فراتر از COVID-19: پیدا کردن خوش بینانه در همه گیر

They not only unlock a growth edge when economic conditions are favorable, but also generate resilient growth in the face of business cycle downturns and unfavorable economic conditions.آنها نه تنها باز کردن یک رشد لبه زمانی که شرایط اقتصادی مطلوب هستند اما همچنین تولید انعطاف پذیر رشد در چرخه کسب و کار رکود و نامطلوب شرایط اقتصادی است.

توسط Chandrahas Panigrahi

باید ما فکر کردیم که چه کسب و کار خواهد شد مانند زمانی که ما رسیدن به طرف دیگر از همه گیر? چگونه زندگی پست-Covid-19 نگاه مانند? چگونه عملکرد ما تغییر با توجه به درجه بالایی از عدم قطعیت در حال حاضر ؟ چگونه خواهد شد و این به نوبه خود به یک پست-بحران مصرف مبتنی بر اقتصاد و شرکت های بزرگ مدل های کسب و کار? با در نظر گرفتن پیشگیرانه مراحل در حال حاضر شما می توانید کسب و کار خود را در موقعیت امن تر برای قوی ماندن و سریعتر بهبود می یابند. در اینجا چند استراتژی کلیدی برای کمک به کسب و کار خود را دوباره از Covid-19.

اخبار مرتبط

انعطاف پذیری: ساختمان انعطاف پذیری می دهد شرکت های رقابتی
یکپارچگی سازمان و رهبری آن تیم به طور مستقیم با افزایش انعطاف پذیری آن. شرکت ها باید به دنبال تکامل خود ارائه محصول و عملیاتی زیرساخت به رشد بستگی به انعطاف پذیر بنیاد اجازه می دهد منابع متمرکز می شود تبدیل به جای کاهش خطر. وجود دارد دو نوع استراتژی در اینجا. یک بازار رقابت استراتژی است که با تمرکز بر ضرب و شتم رقبا در بازار موجود است که ما فکر می کنم به عنوان یک ‘red ocean strategy’. از سوی دیگر یک بازار-ایجاد استراتژی است که با تمرکز بر ایجاد بازارهای جدید است که ما فکر می کنم به عنوان یک ‘اقیانوس آبی استراتژی’.

ابتدا برای ایجاد رشد انعطاف پذیری آبی-اقیانوس بازار-ایجاد حرکت ایستادگی کردن. آنها نه تنها باز کردن یک رشد لبه زمانی که شرایط اقتصادی مطلوب هستند اما همچنین تولید انعطاف پذیر رشد در چرخه کسب و کار رکود و نامطلوب شرایط اقتصادی است. دوم آیا منتظر نیست برای رشد به سرعت به بازار-ایجاد یک اولویت استراتژیک. عمل در حال حاضر. سوم اطمینان حاصل شود که بازار خود را-ایجاد تلاش هستند یک جزء اصلی از خود استراتژی شرکت های بزرگ و نه siloed به عملکرد موثر یک استقلالی. در نهایت به یاد داشته باشید خود تکنولوژی نیست ایجاد بازار. چه چیزی باعث ایجاد بازارهای جدید است که استفاده از فن آوری است. آیا منتظر نیست برای سیاست های مالی تنظیمات و یا محرک های مالی به حرکت رشد خود را. خبر خوب این است که شما نیاز نمی شود زباله در خروش اقیانوس از چرخه کسب و کار افزایش و کاهش با نوسانات بازار است.

بازگشت: تجدید نظر در سیستم کسب و کار
بازگشت به کسب و کار به شرایط عملیاتی پس از وحشتناک shutdown بسیار چالش برانگیز است. نیز وجود دارد هیچ شکی نیست که ما در وسط زنجیره تامین اختلال خواهد شد که عواقب جهانی برای چندین ماه بدون در نظر گرفتن زمان مورد نیاز برای آوردن coronavirus بیماری تحت کنترل است. پایین ترین نقطه در زنجیره ای را تعریف موفقیت و یا در غیر این صورت از بازگشت به rehiring آموزش و رسیدن به سطح قبلی از نیروی کار بهره وری. رهبران باید تجدید نظر خود را به کل سیستم کسب و کار و برنامه ریزی برای اقدامات کمیته به منظور بازگشت به کسب و کار خود را به تولید موثر در سرعت و در مقیاس.

حل: در آغوش فن آوری های جدید برای جایگزین کانال های فروش
این بیماری همه گیر شوک ایجاد خواهد شد ناپیوسته تغییر در predilections و انتظارات افراد به عنوان کارکنان و مصرف کنندگان است. این تغییرات تاثیر چگونه زندگی می کنیم, ما چگونه کار می کنیم و چگونه ما استفاده از فن آوری است. مشخصه های آنلاین جهانی از تماس با ما بازرگانی می تواند تکمیل شده در راه است که تغییر رفتار مصرف کننده برای همیشه لطفا برای. فرصت برای فشار پتو از تکنولوژی تصویب خواهد شد افزایش سریع یادگیری در مورد آنچه در آن طول می کشد به درایو بهره وری در هنگام تحویل در دسترس نیست. نتیجه این خواهد بود یک حس قوی تر از آنچه که باعث می شود کسب و کار بیشتر انعطاف پذیر به شوک سازنده تر و بهتر قادر به ارائه.

آن است که سخت تر چشم انداز برای برندها به حرکت اما آن چیزی که همه ما نیاز به چهره با هم. چالش های قابل توجهی هستند و همه ما امیدوار است که ممکن است وجود دارد برخی از امید. اما اگر این مورد نیست پس ما نیاز به کار در درون محدودیت های جدید در محیط زیست و در نظر بگیرید که در چگونه نگاه ما به تنظیم و شناور ماندن در این بار تلاش.

نویسنده CMO و مصرف کننده سر کسب و کار, ایسر, هند

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net