‘خیانت’: هشت نمایندگان تحت بررسی برای گرفتن عکس از کوبه برایانت محل سقوط

هشت لس آنجلس کلانتر نمایندگان در حال بررسی برای در نظر گرفتن گرافیک عکس در صحنه سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن NBA افسانه کوبه برایانت و هشت نفر دیگر.

کلانتر الکس بیانوبا گفت: Fox 11 روز دوشنبه که پنج وقت نمایندگان و سه ذخایر بودند درگیر در گرفتن عکس.

“من وحشت زده شد,” او گفت:. “من فقط احساس خیانت توسط خود نمایندگان علت آن را مانند یک چیز سخت به انجام به عنوان اولین پاسخ به یک صحنه از یک تصادف وحشتناک, صحبت کردن با خانواده سه خانواده است که وجود دارد در حال از دست تپه ایستگاه شخصا و نگرانی های خود را در مورد حفظ حریم خصوصی و چگونه ما می تواند روز برايشان بهتر است و اگر هر راه ممکن است. و به این اتفاق دلخراش بود.”

هر یک از مأموران اجرای قانون درگیر در حال حاضر تحت تحقیقات داخلی و محققان گفت که آنها حذف شده و تمام عکس ها در تلفن های خود را پس از Villaneuva دستور داد آنها را به انجام این کار. اما لس آنجلس تایمز گزارش داد که منابع ادعا کردند که این بخشنامه به حذف این تصاویر انجام شد “به خاطر این موضوع تحت کاری ادامه داده اند.”

برایانت, 41, خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر در حال سفر بودند در یک هلیکوپتر به جوانان بسکتبال بازی زمانی که هلی کوپتر به طور ناگهانی سقوط کرد و در کالاباساس کالیفرنیا کشتن همه در هیئت مدیره در Jan. 26.

تنها پرسنل که مجاز به گرفتن عکس از صحنه تصادف بودند کسانی که از ملی ایمنی حمل و نقل و پزشکی قانونی ، برایانت بیوه ونسا گفت که او “کاملا ویران” با گزارش غیر مجاز عکس, که در این گزارش نشان داده شده به دیگران در یک محیط کاملا مجزا از بررسی این حادثه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de