برنی ساندرز می تواند بایدن سردرد از طریق پایان از مقدماتی

دموکرات ها در حال کم اهمیت جلوه دادن آسیب برنی ساندرز می تواند تحمیل در سال 2020 presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

با وجود به طور فزاینده ای در مسیر باریک به نامزدی Sanders حاضر به رها کردن از کاخ سفید مشاجره میان coronavirus بیماری همه گیر. این COVID-19 شیوع است به عقب رانده کشت از مقدماتی تا ژوئن 2, تاخیر در زمانی که بایدن می تواند در بخش 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای تبدیل شدن به آینده دموکراتیک پرچمدار آشکار است.

گذشته از نقاشی کردن نامزدی فرایند ویروس اثر را در بهداشت عمومی و اقتصاد سقوط در ورمونت سناتور سیاست wheelhouse. دوم ریاست جمهوری پیشنهاد بسیار شبیه خود اول شده است ریشه در تماس خود را برای امضاء پیشنهاد قانونی مدیکر برای همه و حمایت از کار مردم بیش از “میلیاردر کلاس.”

در عین حال به عنوان ساندرز تلاش می کند به دفاع از هر گونه باقی مانده نفوذ در دموکراتیک پلت برخی در حزب نگران چه حد او را به عنوان بایدن نتواند به تولید ستارگان نظرات خود در پاسخ به رمان بیماری تنفسی. همان را می توان گفت برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکراتیک استراتژیست تارا Dowdell عمومی و رسانه ها شد “طبعا” تثبیت در گسترش این بیماری است.

“من فکر می کنم ساندرز کمپ امیدوار است برای نوعی از فاجعه بار قدم اشتباه رخ می دهد اما من نمی بینم که اتفاق می افتد. خط پایین این است که اکثریت رای دهندگان دموکرات رای دادند جو بایدن و در بسیاری از کشورها آن را یک لغزش برای بایدن. برنی در واقع underperformed در بسیاری از ایالت ها نسبت به سال 2016” Dowdell گفت: واشنگتن آزما.

Dowdell اضافه شده او تردید دموکرات خواهد حتی مراقبت اگر بایدن ساخته شده اشتباهات کوچک به دلیل وضعیت کشور صورت گیرد.

“اگر من برنی من می خواهم با استفاده از این فرصت را به سعی کنید به بیش از یک نقش رهبری در سنا و استفاده از این لحظه به ایجاد روابط و به دست آوردن حمایت برای سیاست در حالی که مردم باز به بیشتر مداخله دولت. من فکر می کنم عدم انجام این کار یک فرصت از دست رفته برای برخی از مهم سیاست” او گفت:.

همکار دموکراتیک استراتژیست مایک لوکس موافقت کرد و گفت که او معتقد است ساندرز نمی خواهد “به زمین سوخته در بایدن” با توجه به این که “آنها دوستان و متحدان خود را در هدف مشترک از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من فکر نمی کنم برنی ماندن در مسائل مقدار یک راه یا دیگری. کمپین در مسیر که در آن است و نیست به احتمال زیاد به تغییر” او گفت:.

ساندرز, اما, شده است تطبیق پیشنهاد خود را به coronavirus چشم انداز سیاسی.

هر چند او نداشتم و با لحن حق خود را در یک بحث با بایدن او را از رسیدن به پتانسیل رای دهندگان به صورت دیجیتالی و از طریق تلفن در ایالات آمریکا مانند نیویورک که در آن دموکرات ها نمی رفتن به پای صندوق های رای تا آوریل 28. او را به میزبانی شش COVID-19-مربوط به حوادث و livestreams به طور کلی تا به حال در بیش از 14 میلیون بازدید تا به امروز است. بایدن در مقایسه نیست همان زیر آنلاین.

اگر چه او گرفتار توپخانه ضد هوایی برای پرش از یک رویه vote در 2 تریلیون دلار ویروس بسته محرک اقتصادی ساندرز بسیج طرفداران خود را با تهدید به “قرار داده و نگه دارید” در اقدامات امداد مگر اینکه خواهان رها شده خود را “ضد کارگر” اعتراض. اوباما و مخالف برخی از بیمه بیکاری گسترش مقررات در مورد آنها deincentivized مردم از بازگشت به کار.

ساندرز ترویج اتمام حجت در توییتر و در زمان نخست اخبار کابل مصاحبه از جمله با سی ان ان Anderson Cooper, نقشه کشی, رسانه های اجتماعی تشویق برای اواخر شب سخنرانی پرشوری در آمریکا هستند.

“اوه خدای من. جهان در حال فروپاشی! کسی که از 12 دلار در ساعت در حال حاضر … ممکن است ساخت چند دلار بیشتر برای چهار ماه او گفت:” در اتاق اواخر روز چهارشنبه.

در حالی که برگ برنده های کمپین در حال حاضر به تصویب رسید لخت knuckled رویکرد به بایدن ساندرز تمرد و نافرمانی خطرات صدمه زدن به دو دوره معاون رئیس جمهور قبل از انتخابات و حتی آغاز کرده است.

ساندرز معاندت شد بر روی صفحه نمایش دوباره پنج شنبه زمانی که او گفت: NPR بیشتر لیبرال دموکرات بودند “برنده ایدئولوژیک بحث است.”

“من فکر می کنم به ویژه در این بحران وحشتناک است که ما در مردم درک کنند که بهداشت و درمان است و یک حق انسانی” او گفت:.

ساندرز انباشته از یک جنگ قفسه سینه عمیق به اندازه کافی برای تامین مالی یک نامزدی طولانی مبارزه است. در عین حال او را منحرف جمع آوری کمک های مردمی منابع به شیر اهدا به موسسات خیریه کمک به کسانی که در سمت چپ وضعیتی وخیم از این بیماری است. تیم خود به ارمغان آورده است در بیش از 3.5 میلیون دلار برای علت پس از پایان هفته گذشته به تنهایی.

او همچنین پیشنهاد کرد از طریق کارکنان است که او می خواهد به بحث بایدن یک زمان نهایی در مارس هر چند دلاور سابق 36-سال سناتور اصرار داشت: “ما تا به حال به اندازه کافی بحث” و “ما باید با این.”

ساندرز برنده دموکرات ها در خارج از کشور اصلی در این هفته اما بایدن هنوز 1,174 متعهد نمایندگان به سناتور 862.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>