DURHAM, New Hampshire برای همه barbs بهداشت ، برنی ساندرز هدایت رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن او لگد نهایی خود را کمپین بزرگ رالی در نیوهمپشایر با یک اشاره از “Trumpism.”

“وجود دارد سه برابر بیشتر از افرادی که در اینجا بیش از دیگر نیوهمپشایر تجمع” ساندرز گفت: جمعیت 7,500 جمع آوری شده در دانشگاه نیوهمپشایر در دورهام.

Sanders, 78, revved تا کسانی که در حضور و غیاب بلبرینگ “برنی” و “نگاهی به قدرت بازگشت” نشانه با اشاره مدیکر برای همه و رایگان کالج تعهد به مالیات شرکت ها در حالی که حمایت از اتحادیه های کارگری.

اگر چه او ناودان سیاسی و اقتصادی ایجاد آنچه که او به نام “لعنتی تمام 1%” این سناتور ورمونت مادی و معنوی خود را تلخ ترین کلمات برای او امیدوار به جای برگردان های ترسناک خاموش معمول خود را از بیخ و گفتار.

“بیایید پیروزی در این است که بیایید تبدیل America,” او گفت: اصرار مخاطبان جوان نه تنها به رای گیری در روز سه شنبه اولیه انتخابات بلکه به یک دوست به مرکز رای دهی.

ساندرز آخرین رویداد به عنوان او در رقابت های دولت های ویژه نیویورک تشکر. الکساندرا Ocasio-کورتز و جنسیت و شهر بازیگر-تبدیل – نیویورک فرمانداری نامزد سینتیا نیکسون و همچنین به عنوان یک کنسرت توسط سکته مغزی است.

Ocasio-کورتز و 30 به سخره مغلوب ساختن پیشی جستن با خود می بالد که ساندرز می تواند ضرب و شتم او را در ماه نوامبر. در ضمن نیکسون به یاد می آورد که چگونه او پشتیبانی ساندرز سابق رقیب هیلاری کلینتون در سال 2016 برای بار دوم در روز سه شنبه, مستقیم زمین برای وحدت به عنوان حزب آماده برای سقوط. اشاره ای به کلینتون نام باعث این jeers از برخی در این عرصه اما نیکسون بود سریع به آنها را سرزنش.

“آه ، ما قصد داریم برای انجام این کار در اینجا,” او گفت:.

ساندرز سر به روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه جلوتر از نزدیکترین رقیب پیت Buttigieg به طور متوسط 7.5 درصد است. این جفت ارز در حال نزدیک تر از حد انتظار پایان در آیووا با شهردار سابق South Bend, ایندیانا, 38, گرفتن خانه بیشتر نمایندگان اما با سناتور برنده رای مردمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im