مراقب باشید Jio و Facebook در حال دادن رایگان 25GB داده های روزانه برای 6 ماه. این یک کلاهبرداری است!

Jio, Facebook, Jio-Facebook 25 GB daily data, online scams, Jio-Facebook deal, 25 GB daily data 6 months, Jio news, Facebook news, jio updates, facebook updatesJio است یک کلمه کلیدی در هند و اخیر آن مقابله با Facebook ساخته شده است آن را داغتر هنوز. (عکس: رویترز)

مراقب باشید! چندین کاربر در حال دریافت پیام های متنی این ادعا که Jio و Facebook در حال دادن داده های روزانه از 25GB به مدت شش ماه به تمام مشترکین توکل Jio. این یک کلاهبرداری است هر چند. تکیه Jio اعلام کرده است هیچ گونه پیشنهاد و کلاهبرداران تلاش برای دستکاری کاربران تنها با استفاده از معامله اخیر بین Jio و Facebook به صدا معتبر. کلاهبرداران نیز با استفاده از coronavirus همه گیر و حاصل مستند به ادعای خود را حتی بیشتر باور.

Jio در واقع آمد و هشدار به کاربران از طریق پیام های متنی و ارتباطات جمعی به معنی به آدرس هر گونه ادعاهای دروغین که ساخته شده توسط وب سایت های جعلی. معلوم ادعای 25GB اطلاعات رایگان ارائه شده توسط Jio است گمراه کننده و جعلی ادعا می کنند و به مشتریان توصیه نمی افتد برای هر گونه تبلیغات دروغین.

اخبار مرتبط

پیام جعلی است که ظاهرا در حال ارسال توسط هند بر اساس تعداد درخواست کاربران برای دانلود یک برنامه به منظور فایده ارائه دهد. این پیام حاوی یک لینک به یک وب سایت است که کاربر می خواهد به دانلود یک برنامه برای فایده پیشنهاد 25GB داده های روزانه از Jio و Facebook. این پیام می گوید که این پیشنهاد را availed می تواند بدون هیچ هزینه اضافی با استفاده از این گفت برنامه.

این برنامه که از دانلود بر روی گوشی از طریق این لینک شامل یک رابط شبیه به یک در MyJio برنامه احتمالا در نظر گرفته شده به اشتباه کاربر. در آنجا یک احتمال است که این برنامه می تواند حاوی نرم افزارهای مخرب و یا ransomware است که می تواند دسترسی به اطلاعات حساس مانند اطلاعات بانکی و رمزهای عبور توسط نرم تلفن.

مداوم وضعیت همه گیر است منجر به افزایش cybercrimes با miscreants با گچ نوشتن جدید و پیشرفته راه برای گول زدن مردم به اشتراک گذاری داده ها که ممکن است یا نه ممکن است شامل اطلاعات بانکی. کلاهبرداری فیشینگ شده اند در حال افزایش است چرا که ظاهرا به همین دلیل اجازه دهید یک بیماری همه گیر به هدر. Jio است یک کلمه کلیدی در هند و اخیر آن مقابله با Facebook ساخته شده است آن را داغتر هنوز هم که احتمالا به همین دلیل هکرها در حال پریدن به فرصت برای گول زدن مردم بی گناه از طریق scame مثل این یکی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *