برنی ساندرز: رادیکال است که تغییر سیاست آمریکا

روز چهارشنبه سناتور برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده (US).

 

او در طول زندگی حرفه ای سیاسی است که دهانه بیش از حدود چهار دهه ساندرز – خود اعتراف سوسیال دموکرات – شده است یک قهرمان طبقه کارگر است. مرکز مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 و در حال حاضر شده است نیاز به یک “انقلاب” — به دولت کار برای همه و نه فقط برای “بالا 1 درصد”. او وعده داده شده به شرکت های بزرگ خود را در گروه های لابی و وال استریت.

 

ساندرز’ کمپین اتحاد سه اساس: بازسازی این کشور سیستم بهداشت و درمان افزایش رفاه اجتماعی طرح و ارائه دسترسی آسان به آموزش و پرورش است.

بهداشت و درمان و حداقل دستمزد

در ایالات متحده اگر شما از دست دادن شغل خود را از دست بدهند بهداشت و درمان خود را. ساندرز می خواستم به تغییر آن-طرح خود را به ارائه یک “مدیکر برای همه” است که یک تک پرداخت کننده بیمه درمانی برنامه به ارائه جامع پوشش بهداشت و درمان رایگان در نقطه ای از خدمات.

ساندرز مبارزه برای افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است. فعلی دستمزد است به عنوان فرمان توسط دولت فدرال است $7.5 در هر ساعت. این بود که آخرین تجدید نظر شده در سال 2009. او همچنین می خواهد به افزایش بودجه برای برنامه های تامین اجتماعی و مسکن پروژه های. او همچنین طرفدار اتحادیه های کارگری و کارکنان ارائه شده در شرکت تخته.

آموزش و پرورش

یکی از ساندرز’ پیام های کلیدی است که ارائه آموزش و پرورش دانشگاه برای همه است. در مبارزات انتخاباتی خود او تضمین شهریه و بدهی عمومی, کالج ها, دانشگاه ها و تجارت-مدارس و….

او وعده داده است به لغو تمام بدهی وام دانشجویی. این مراحل کمک خواهد کرد که پایان “سهام شکاف در آموزش عالی نیل”, با توجه به وب سایت خود را.

“برنده شدن در نبرد ایدئولوژیک”

این طرح و ایده ها کمک ساندرز پیروزی جوانان رای و رای اقلیت. بیش از دو میلیون آمریکایی کمک به ساندرز’ کمپین به طور متوسط $18.50 هر کمک مالی.

هر چند او تا به حال اولیه افزایش در این مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ساندرز موفق به ساخت حرکت خود را از دست دادن متحده او برنده در سال 2016. اما او می داند که او تغییر چهره حزب دموکرات است. ایده های سبز جدید که به او اولیه حامی, در حال به دست آوردن شتاب در حزب.

 

برخی از ایده های خود را نیز در حال استفاده توسط حزب جمهوری خواه.

در سخنرانی خود در روز چهارشنبه ساندرز باعث می شود توجه داشته باشید این است: “ما در حال پیروزی در نبرد ایدئولوژیک و در حالی که ما در حال برنده شدن پشتیبانی از بسیاری از افراد جوان و افراد مشغول به کار در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de