دموکرات نامزد ریاست جمهوری در کنگره Tulsi Gabbard فرستاده او حمایت Rush Limbaugh پس از میزبان رادیو اعلام کرد او تشخیص داده شده است با پیشرفته سرطان ریه است.

“به راش Limbaugh: من و خانواده ما عشق و بهترین آرزوها برای شما و عزیزان شما در این لحظه دشوار در زندگی خود را ایم” هاوایی کنگره در روز دوشنبه. “ممکن است خود را در قلب و ذهن پر شود و تقویت عشق به خدا.”

Gabbard, 38, مواجه شده است به انتقاد از همکار دموکرات طول اولیه فصل با توجه به برخی از آزادیخواه-تکیه مواضع سیاست از جمله او ضد مداخله موضع. او تحت پیگرد وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون برای تماس با او و یک روسی “دارایی” در ماه اکتبر.

2020 دموکرات شده است هولناک با اتهامات که او ها بیشتر در خط با جمهوری خواهان با توجه به رد برخی از مواضع دموکراتیک و انجام مصاحبه با فاکس نیوز. کالیفرنیا ایالت کامالا هریس متهم او را از “تکرار طوطی وار فاکس نیوز” صحبت کردن امتیاز پس از Gabbard رئیس جمهور در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان تماس در توییتر به ممنوعیت رئیس جمهور حساب.

بسیاری از جمهوری خواهان و محافظه کار رسانه ها و صاحب نظران و همچنین آرزو Limbaugh خوبی و زشتی خود را تشخیص. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ کس مانند” او و سابق فاکس نیوز لنگر madadi فرستاده خود را در رابطه با بحث میزبان نشان می دهد که او به نام “جنگجوی خستگی ناپذیر.”

“من باید به شما بگویم امروز چیزی که من آرزو می کنم من باید به شما بگویم” گفت: Limbaugh در رادیو نمایش جمعه. “من تشخیص داده شده اند با پیشرفته سرطان ریه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de