریس بر اساس تماما متعلق به شرکت تابعه از شرکت از طریق کتاب مشترک-دونده و مشترک رهبری مدیران با نزدیک شدن سرمایه گذاران برای پیشنهاد های اضافی صدور این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده. این شرکت پیشتر گفته است که درآمد حاصل از این موضوع استفاده خواهد شد برای هرس بدهی Bharti Airtel. رتبه Fitch در گفت و Bharti Airtel پیشنهادی شیر صدور دائمی یادداشت های صادر شده از طریق آن تماما متعلق به شرکت تابعه شبکه i2i محدود نمی گذارد “BB’/RWN’ امتیاز در یادداشت ها.

اخبار مرتبط

“پیشنهادی شیر دائمی یادداشت های به اشتراک گذاری همان شرایط و ضوابط و تشکیل یک کلاس از بدهی اوراق بهادار با دائمی, یادداشت های صادر شده در اکتبر 2019 برای تمام اهداف زیر سند اعتماد” رتبه Fitch در بیانیه ای گفت.

پیشنهادی شیر دائمی یادداشت را بهره مند از یک تابع تضمین از Bharti آن اضافه شده است. مربوط به ذکر است که دیوان عالی کشور در اکتبر سال گذشته تا به حال تایید موقعیت دولت را از جمله درآمد حاصل از غیر هسته کسب و کار در محاسبه سالانه تنظیم درآمد ناخالص (AGR) از شرکت های مخابراتی, یک سهم است که پرداخت می شود به عنوان مجوز و طیف هزینه به خزانه. Bharti Airtel بدهی های اضافه شده به حدود Rs 35,586 کرور از جمله هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ غرامت.

در همه, به عنوان بسیاری از 15 اشخاص مدیون دولت Rs 1.47 لاخ کرور — Rs 92,642 کرور در پرداخت هزینه مجوز و دیگری تومان 55,054 کرور در برجسته طیف استفاده از اتهامات عنوان شده علیه. وودافون ایده که خیره مزد قانونی حق عضویت Rs 53,038 کرور از جمله تومان 24,729 کرور از طیف غرامت و Rs 28,309 کرور در هزینه مجوز در حال حاضر هشدار داد از خاموش کردن اگر هیچ تسکین داده شده است.

بسیاری از باقی مانده مسئولیت است با دولتی BSNL/MTNL و برخی از بسته/ورشکستگی شرکت های مخابراتی. اپراتور Bharti Airtel, Vodafone ایده و Tata Teleservices باید در عین حال به طور مشترک در زمینه اصلاح برنامه در دیوان عالی کشور به دنبال زمان بیشتری برای پرداخت های قانونی حق. این درخواست پس از انگلستان اخراج بررسی درخواست از شرکت های مخابراتی در AGR حق.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su