برنی ساندرز خطرات antagonizing بحرانی دموکراتیک بلوک توسط امیدوار کننده برای پایان دادن به مراقبت های بهداشتی خود را

زمانی که برنی ساندرز صتمبس برای مدیکر برای همه طرح خود را به ثبت نام هر کس در دولت بهداشت و درمان قصد دارد به جای خصوصی قصد دارد او ادعا می کند مردم را از دست ندهید, خود را بیمه درمانی خصوصی به دلیل آنها نمی مانند طرح آغاز خواهد شد.

اما رای گیری در میان مردم با پوشش خصوصی به ویژه در میان کسانی که پوشش خود را از طریق کار نشان می دهد مخالف است. نه تنها انجام بررسی های متعدد نشان می دهد که اکثر مردم با کارفرما قصد دارد با آنها خوشحال هستند — آنها همچنین نشان می دهد که ارتباط با ایده برش بیمه خصوصی یا دولتی شدن بیشتر درگیر در مراقبت های بهداشتی.

کسانی که حقایق نشان می دهد که ساندرز و حزب دموکرات خواهد بود با در نظر گرفتن یک خطر زیادی در مبارزه بر روی یک پلت فرم است که می end خصوصی برنامه. مانند یک پلت فرم تخته می اندازد آرا از یک بلوک که در حال حاضر این حزب ائتلاف یعنی طبقه متوسط و حرفه ای در حومه رای دهندگان که دریافت پوشش از طریق کارفرمایان خود را. کسانی که جمعیتی باید trended به سمت دموکرات ها در طول تهمت دوران اما چشم انداز “مدیکر برای همه” می تواند به معنای برگشت.

یک “مدیکر برای همه” پلت فرم به عنوان مورد علاقه ساندرز و الیزابت وارن همچنین می تواند تضعیف دموکراتیک تلاش برای مجازات رئیس جمهور تهمت خود را برای ثبت در بهداشت و درمان. این حزب دارای یک فرصت برای اجرای طرح دعوی در دادگاه در برابر حمایت تهمت که پرتاب کردن همه Obamacare و آن را تهدید می کند پوشش برای 20 میلیون نفر — و همچنین حمایت برای بیمار. در حال اجرا در “مدیکر برای همه” و نه صرفا دفاع از Obamacare هر چند دموکرات را مغلوب ساختن پیشی جستن از فرصت به متهم و آنها را از تلاش به دور کارفرما بیمه سلامت از 160 میلیون نفر و باعث عظیم اختلالات.

در سه شنبه رای گیری در مکان های مرفه شمال ویرجینیا بسیاری از رای دهندگان شد و شک و تردید از “مدیکر برای همه است.”

“ما عالی بیمه بهداشت و درمان. من نمی خواهم به آن را” گفت: افزایش 58 ساله زندگی می کند که در کانتی فیرفکس ویرجینیا و رای برای جو بایدن که به نفع مردم اجازه خرید به یک طرح دولت. “من نمی خواهم به ارتباط با پزشکان” ساخته شده است تا بیش از چند دهه گفت: افزایش یافت. رز و دیگران خواست برای آخرین آنها به نام نکردن به خاطر ترس از عذاب آنلاین و برای حفظ رای خود را در تنظیمات خصوصی.

“من فکر نمی کنم من می خواهم می خواهم به آن را گفت:” برایان, 50, که با این نسخهها کار در نرم افزار آن و زندگی در, Falls Church, Virginia. با وجود این که موضع او رای دادند وارن که به نفع “مدیکر برای همه است.” او توضیح داد که او فکر نمی کند که یک “مدیکر برای همه” برنامه را دریافت کنید از طریق کنگره اما فکر می کنم دموکرات ها هنوز هم قادر خواهد بود به افزایش پوشش. برایان برنامه ریزی شده بود در رای گیری برای پیت Buttigieg که شعار در بهداشت و درمان بود “مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را” قبل از او کاهش یافته است.

“من مانند طرح من, اما من می خواهم بیشتر مردم به بیمه” برایان گفت.

وجود تاریخ اخیر نشان می دهد که در نظر گرفتن بیمه خصوصی است که به لحاظ سیاسی سمی است. پس از Obamacare تعطیل برنامه های که مناسب نیست قانون مورد نیاز در اواخر سال 2013 رای دهندگان خشم بیش بهداشت و درمان کمک سوق جمهوریخواهان به اکثریت در مجلس نمایندگان و سنا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. جمهوری خواهان هنوز هم اغلب مردم یادآوری کند که اوباما یک بار گفت: دروغ که خود را بهداشت و درمان قانون اجازه می دهد مردم را به نگه داشتن برنامه های خود را اگر آنها آنها را دوست داشت.

حتی بسیاری از دموکرات ها درک سیاسی دشواری رفتن پس از خصوصی مردم, بهداشت و درمان برنامه های. به عنوان ساندرز و وارن را تحت فشار قرار دادند “مدیکر برای همه” میانه تر از رقبای بایدن و مایکل بلومبرگ تاکید کرده اند که مراقبت های بهداشتی خود را, ایده, برای, ترین, بخش, خواهد به مردم این گزینه از خرید به یک طرح دولت به جای وادار کردن آنها را به یکی.

“من فکر می کنم وجود دارد فقط باید گزینه های برای مردم گفت:” نم 49 یک CFO برای کارآفرینی کسب و کار. نم خرید طرح خود را به طور مستقیم بوده ولی در کار برنامه ریزی در گذشته و فکر کردم آن را به خوبی کار می کرد.

“من فقط نمی دانم اگر کیفیت پوشش خواهد بود وجود دارد راه آنها در حال حاضر,” او گفت:. “در حال حاضر مردم می توانند انتخاب کنید. اگر آنها می خواهند بیشتر پوشش آنها می تواند برای آن پرداخت. اگر آنها می خواهند پوشش کمتر آنها را می توانید با ارزان تر طرح. برای کسانی که نمی توانیم آن وجود دارد باید برنامه های عمومی برای آنها است.”

در عین حال دفاع از طرح های بیمه خصوصی نیست و کاملا بی خطر یا با توجه به نقص با وضع موجود. وجود دارد بسیاری از دلایل که ساندرز ادعا می کند که مردم “نیست عشق خود را به شرکت های بیمه” و وارن اعلام کرد با اطمینان که او “در واقع هرگز ملاقات کرد کسی که دوست دارد خود را بیمه بهداشت و درمان.”

برای یک, هزینه, کارفرما, پوشش در حال رشد است سریع تر از دستمزد در حال حاضر هزینه بیش از $20,500 تا مطمئن شویم که یک خانواده چهار. در بالا از آن بیشتر و بیشتر کارگران پوشش است که نمی خواهد آنها را از ملاحظه صورتحساب های پزشکی.

Price of premiums for employer-sponsored health insurance

“این اتفاق می افتد به تدریج و مردم تا به حال نشده است با توجه به وسعت و فقط آگاه بودند چه مقدار از آنها و خود را کارفرمایان پرداخت شد. و آنها نیز درک نمی کنند که پول خود را ما در حال صحبت کردن در مورد” گفت: Wendell پاتر رئیس جمهور از کسب و کار برای مدیکر برای همه, که هدف آن متقاعد کردن شرکت ها برای بازگشت یک دولت به طور کامل تامین مالی سیستم بهداشت و درمان. وی افزود که وجود دارد به نظر می رسد به رشد آگاهی در مورد پرداخت هزینه های بالاتر و مردم شد “دیدن ارزش پوشش خود را کاهش است.”

عوارض اضافی آمده با افرادی که بیمه درمانی از طریق کار. اگر مردم گذاشته شدن تغییر شغل یا ترک پوشش خود را دنبال نمی کند آنها را به جایی که آنها به آینده است. به علاوه هیچ چیز را نگه می دارد کارفرمایان از سوئیچینگ برنامه سال به سال یک اختلال است که می تواند باعث شود مردم به خود را از دست پزشکان است.

“اگر شما در طراحی یک سیستم از ابتدا مقید بیمه برای اشتغال را ندارد بسیاری از حس” گفت: لری لویت معاون اجرایی رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی در قیصر بنیاد خانواده. “اما کارفرما مبتنی بر بیمه یک راه برای کسب و کار برای جذب یک کیفیت نیروی کار. این چیزی است که مردم عادت کرده اند.”

عمل میگردد به جنگ جهانی دوم است. در آن زمان دولت فدرال مسدود دستمزد برای جلوگیری از تورم در طول یک کمبود نیروی کار پس از کسب و کار شروع به ارائه بیمه درمانی به عنوان سود به جای. 1943 توسط IRS تصمیم گرفت این پوشش باید معاف از مالیات است.

بیش از 75 سال بعد کسانی که معافیت های مالیاتی را تبدیل به گران قیمت به دولت فدرال است. با توجه به خزانه لغو کارفرما مالیات محرومیت می تواند به کاهش کسری بودجه فدرال به میزان 3 تریلیون دلار بیش از یک دهه.

برای بسیاری از این دلایل تماس به خندق کارفرما پوشش آمده اند نه تنها از سمت چپ بلکه از سمت راست. اگر محافظه کاران می تواند بازسازی سیستم بهداشت و درمان, آنها می خواهم کارگران به فروشگاه برای برنامه های خود را. هنگامی که آنها در انجام این کار در طول Obamacare لغو و به جای تلاش آنها آموخته دوباره چه به لحاظ سیاسی خطرناک آن خواهد بود. دموکرات ها برنده این خانه در سال 2018 در بخش های در حال اجرا در برابر ایران بهداشت و درمان برنامه های.

مبارزات هر دو طرف با بهداشت و درمان سیاست باید تأکید چگونه در حال اجرا در برابر یک طرح بسیار ساده تر از در حال اجرا برای یک.

رای دهندگان با احتیاط در مورد تغییرات عمده برای خصوصی برنامه حتی اگر کارفرمایان باید در برخورد با افزایش قیمت با تغییر مسئولیت بیشتری بر روی کارگران در قالب deductibles.

هنوز فقط بریدن از جمعیت در هر سال چهره هزینه های بالا است. مثلا داده ها نشان می دهد که تنها 5 درصد از مسئول نیمی از هزینه های بهداشت و درمان.

“برای بسیاری از ما که نمی رفتن به دکتر های زیادی است که اکثر مردم بیمه کار بسیار خوب” گفت: ملیسا Thomasson یک اقتصاددان و بیمه بهداشت و درمان متخصص در دانشگاه میامی در اوهایو.

حتی تعجب صورتحساب های پزشکی به معنی هزینه های غیر منتظره از دیدن یک ارائه دهنده از شبکه آمار اقلیتی از بیماران — در حدود 1 در 6. در حالی که هیچ آگاهی بیشتر در مورد این مشکل بسیاری از افراد با کارفرما قصد انجام یک تکه بزرگ از مراقبت های پزشکی خود را برای پرداخت بیمه.

“آن را هنوز هم اتفاق می افتد به مردم به اندازه کافی به اندازه کافی از زمان به نوسان اکثر تمایلات [علیه بیمه درمانی خصوصی],” Thomasson مورد گفت: تعجب صورتحساب. او پیش بینی کرد که تعجب اسکناس تبدیل خواهد شد و حتی گسترده تر وجود ندارد و قانونی.

وجود دارد برخی از رای گیری نشان می دهد که کارگران نیست کاملا غافل از این مشکلات با کارفرما پوشش. مثلا صندوق مشترک المنافع در بر داشت که مردم به طور کلی راضی فعلی خود را در نظر دارد اما همچنین نشان داد که 29 درصد از مردم با کارفرما پوشش به فکر آنها نخواهد بود قادر به پرداخت هزینه مراقبت از آنها نیاز اگر آنها برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار است. اخیر بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی نشان داد که 24 درصد از جمهوری خواهان هزینه های رتبه بندی در بالای نگرانی های خود را هنگامی که آن را به بهداشت و درمان و حتی جلوتر از مخالفت با “مدیکر برای همه است.”

این ترس اما لزوما ترجمه برای رای دهندگان که مایل به اجازه دولت گام به تنها بهداشت و درمان پرداخت کننده.

سحر, 50, که می شود از طریق پوشش شوهرش کار گفت: پوشش یک کمک بزرگ به. در حالی که او می بیند که چگونه به خوبی مدیکر برای او کار می کند مادر او گفت: هنوز هم مشکلات خاص خود را در بلند مدت تامین مالی. که عمدتا به همین دلیل او را به شک و تردید در مورد “مدیکر برای همه است.”

“چه آن را مانند نگاه ؟ آن را برای تلفن های موبایل بزرگ بر روی کاغذ اما چگونه آن را به کار?” او گفت:.

“دولت نیست همیشه کارآمد” گفت: Michael, 48, یک کارمند دولت رای گیری در Fairfax, ویرجینیا است که در حمایت از مراقبت های بهداشتی جهانی در حالی که هنوز هم اجازه می دهد بیمه های خصوصی به کار گیرند.

“تا به آنجا به عنوان یک ترکیب,” او گفت: با اشاره به امکان گسترش دولت پوشش که شامل خصوصی صنعت حفظ یک نقش است.

ساندرز و وارن وعده تغییرات بزرگ است. آنها نذر برای رفتن بسیار بیشتر از کشورهای دیگر است که باید پوشش جهانی توسط دولت پرداخت برای تقریبا هر نوع از مراقبت های پزشکی. حتی اگر برخی از رای دهندگان ممکن است مشکلات با کارفرمای خود برنامه های بسیاری خریداری نیست به این ایده که دولت می تواند انجام دهد بهتر از کارفرمایان خود را و یا که محصول نهایی خواهد شد شبیه به آنچه سیاستمداران وعده.

“بر روی کاغذ وجود ندارد که بیمه آن را به عنوان خوب به عنوان “مدیکر برای همه” گفت: لویت از قیصر بنیاد خانواده. “من فکر می کنم سوال این است که آیا مردم بر این باورند که چه پوشش در واقع شبیه خواهد بود پس آن را از طریق چرخ گوشت کنگره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>