بهتر است به ترس از آلوده: پزشکان اصرار توجه به محدودیت های آرام

دکتر آرون* تماس پدر و مادر خود را هر روز. پس از آن بود قبل از Covid روز او می گوید زمانی که او آنها را چند روز از هم جدا. در حال حاضر که او با این نسخهها کار در یک Covid بیمارستان در بمبئی پدر و مادر خود را در حال ترس برای سلامت خود را.

“مردم درک نمی کنند که عفونت ویروس بالا است. تاج ساخته شده است که ما در برابر هر کسی می تواند آلوده” او می گوید: هشدار به مردم اجازه گارد خود را به عنوان مرکز “باز کردن قفل” اقدامات به اجرا در آمده در جولای 1 و محدودیت های آرام هستند. “بهتر است به ترس از آلوده می شود,” او می گوید مبارز جوان مردم که رد نیاز به پوشیدن ماسک.

پزشکان در معرض خطر

1 جولای نیز پزشکان بعد و اعضای برادری مشاهده است که مردم به نظر نمی رسد به Covid-19 جدی اضافه کردن به بیش از کشیده سیستم بهداشت و درمان.

“برای پزشکان, آن است که یک روز به طور منظم در محل کار آن را بسیار پر تنش است. هنگامی که ما از کار ما نیاز به ببینید که ما پدر و مادر یا فرزندان خود نمی تواند آلوده می گوید:” Dr Aniruddh Ambekar صاحب تاسیسات مدیکر بیمارستان. دو از سه بيمارستان در حال اختصاص داده شده به Covid و سوم طول می کشد مراقبت از افراد مشکوک به آلوده بودن به او می گوید.

“حتی یک فرد سالم را به ریه ها می تواند به شدت تحت تاثیر قرار از آنجا که از virus. مردم نیاز به یک پزشک را ببینید اگر آنها نشان می دهد علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس برای 2-3 روز. هر چه زودتر شما تشخیص داده بهتر است شما بازیابی,” او می گوید.

پزشکان در خطر ثابت از ویروس, او می گوید: با وجود شخصی دنده محافظ و ماسک. “ما یک محل جداگانه برای ما پزشکان و پرستاران به ماندن” او می گوید:, و اضافه کرد که بیمه و غذا و پاداش و غیره نیاز به مراقبت گرفته شود برای حفظ کارکنان خوب است.

در موسسات خصوصی, کارکنان, 15 روز قرنطینه پس از یک ماه در محل کار او می گوید. در بيمارستان های دولتی در بمبئی به عنوان مثال پزشکان هفت روز از قرنطینه پس از هفت روز در یک Covid بخش است. چند قرنطینه در پنج ستاره بیمارستان در شهرستان.

سقوط طعمه به ویروس

گاهی اوقات پزشکان قادر به ترک پس از هشت ساعت شیفت, به خصوص اگر آنها در حال متخصصان در بخش های مراقبت بخش می گوید: یک دکتر در یک دولت-اجرای بیمارستان. مواردی وجود دارد که کارکنان پشتیبانی دریافت کنید اما قادر به مراقبت از خانواده خود را هنگامی که آنها بیش از حد آلوده, می گوید دکتر است.

دکتر خصوصی دهلی نو مبتنی بر بیمارستان اشاره می کند که پزشکان را که هیدروکسی کلروکین به عنوان پیشگیری در حال بررسی به طور منظم برای تاثیر بر قلب و چشم است. “این آسان نیست برای رفتن به کار در چنین خطر ابتلا به خودتان” او می گوید. دوره نقاهت بعد از Covid, دیگر, دکتر, مردم را به درک وخامت اوضاع “این یک ویروس به دانستن” او می گوید.

خواست مردم را نمی شود بی تاب چنای مبتنی بر دکتر Pradeep Kumar K یک آرتروسکوپی جراح با آقا ایوان Stedeford بیمارستان می گوید: “پزشکان پیدا کردن آن را دشوار است به حتی نفس کشیدن در یک N-95 ماسک برای بیش از حد طولانی ترک به تنهایی انجام عمل جراحی و غیره پوشیدن دنده محافظ.”

اشاره به این که کشورها نشان داده اند آن را ممکن است به خارج شدن از وضعیت او می گوید: “این زمان به بیرون رفتن. ما در میان یک طوفان و باید اجازه دهید آن عبور کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>