دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز به دست آورده تایید این هفته از خود اعلام کرد بزرگترین مسلمان عمل سیاسی کمیته در ایالات متحده است.

Emgage PAC اعلام حمایت خود را از سناتور ورمونت در روز پنج شنبه گفت: تصمیم بر او “فراگیر” انتخابات ریاست جمهوری است.

“بیش از هر دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری سناتور سندرز ساخته شده در طول تاریخ فراگیر و رو به جلو فکر جنبش: یکی که نشان دهنده آمریکا به عنوان یک مجموعه ای از ایده های مبتنی بر این باور است که همه انسان ها برابر هستند و شایسته یک زندگی شرافتمندانه,” Emgage تایید مدیر عامل و’el Alzayat در بیانیه ای گفت.

“ما تایید شده است در نظر گرفته شده برای آبکاری مسلمان آمریکایی ها در پای صندوق های رای به اطمینان حاصل شود که صدای ما شنیده می شود. ما امیدواریم که این حمایت نشانه یک دوره جدید از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از جمله مسلمان آمریکایی صدای در روند سیاسی و سیاست-تصمیم گیری,” او اضافه شده است.

تلاش شده است ساخته شده توسط ساندرز کمپین به تاخت و تاز با جامعه مسلمان و اعضای آن احساس کرده و تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط 2020 زمینه است.

پس از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری ساندرز است منصوب مسلمان و مدیر کمپین به نام برجسته مسلمان فعال به عنوان یک کمپین قائم مقام و بازدید از یک مسجد به افتخار قربانیان نیوزیلند حمله تروریستی است.

“ساندرز گرفته شده یک نقش فعال در اعتلای جوامع مسلمان و مسلمان سخنگویان ملی مناظره ریاست جمهوری” رابرت McCaw, مدیر دولت در امور بخش در شورای آمریکایی-اسلامی روابط گفت: در ماه اکتبر. “او خجالتی نیست در رفتن به مسلمان فضاهای عمومی و حمایت ما مسائل و آنها را بخشی از مبارزات انتخاباتی.”

انتخابات بعدی مسابقه برگزار خواهد شد و روز شنبه در نوادا که در آن ساندرز دارای دو رقمی و سرب با توجه به نظر سنجی های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی