بernie ساندرز انتخابات ریاست جمهوری بسیار شبیه به رئیس جمهور تهمت را دوست دارد برای به رخ کشیدن در مورد جمعیت اندازه.

داشتن جذب دهها هزار نفر از مردم به یک رئیس جمهور روز رویداد سناتور ورمونت و 2020 دموکرات است برخی از حقوق bragging.

آزادی مطبوعات از ساندرز کمپین ادعا کرد بیش از 50 ، 000 در مجموع با حضور در تظاهرات در پنج کشور از پنج شنبه تا جمعه. علاوه بر این بیش از 4 میلیون بازدید livestreams از حوادث آنلاین, کمپین گفت.

“برنی ساخته شده چند نژادی, چند, نسل, مردم محور حرکت برای تغییر است که دارای پشتیبانی گسترده ای در سراسر کشور” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این نوع از انرژی و هیجان است که خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و آشر در انقلاب سیاسی که در این کشور به شدت نیاز دارد.”

مشارکت مردم تقویت شده توسط تعدادی از حامیان اتفاقاتی که برگزار شد در کارولینای شمالی نوادا کلرادو و کالیفرنیا و واشنگتن است. افراد مشهور مانند سوزان ساراندون و دنی گلوور میزبانی رویدادهای در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است. و خدمه مبارزه برای ساندرز در ایالت نوادا پیش از روز شنبه قفقاز شامل شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون یک دکتر و سابق میشیگان فرمانداری نامزد وزارت امور خارجه بهداشت ، جسیکا راموس نیویورک اوین خوزه لا لوز و میسوری آمریکا نامزد کری بوش.

سیاسی جوانب احتیاط در مقابل خواندن بیش از حد به نامزد جمعیت اندازه از آنجایی که آنها اغلب تحریف واقعی انتخابات روز پشتیبانی می کند. اما قبلی جمعیت اندازه برآورد توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی شده اند تا حد زیادی دقیق و پس از تلاش به منظور بررسی آنها توسط واشنگتن آزما.

Sanders کمپین اغلب نقاط به آن جمعیت و اندازه شبیه به رئیس جمهور تهمت در کمپین 2016 به عنوان شواهدی وجود دارد که این انرژی بیش از رقبای خود.

در ماه اکتبر ساندرز برگزار شد بزرگترین تجمع از مبارزات انتخاباتی تا کنون در کوئینز نیویورک. حدود 26,000 بیرون آمد و به شنیدن سخنرانی توسط ساندرز 78 لیبرال مایکل مور فیلمساز و دموکرات در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز, 30 که صورت گرفت تنها چند هفته پس از نامزد حمله قلبی رنج می برد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de