مایکل بلومبرگ اواخر ورود به حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نقل مکان کرد و به مقام دوم پیش از یک بار مقابل دونده جو بایدن با توجه به رویترز/ایپسوس ملی نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که برنی ساندرز گسترش برتری خود را بر این زمینه است.

نظر سنجی صورت گرفته از روز جمعه به روز شنبه نشان داد 25 درصد از ثبت نام دموکرات و مستقل گفت: آنها را برای رای دادن به Sanders, 78, لیبرال firebrand که برنده آخرین هفته مقدماتی نیوهمپشایر. برای حمایت از سناتور ورمونت رشد 5 امتیاز در طول هفته گذشته بزرگترین یک هفته افزایش برای هر یک از نامزدها.

 

بلومبرگ ، 78 میلیاردر رسانه های مغول و سابق نیویورک از شهردار حمایت شد 17 درصد از پاسخ دهندگان در مقابل 13 درصد برای بایدن 77 معاون رئيس جمهور سابق که طولانی led در نظر سنجی های ملی در میان دموکرات ها در رقابت برای به چالش کشیدن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا که لبه ساندرز در آیووا به پایان رسید و دوم نزدیک در نیوهمپشایر کردم 11 درصد حمایت در این نظرسنجی. نه درصد حمایت سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و 5 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به سناتور ctq در مینه سوتا.

 

ساندرز’ محبوبیت افزایش یافته است به طور پیوسته در طول چند هفته گذشته به خصوص در میان مردان آمریکایی های آفریقایی تبار و از ساکنان روستایی با توجه به رویترز/ایپسوس رای گیری. او در نظر سنجی برای نوادا نامزدی قفقاز در روز شنبه.

ایسنا: وزش جایگزین برای ساندرز

بلومبرگ به نظر می رسد که موقعیت خود را به عنوان یکی از میانه های ایستاده در ساندرز’ راه را برای نامزدی. با توجه به نظرسنجی بلومبرگ افزایش سهم خود از حمایت در میان رای دهندگان ثبت شده در هر یک از سه هفته گذشته است و بدبختانه مکان با بایدن که تا به حال 17 درصد حمایت در هفته گذشته در مقابل 15 درصد برای بلومبرگ.

بلومبرگ که وارد این مسابقه در ماه نوامبر به ریخت و پول را از او برآورد 60 میلیارد دلار از ثروت شخصی به یک کمپین ملی صرف صدها میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی. مبارزات انتخاباتی خود خودداری کرده است که چهار اوایل نامزدی متحده و تمرکز بیشتر نژادی متنوع متحده است که رای فوق العاده روز سه شنبه 3 مارس.

روز چهارشنبه در لاس وگاس بلومبرگ خواهد گام در بحث دموکراتیک مرحله برای اولین بار به رای دهندگان خود را در اولین فرصت به او نسبت مستقیم با بقیه در این زمینه است.

او به احتمال زیاد خواهد شد به چالش کشیده شده توسط رقبا بیش از اتهامات که او در تلاش برای خرید این انتخابات و استفاده به عنوان شهردار نیویورک از پلیس سیاست شناخته شده به عنوان توقف و frisk بود که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تبعیض آمیز.

به رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شد آنلاین به زبان انگلیسی در سراسر ایالات متحده است. آن را جمع آوری پاسخ از 1,115 بزرگسالان از جمله 543 که به عنوان ثبت نام دموکرات یا مستقل. آن را به حال اعتبار فاصله اندازه گیری دقت در حدود 5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im