برنی ساندرز, Mike Bloomberg قرعه کشی آتش به عنوان دموکرات ها به دنبال ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور پاره پاره به دو خود را در آخرین مناظره قبل از ‘سه شنبه’ گفت که نامزدی یا پیشتاز برنی ساندرز یا بهترین-بودجه نامزد مایکل بلومبرگ ، همه خواهد بود اما تضمین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات.

این یک گریم نسخه ای برای یک حزب است که هنوز هم نمی توانم باور کنم که آن را از دست داده و به تهمت و زمان آخرین اما یکی که به نظر می رسید همه بیش از حد واقعی به دموکرات ها در مرحله.

هنوز هیچ یک از دیگر نامزدهای در چارلستون کارولینای جنوبی تا به حال نوع برک آوت لحظه ای که پیشنهاد آنها آماده بودند برای گرفتن نامزدی و یا خروج از این بسته برای بیرون راندن ساندرز به عنوان پیشتاز.

این بحث نشان داد که تا چه حد این کمپین در حال تبدیل شدن به یک فرد نژاد به عنوان ‘سه شنبه’ 3 مارس با ساندرز نشان دادن نشانه هایی از کشیدن دور از بسته و مهر تبدیل شدن به آخرین حد متوسط به تلاش برای متوقف کردن او پس از سه دیگران قبل از او شکست خورده است.

جو بایدن است به احتمال زیاد به افزایش از یک انتظار پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه اما کاهش یافته است و در انتخابات به عنوان نامزد دیگر آمده اند برای مطابقت با مزیت خود را در به رسمیت شناختن نام سازمان و صندوق جمع آوری.

الیزابت وارن رفت و در حمله دوم بحث اما تلاش کرده است به نوبه خود آن قوی در اجرای اولیه به برنده. پیت Buttigieg و ctq هر دو فاقد بودجه را به رقابت موثر در وسیع 14-وزارت امور خارجه شنبه, مسابقه, آوریل 3.

کار سختی در پیش

اما بحث نیز جلب توجه به این راه دشوار هر دو بلومبرگ و ساندرز را دارند که اگر آنها شد نامزد در برابر تهمت — از جمله با گروه را تشکیل می دهند که هسته اصلی حزب دموکراتیک زنان و اقلیت رای دهندگان.

ساندرز مواجه سوالات در مورد گذشته خود را برای حمایت از رهبران انقلابی در سراسر جهان هزینه از سلامت خود مراقبت تعمیرات اساسی و توانایی های خود را به هر چیزی انجام می شود به عنوان رئیس جمهور. بلومبرگ دریافت موشکافی در مورد پرونده های حقوقی زنان در شرکت خود و گذشته خود را برای حمایت از توقف-و-frisk پلیس شیوه که هدفمند اقلیت مردان که او اعتراف کردم و از کنترل خارج.

آن کاهش یافت و به شوت نامزد تام Steyer به crystallise مخاطرات شب و انتخاب بین ساندرز و بلومبرگ: “این گفتگو نشان می دهد یک خطر بزرگ برای حزب دموکرات است. ما به دنبال در یک مهمانی که تصمیم گرفته بودند که هر دو به حمایت از کسی که دموکراتیک سوسیالیستی و یا کسی که دارای یک سابقه طولانی بودن یک جمهوری خواه است.”

روسیه پشتیبانی از ساندرز?

ساندرز جلب آتش بسیاری از رقبای خود را به عنوان در خور وضعیت خود را به عنوان حزب سوسیالیست. وارن متهم سناتور ورمونت از سرقت اطلاعات از او مراقبت های بهداشتی طرح است. بلومبرگ گفت: روسیه سرویس های اطلاعاتی نفع ساندرز چرا که ولادیمیر پوتین می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب مجدد. بایدن انتقاد ساندرز گذشته مواضع در کنترل اسلحه.

ساندرز را به عقب رانده و در بلومبرگ اتهام. “اجازه دهید به من بگویید آقای پوتین, من یک دوست خوب از رئیس جمهور یازدهم از چین” ساندرز retorted در یک مرجع به نظرات بلومبرگ ساخته شده است در مورد چینی رهبر. “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما در حال رفتن به دخالت در انتخابات آمریکا,” او گفت:.

ساندرز نیز در دفاع از خود گذشته نظرات ستایش کوبا فیدل کاسترو و گفت: آمریکایی ها باید صادقانه بگویم که ما سیاست خارجی است همیشه کامل است. که درو تیز پاسخ از Buttigieg که متهم ساندرز از داشتن یک نوستالژی برای سیاست های انقلابی دهه 1960 — چیزی چند آمریکایی را پشتیبانی Buttigieg گفت.

بلومبرگ در تلاش دوباره

بلومبرگ ارائه کرده است خود را به عنوان یک عملی بیشتر در حد متوسط و بسیار خوب بودجه جایگزین برای ساندرز با تقریبا نامحدود وجوه را در مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال بلومبرگ یک بار دیگر تلاش خود را به صورت اولیه در صورت ادامه حملات از وارن که برای دومین بحث با چکش او را بیش از او چگونه درمان می شود توافق قانونی با افرادی که شکایت خود را از شرکت بیش از آزار و اذیت جنسی و تبعیض شناخته شده به عنوان عدم افشای توافق نامه.

او گفت که او ارائه شده به لغو موافقت نامه در سه مورد و به پایان رسیده است این عمل با استفاده از آنها را در شرکت خود را. وارن گفت که کافی نیست و او باید همه آنها را حذف منجر بلومبرگ می گویند در غضب “این مشکل است با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی.”

به عنوان بحث به پایان رسید وارن کمپین فروش ‘به اندازه کافی است که هرگز به اندازه کافی’ t-پیراهن در وب سایت خود بود و فرستاده شده به جمع آوری کمک مالی درخواست تجدید نظر بر اساس Bloombergs نظر.

وارن همچنین سوالات خود را به بلومبرگ شخصی به داستان خود را گفت: او اخراج شده بود از اوایل کار تدریس و چون او باردار بود. او با اشاره به یکی از NDAs در مورد یک زن که شکایت در 1995 ادعا که بلومبرگ گفت: او را به کشتن آن زمانی که او به او گفت که او باردار بود.

بلومبرگ پاسخ داد: “من هرگز آن را گفت. دوره. پایان داستان. قاطعانه گفت: هرگز آن را.”

سابق سه دوره شهردار نیویورک در بر داشت جای پای خود را به عنوان بحث رفت و در زیر به طور گسترده ای panned عملکرد در اول بحث است. او استدلال کرد که در زمان خود پیشرو مترقی دموکراتیک شهرستان آماده او را به رهبری و ملت است. “این خیلی بهتر شهر امروز برای همه” او گفت: از نیویورک است.

Electability مسائل

خیلی از بحث ها بر محور electability که گریزان مشخصه که دموکرات ها می گویند که تمرکز به امید انکار مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم. دموکرات ها حمله ساندرز به عنوان بیش از حد افراطی به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک به نفع خود رای از جریان اصلی دموکرات ها و ضربه او بارها و بارها بیش از هزینه های خود را ‘مدیکر برای همه طرح مراقبت های بهداشتی که بالا $32 تریلیون بیش از 10 سال است.

به بلومبرگ سابق جمهوری خواه وارن گفت: “من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول شهردار بلومبرگ است. هسته اصلی حزب دموکرات هرگز به او اعتماد. او به دست آورده خود را اعتماد است.”

ریسک از بحث به نظر می رسید به سوخت شدت به ندرت دیده می شود در اوایل مسابقات آن را به عنوان اغلب تفویض به نامزدها فریاد بیش از هر یک از دیگر در حالی که همه decrying که فریاد می تواند خاموش کردن رای دهندگان به دنبال به دموکرات ها شانس در سال 2020 است.

حتی بایدن که موقعیت خود را به عنوان فرد بزرگسال در اتاق در نه قبلی بحث پیوست در رایگان برای همه. “من حدس می زنم تنها راه برای انجام این پرش در و صحبت دو بار به عنوان طولانی به عنوان شما باید” بایدن گفت: قبل از حمله به Steyer برای سابق خود مالکیت خصوصی زندان شرکت با سابقه عدم درمان زندانیان.

آخرین شانس است ؟

این احتمال وجود دارد همه از نامزدها در صحنه خواهد ماند در این مسابقه هر چند فوق العاده سهشنبه, مارس 3 — اما همچنین به احتمال زیاد تنها تعداد انگشت شماری از آنها خواهد آمد طرف دیگر. بعدی بحث نیست تا مارس 15, زمانی که تقریبا نیمی از نمایندگان مورد نیاز برای نامزدی خواهد شد که در حال حاضر اعطا شده است.

این بدان معناست که سهشنبه ممکن است آخرین شانس برای برخی از آنها را مورد شاید از جمله Klobuchar و Buttigieg. وارن است که هنوز جمع آوری پول هست اما چشم انداز هستند و به همان اندازه دشوار است. هنگامی که presumptive پیشتاز بایدن فقط 15 از 100 نماینده تعلق می گیرد که تا کنون پس از اتمام چهارم, پنجم و دوم در مسابقات.

ساندرز آگهی در تعداد نماینده و نشان داد در نوادا که او می تواند به جلو و با هم یک ائتلاف گسترده تر از خود را عمدتا جوان عمدتا سفید لیبرال پایه. او برنده بیش اسپانیایی آفریقایی-آمریکایی ها و اعضای اتحادیه.

ساندرز در حال حاضر مسیرهای بایدن در کارولینای جنوبی با 5.1 درصد است. دو هفته پیش از آن بود 14 امتیاز. اما این افزایش نیز قرار دادن یک هدف در ساندرز به عنوان نامزد باقی مانده سعی کنید برای جلوگیری از حرکت خود را.

کارولینای جنوبی است که در گذشته از چهار مقدماتی گرم دادن به نامزدها یک فرصت برای اثبات خود قبل از هر نامزد می تواند دندانه دار کردن یک نماینده منجر شود.

که باعث می شود آن را مهم پرشی به سه شنبه. آن 54 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها بیش از هر دولت است. آن را دموکراتیک رای دهندگان عمدتا آفریقایی-آمریکایی است. و آن آخرین سیگنال از نامزدها نقاط قوت رفتن به سوپر شنبه سه روز بعد.

و آن را به یک مسیر بهتر رکورد پیش بینی نامزد از هر اوایل دولت است. از سال 1988 زمانی که دموکرات ها در ایالت کارولینای جنوبی جای خود را حزبی با یک اولیه برنده شده است نامزد احتمالی هر زمان به جز یک بار در سال 2004 زمانی که شمال Carolinian جان ادواردز را شکست داد جان کری ،

شنبه اولیه اولین مسابقه که در آن یک میلیاردر است به احتمال زیاد به تاثیر مستقیم. Steyer صندوق مدیر آب و هوا و فعال است رای گیری درست در 15 درصد قطع به نفع نمایندگان در کارولینای جنوبی است. او صرف $23.6 میلیون دلار تبلیغات در کارولینای جنوبی تقریبا دو برابر دیگر نامزدها و فوق العاده PACs در ترکیب با توجه به تحقیقات شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک.

کارولینای جنوبی نیز اولین جایی که Buttigieg در خطر از جعبه خارج از نمایندگان. او در آمد برای اولین بار در آیووا با ساندرز در نیوهمپشایر و کاهش یافت و تا سوم در نوادا است. او در رای گیری در کمتر از 10 درصد در کارولینای جنوبی نگرانی در مورد اینکه آیا او می تواند برنده بیش از سیاه و دموکرات.

وارن و Klobuchar برنده نمایندگان در دو کشور اما به طور فزاینده ای محدود کوچکتر آگهی های بودجه به عنوان مسابقه حرکت به بزرگتر و متنوع تر متحده است. آنها هم در حال رای گیری در تک رقمی در کارولینای جنوبی است.

بزرگترین جایزه در سه شنبه هستند کالیفرنیا که در آن ساندرز پیشرو و تگزاس که در آن او و بایدن به طور موثر گره خورده است.

اما که همچنین روز بلومبرگ باعث ورود او به این مسابقه است. با 500 میلیون دلار ad بودجه او مطمئن است به یک عامل در سراسر 14-چشم انداز دولت است اما در عین حال نشان می دهد که آیا او می تواند پیشی بایدن به عنوان رقیب به ساندرز و یا به سادگی بازی اسپویلر و نیروی یک رقابت کنوانسیون که در آن هیچ نامزدی اکثریت در اولین رای گیری.

کوچکتر شنبه متحده Alabama, آرکانزاس, تنسی و اوکلاهما کمی رای گیری اما برگزاری یک ترکیب 294 نمایندگان. بلومبرگ بوده است مبارزه در این کشورها به مدت سه ماه در حالی که مخالفان خود شده اند slogging از طریق اوایل مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>