برنی ساندرز آگهی های نظرسنجی ها اما حزب دموکرات superdelegates نمی ارتکاب

Sen. برنی ساندرز که دقت پیشرو یک بسته از دموکرات ها به دنبال نامزدی ریاست جمهوری وقفه در حمایت انتقادی superdelegates که عمدتا باقی مانده در حاشیه به جای متعهد به ساندرز و یا هر نامزد دیگر به لطف عدم اطمینان از مسابقه.

Superdelegates بازی یک نقش محوری در تصمیم گیری این حزب نامزد ریاست جمهوری اگر بالای نامزد نتواند به پیروزی اکثریت یک مجموعه جداگانه از نمایندگان برای grabs در مقدماتی و قفقاز در حال حاضر در جریان است.

اکثریت قریب به اتفاق superdelegates بلاتکلیف باقی می ماند.

به طور کلی تنها در حدود 20 درصد از 771 superdelegates را برداشت نامزد سیگنالینگ سطح بالایی از تردید در مورد خواهد شد که در نهایت پیروزی نامزدی.

“عدم قطعیت در نامزد زمینه تمایل به نگه داشتن بیشتر superdelegates در حاشیه” جاشوا پوتنام که اجرا می شود نماینده ردیابی سایت Frontloading HQ گفت: واشنگتن آزما. “و این 2020 نژاد است که.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که نظرسنجی تعداد کاهش یافته و پس از یک فقیر نشان دادن در هر دو آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه تا کنون موفق به کسب تایید از 70 superdelegates به مراتب بیشتر از هر یک از رقبای در حال حاضر ضرب و شتم او را در برخی از نظر سنجی.

ساندرز مسیرهای بایدن با 23 superdelegates اما تازه وارد نامزد مایکل بلومبرگ که در حال اجرا است به عنوان یک میانه رو جایگزین برای ساندرز و هنوز برای رقابت در یک جلسه و یا یک اولیه و نیز حمایت از 23 superdelegates. سناتور. الیزابت وارن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg کنترل 21 و 13 superdelegates بود. سناتور. ctq امن است نه superdelegate تاییدیه.

مسابقه پیش بینی تحلیلگران ساندرز ممکن است نه برنده شدن به اندازه کافی متعهد نمایندگان به امن نامزدی و superdelegates ممکن است در نهایت تصمیم به مهاجرت در حزب ملی کنوانسیون در میلواکی ویسکانسین در ماه جولای.

ساندرز آگهی نظر سنجی های ملی و برنده نیوهمپشایر اولیه و رای مردم در آیووا قفقاز. نظرسنجی نشان می دهد که او پیش رو در آینده مسابقات در نوادا و کالیفرنیا و تگزاس. او سنجی دوم نزدیک به بایدن در کارولینای جنوبی است. اما این قوانین apportioning نمایندگان ارائه رقبای خود را با این فرصت را به دندانه دار کردن نمایندگان حتی اگر آنها نمی, پیروزی آشکار است. که می تواند گرسنگی ساندرز از 1,991 متعهد نمایندگان نیاز به امن نامزدی قبل از کنوانسیون.

تحت کمیته ملی حزب دموکرات قوانین اگر یک نامزد برنده نیست اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان از انجمن و اولیه مسابقات ، 771 superdelegates بازیگران برگه های رای با متعهد نمایندگان در دور دوم رای گیری.

که در آن نقطه نامزد باید برنده اکثریت همه 4,750 نمایندگان.

“من فقط مطمئن نیستم که superdelegates می دانم که در آن برای قرار دادن پول خود را” David Schultz, یک استاد علوم سیاسی در ال روزاریو دانشگاه و نویسنده ریاست جمهوری نوسان متحده: چرا فقط ده مادهگفت: واشنگتن آزما.

شولتز به تازگی منتشر شده یک ستون پیش بینی superdelegates نمی خواهد رای برای ساندرز اگر او می رسد کنوانسیون بدون اکثریت نمایندگان متعهد.

شولتز گفت: superdelegates در حال حاضر برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با بلومبرگ ، Buttigieg بایدن و Klobuchar است که همه در میانه تر از Sanders سوسیالیستی که می خواهد برای شکستن بانک های بزرگ حذف سوخت های فسیلی و ضایعات بیمه درمانی خصوصی برای دولت-بودجه بهداشت و درمان.

“به همین دلیل آنها متعهد است و آنها مطمئن هستند که جایگزین مناسب برای برنی ساندرز” شولتز گفت. “من فکر نمی کنم آنها بر این باورند ساندرز است که در آینده از حزب یا نامزد برنده.”

اکثریت قریب به اتفاق superdelegates هستند دموکراتیک اعضای مجلس سنا و مجلس و همچنین اعضای کمیته ملی حزب دموکرات. این superdelegate فهرست همچنین شامل, حزب, حق التالیف, از جمله تمام سابق دموکراتیک رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور به استثنای بایدن سابق DNC رئیس و chairwomen و برخی سابق رهبران کنگره. جیمز روزولت نوه رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت ، برجسته superdelegate.

لیست ساخته شده است تا از ایجاد دموکرات ها کمتر به احتمال زیاد به حمایت از یک دور به سمت چپ دستور کار تایید شده توسط ساندرز که او نیز هرگز به خصوص محبوب در میان خانه حزب سنا و قانونگذاران.

“من فکر می کنم بعید است که درصد زیادی از آنها در حال رفتن به بیش از رفتن به ساندرز” شولتز پیش بینی کرد. “این افراد که هنوز هم مشاهده ساندرز به عنوان خارجی به حزب. بسیاری از آنها احتمالا مشاهده این ایده است که اگر دموکرات ها رفتن سوسیالیستی آنها خواهد شد بیش از حد به سمت چپ و از دست بدهند نوسان دولت و متوسط رای دهندگان خواهد شد و در نتیجه از دست دادن انتخابات است.”

پوتنام با اشاره به گذشته دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقات که در سمت چپ این حزب superdelegate نخبگان انتظار در حاشیه مهمترین 2008 زمانی که حزب تقسیم شد عاشقانه بین هیلاری کلینتون و باراک اوباما.

“سپس آن را در مورد دو نسبتا به طور مساوی همسان نامزدهای نخبگان و رای دهندگان تا به حال به را انتخاب کنید از” پوتنام گفت: واشنگتن آزما. “اما در سال 2020 آن است که در مورد اندازه این زمینه یک جناحی پیشتاز در لحظه و عدم تحکیم در میان دیگر نامزدها. نخبگان ارائه می تواند یک علامت واضح تر به اولیه و حزبی رای دهندگان اما واقعا به این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>