برنی ساندرز دقت برنده نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه جو بایدن نشدم بد

برنی ساندرز دقت برنده نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی در روز سه شنبه جامد خود را پیشتاز وضعیت در نامزدی مسابقه و برخورد یک شکست به وزش رقیب جو بایدن که به نظر می رسد به احتمال زیاد به پایان ناامید کننده پنجم.

ساندرز مترقی سناتور از همسایه ورمونت پشت سرگذاشته حملات از رقبا هشدار داد که خود را چپ نمایش خواهد منجر به شکست در انتخابات نوامبر 3 برابر جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اجازه بدهید از این فرصت برای تشکر از مردم نیوهمپشایر برای یک پیروزی بزرگ امشب” ساندرز گفت: حامیان در منچستر, New Hampshire.

 

وزش پیت Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا بود که در مقام دوم بعد از لبه خارج ساندرز در هفته گذشته هرج و مرج و اختلاف اول نامزدی مسابقه در آیووا. هر دو کمپین خواسته اند برای یک جزئی recanvass آیوا نتایج.

 

آن را نیز یک شب خوب برای سناتور ctq که سوار یک موج حرکت از قوی مناظره روز جمعه به یک آشکار مقام سوم به پایان برسد.

پایان راه برای جو بایدن?

بایدن معاون سابق رئیس جمهور است که زمانی پیشتاز در دموکراتیک نژاد, خمیده به دومین دوره متوالی به فقیر پایان پس از قرار دادن چهارم در آیووا. او مطمئن است به صورت فزاینده سوال در مورد مبارزات انتخاباتی خود را زنده ماندن و توانایی های خود را برای تحکیم وزش حمایت در برابر افزایش Buttigieg و Klobuchar.بایدن شانس ضعیف در دو اجرا می شود قبلی برای رئیس جمهور قبل از پیروزی در انتخابات سال 2008 به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما هیچ 2. او امیدوار است برای شناور ماندن این زمان تا Febryary 29 مسابقه در کارولینای جنوبی و یک سری از مسابقات در دیگر ایالت های جنوبی روز سه شنبه در مارس 3, که در آن حمایت خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار خواهد بود یک قدرت است.

بدون قوی نمایش آن وجود دارد خود مسابقه می تواند بیش از. “این است که بیش از ، این فقط شروع کار” بایدن گفت: حامیان در کارولینای جنوبی است.

الیزابت وارن را ضعیف نشان دادن

ما Senator Elizabeth Warren, مترقی متحد ساندرز بود که به عنوان یک مورد علاقه در نیوهمپشایر سه ماه پیش هم یک شب بد. او به پایان رسید و چهارم و همچنین در صورت سوال در مورد او ادامه داد: زنده ماندن.

نتایج شروع به نازک زمینه دموکرات ها به دنبال حق را در مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3, انتخابات, با تاجر اندرو یانگ و سناتور مایکل بنت انداختن پس از آن مشخص شد آنها پایان خوبی از در حال اجرا. رادیو فردا گزارش داد که Deval پاتریک سابق ماساچوست فرماندار را رها در چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر