بهترین سه روز متوالی پس از رکود بزرگ در معرض خطر به عنوان سهام سقوط

سهام باز پایین تر در روز جمعه انداختن بزرگترین سه روز خروش از سال 1931 به عنوان خانه تصدیق به تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است.

میانگین صنعتی داو جونز باز 2.90% پس از افزایش بیش از 20% در این هفته است. شاخص خاموش است بیش از 23 درصد از آن رکورد 29,551 در فوریه. 12.

S&P 500 و Nasdaq composite نیز باز پایین تر جمعه توسط 3.45% و 2.98 درصد بود.

قیمت نفت نیز به پایین با WTI نفت خام برنت و نفت خام معاملات پایین تر 3.54% و 2.48% بود.

بازار در واکنش به خانه عجله به تصویب coronavirus بسته امداد است که در حال حاضر به تصویب مجلس سنا. با این حال تشکر. توماس Massie یک جمهوری خواه کنتاکی در زمان به توییتر در روز پنج شنبه و به نام تسکین لایحه “نه یک معامله خوب است.” او همچنین پیشنهاد کرد به یک ایستگاه رادیویی محلی است که او ممکن است شی به اجازه می دهد یک صدا رای در این قانون. اگر او به دنبال از طریق با تهدید قانونگذاران را مجبور به بازگشت به کنگره برای رای گیری در مورد این لایحه است.

این تهدید باعث شد رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, یک دموکرات از مریلند در اواخر روز پنجشنبه به تماس با نمایندگان مجلس به کنگره برای رای دادن.

“کاربران توصیه می شود که ممکن است این اندازه گیری خواهد شد با رای دادن صدا. اعضا را تشویق به پیروی از هدایت خود را محلی و مقامات بهداشتی دولت با این حال اگر آنها قادر و مایل به در واشنگتن دی سی 10:00 صبح فردا اعضای خود را تشویق به انجام این کار با احتیاط” ایمیل اعلام کرد.

Massie گزارش سوار به واشنگتن به تماس برای ثبت رای در این لایحه با توجه به سیاسی.

خانه نیاز به حداقل 216 قانونگذاران در مجلس نمایندگان به رای دادن در این قانون فرض Massie شرح زیر از طریق و اشیاء به اتفاق آرا موافقت درخواست. هیچ عضوی نیاز به حضور در کف خانه به صورت قانون به تصویب به اتفاق آراء رضایت.

هویر را منتشر راهنمایی برای چگونه قانونگذاران باید وارد اتاق اگر رای لازم است. آن را در قسمت اظهار داشت: “اعضای مورد نیاز خواهد بود برای پاک کردن دست های خود را با خشک ضد عفونی کننده دست قبل از ورود و خروج خانه های مجلسی و درخواست برای پیگیری تمام, بهداشت ایمنی در حالی که بر روی زمین است. صندلی در خانه اتاق محدود خواهد شد.”

سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که “ما عبور خواهد بود و این لایحه فردا” یا با اتفاق آراء موافقت و یا با رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im