برنی ساندرز برنده نوادا دموکراتیک حزبی

برنی ساندرز تقویت خود پیشتاز موقعیت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با یک پیروزی قاطع در نوادا قفقاز در روز شنبه در حالی که جو بایدن بود که در مسیر به مکان دوم را به پایان برساند که به او در مبارزه انتخاباتی جدید امید.

خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی Sanders, سوار یک موج حمایت از متنوع ائتلاف از جوان و میانسال رای دهندگان لاتین تبارها اعضای اتحادیه و سفید کالج تحصیل زنان به یک برنده در نوادا با توجه به ادیسون تحقیق نشان دادن نشانه هایی از گسترش حمایت خود را برای صعودی مبارزات انتخاباتی خود را فراتر از دیرینه هسته.

“ما کنار هم قرار دادن چند نسل چند نژادی ائتلاف است که نه تنها پیروزی در نوادا آن را رفت و برگشت به کشور” ساندرز یک سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت گفت: تشویق طرفداران در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

بایدن معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد به نمره به شدت مورد نیاز قوی در پایان پس از نمایش ضعیف در دو مسابقات در آیووا و نیوهمشایر برای این حزب نامزدی به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر.

ساندرز’ پیروزی در اولین نژادی متنوع دولت نشان می دهد خود را unapologetic پیام اجتماعی و عدالت اقتصادی از جمله امضای خود را متعهد به ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی برای همه آمریکایی ها است طنین با گسترده تر ائتلاف دموکراتیک رای دهندگان.

برای بایدن و دیگر میانه رو که استدلال می کنند که ساندرز بیش از حد لیبرال به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و کسانی که تلاش کرده اند به بلانت حرکت خود را, اما این کار تبدیل شده است بسیار سخت تر است.

ساندرز به حال 47 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان در نوادا با 43 درصد از حوزه گزارش شده است. بایدن بود در دور دوم به ساندرز با 21 درصد است اما پیش از شهردار سابق پیت Buttigieg جنوبی خم ایندیانا سوم با 15 درصد است.

“مطبوعات آماده به اعلام مردم مرده به سرعت اما زنده بودند و آینده بودند و میخوام برنده” بایدن گفت: هواداران در لاس وگاس در شب شنبه.

الیزابت وارن مسیرهای پیاده روی در ناامیدکننده چهارم

سناتور الیزابت وارن که به دنبال شده بود به پرش شروع مبارزات انتخاباتی خود را پس از فقیر پس از اتمام در دو کشور بود دوباره انتهایی در یک چهارم ناامید کننده با بیش از 9 درصد در نوادا که در آن رای دهندگان ریخت و به بیش از 250 سایت در سراسر کشور. سناتور ctq و فعال میلیاردر تام Steyer بودند و در 4 درصد است.

Buttigieg هشدار دموکرات ها در مورد نامزدی Sanders, تصویر او را به عنوان یک ایدئولوگ.

“ما می توانیم اولویت بندی یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید, گسترده و بزرگ دل آمریکایی ائتلاف” Buttigieg گفت: هواداران در لاس وگاس.

با وجود دیگری ضعیف نشان دادن در نوادا وارن گفت: او یک افزایش در جذب سرمایه و حمایت از تهاجمی بحث عملکرد در چهار شنبه – که خیلی دیر به تاثیر اولیه رای گیری در بخش اول این هفته.

“ما بسیاری از کشورها و در حال حاضر من می توانم احساس حرکت” وارن گفت: در یک تظاهرات در سیاتل.

مسابقه در حال حاضر شروع به گسترش در سراسر کشور با بعدی اولیه در فوریه. 29 در کارولینای جنوبی به دنبال سه شنبه مسابقات در 14 متحده در مارس 3 که انتخاب بیش از یک سوم از نمایندگان متعهد است که کمک خواهد کرد که انتخاب یک نامزد دموکرات.

 

بلومبرگ بافندگی در مسابقه

بایدن معاون رئیس جمهور تحت سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, شمارش قوی در کارولینای جنوبی که یک بلوک از رای دهندگان. در نوادا ورودی نظرسنجی نشان داد بایدن رهبری در میان آمریکایی های آفریقایی تبار با 36 درصد و به دنبال آن ساندرز با 27 درصد است.

سوپر شنبه متحده به ارمغان بیاورد سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که رقابت در چهار اولیه رای گیری متحده اما رو به افزایش بوده است در نظر سنجی به این مسابقه است.

“نوادا در نتیجه تقویت این واقعیت است که این تکه تکه زمینه قرار دادن برنی ساندرز در سرعت به متراکم کردن مانع نماینده رهبری” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت.

در توییتر تهمت به نظر می رسد با بهره گیری دموکراتیک مسابقه.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا است. بایدن و بقیه نگاه ضعیف و هیچ راه کوتاه مایک” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: آخرین اشاره به بلومبرگ.

نوادا مقامات حزبی و رای دهندگان در سایت های مختلف در روز شنبه گزارش رای گیری قوانین سردرگمی محاسبه اشکالات و تاخیر در گزارش برگه – با وجود تلاش ها برای جلوگیری از این مسائل است که گرفتار آیووا قفقاز در اوایل این ماه.

پس از ویژگی های بحران تاخیر نتایج در آیووا مقامات دولتی وعده داده شده تجدید نظر سیستم گزارش دهی با استفاده از یک خط تلفن و عکس هایی از جلسه گزارش دهی ورق خواهد اطمینان از نرم و صاف روند. با این وجود حوزه صندلی در برخی از قفقاز با تجربه انتظار طولانی بر روی خط تلفن.

 

چهار روز پس از رای گیری اولیه در نوادا در این هفته به خود جلب کرد بیش از 75,000 دموکرات ها بیش از نیمی برای اولین بار رای دهندگان قرار دادن حزب در موقعیت برای پیش افتادن از مردم در انتخابات رکورد 1,18,000 در سال 2008 زمانی که اوباما نامزدی, هیجانی, حزب.

اما کسانی که رای اولیه تا به حال محسوب می شود همراه با آن بازیگران در شنبه کندی روند.

در نتیجه نهایی یک جلسه در مشهور هتل Bellagio در لاس وگاس, Sanders, به پایان رسید با 76 رای بایدن به حال 45 و هیچ نامزد دیگر به پایان رسید با یک رای.

کارگران در هتل است که اعضای آشپزی اتحادیه کارگران جریان از این جلسه پس از پشتوانه ساندرز با وجود رهبری خود را ابراز رزرو خود را در مورد طرح بهداشت و درمان.

“من رفتم برای برنی. من نه بزرگ به سیاست اما من دوست دارم چیزهایی که او را به رفتن برای: بدهی وام دانشجویی و مدارس و بهداشت و درمان رایگان” گفت: Aleiza اسمیت 22 ساله خانه دار در Bellagio.

ساندرز به کمک بود در نوادا با پشتیبانی قوی از شش در 10 رای دهندگان که گفت: آنها با حمایت دولت اجرا مدیکر برای همه, ادیسون ورودی نظرسنجی نشان داد.

ورودی های نظرسنجی ها نشان داد که ساندرز رهبری در نوادا در تمام گروه های سنی به جز برای کسانی که مسن تر از 65. در حدود 54 درصد از رای دهندگان لاتین گفت: آنها حمایت او در حالی که 24 درصد از کالج تحصیل سفید زنان و 34 درصد از کسانی که یک عضو اتحادیه در خانواده خود او را پشتیبانی می کند.

روز جمعه اخبار شکست که ساندرز حال جریان شده توسط مقامات ایالات متحده که روسیه در تلاش بود برای کمک به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بخشی از تلاش برای تداخل با 2020 انتخابات ریاست جمهوری. ساندرز هشدار داد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به دخالت در انتخابات آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>