برنی ساندرز نه ترک سخنگوی میگه

He ممکن است در راه رفتن به دور از سهشنبه با تنها یک پیروزی و یا احتمالا هیچ یک بازده چند نمایندگان اما برنی ساندرز نیست حذف نشده است.

وزیر مطبوعات برای ورمونت سناتور انتخابات ریاست جمهوری توییتی که نباید انتظار هر گونه اخبار در مورد دموکراتیک اولیه پایان دادن به هر زمان به زودی.

“من برای یک, من بسیار هیجان زده در مورد این بحث تمام میانه رو هستند و وحشت در مورد” نوشت Briahna شادی, خاکستری, مرجع آینده بحث روز یکشنبه در ققنوس. “نماینده تعداد تفاوت تنها در حدود 150 امتیاز از 4051 کل. امریکا در نهایت می شود به دیدن بایدن دفاع از ایده های خود را و یا عدم وجود دارد از روز یکشنبه.”

خاکستری توييتها به عنوان یک شگفتی آمده پس از ساندرز توجهی از دست دادن در میشیگان دولت او به دقت برنده در برابر وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016. پیروزی او وجود دارد در آخرین اولیه چرخه تصور می شد برای نشان دادن قدرت خود در میان سفید طبقه کارگر رای دهندگان در نوسان متحده است.

در روز سه شنبه, CNN, میزبان این مناظره گفت: این رویداد برگزار خواهد شد بدون مخاطبان زندگی می کنند. پس ساندرز عملکرد ضعیف در سه شنبه افراد نزدیک به مبارزات انتخاباتی بارها و بارها گفت: آنها بر این باورند روز یکشنبه بحث خواهد تغییر مسیر مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im