دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز برنی ساندرز و رقبای اصلی از سنا در حال کشیده شدن مبارزات انتخاباتی دوباره به ارائه مهم رای برای حزب خود در رویارویی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز ctq و الیزابت وارن در حال بازگشت به واشنگتن برای یک انتظار رای پنجشنبه در قطعنامه ای که نیاز به تهمت tot دریافت کنگره تصویب قبل از ارتکاب نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به یک درگیری نظامی با ایران است.

سه نامزد ریاست جمهوری نمی شد در حال حاضر زمانی که مجلس سنا رای دادند در روز چهارشنبه به حرکت قطعنامه به سنا طبقه با هشت خواهان پیوستن به حزب دموکرات. حتی با این که از حمایت هر دو حزب دموکرات می خواهند رای به عنوان بسیاری که ممکن است برای ارسال یک پیام به ناروا است که مطمئن شوید که به حق وتو اندازه گیری. “من معتقدم که هر یک از سناتورها در اینجا خواهد بود” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت.

 

رای خواهد داد سناتورها به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری یک فرصت را به منظور جلب یک تمایز روشن با مغلوب ساختن پیشی جستن در میان هر دو حزب سرخوردگی با دولت توجیهی برای ژانویه 3, قتل ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد.

 

که اقدام و متعاقب آن اعتصاب تلافی جویانه ایران علیه یک پایگاه نظامی آمریکا در عراق تحت فشار قرار دادند, سیاست خارجی حداقل به طور موقت بالاتر در سال 2020 در دستور کار.

مقطع بحرانی

اما آن را نیز طول می کشد کاندیداهای ریاست جمهوری به طور خلاصه به دور از مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان نامزدی مسابقه شتاب گرفته است و پس از ساندرز و Klobuchar در مورد به بعد مسابقات با برخی از حرکت.

ساندرز برنده سه شنبه, New Hampshire اولیه بیش از پیت Buttigieg با Klobuchar قرار دادن تعجب آور سوم. وارن که در دور چهارم این است که تحت فشار به خوبی انجام دهد در آینده دو مسابقه در نوادا و کارولینای جنوبی است.

ساندرز نیز پیشی گیرد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در نظر سنجی های ملی.

سه سناتور گیر خواهد شد در واشنگتن با نوادا قفقاز آینده در فوریه 22 و کارولینای جنوبی اولیه یک هفته بعد. هر سه نیز تا به حال به ماندن در واشنگتن در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی در دو هفته قبل از آیووا قفقاز.

برای هر سه سناتور از بازگشت به واشنگتن می آید در یک مقطع بحرانی. ساندرز در ادامه به دنباله بایدن در کارولینای جنوبی سنجی و تقریبا با بایدن در نوادا است. او رهبری در RealClear سیاست میانگین از نظر سنجی های اخیر از کالیفرنیا ترین نماینده غنی از مارس 3 ‘سه شنبه’ متحده است.

وارن چپ نیوهمپشایر بدون هیچ گونه نمایندگان و نظرسنجی ها نشان می دهد او در مقام سوم در نوادا و چهارم در کارولینای جنوبی است. تازه خود مقام سوم پایان در نیوهمشایر Klobuchar مسیرهای بد در هر دو نوادا و کارولینای جنوبی است. او فقط 3 درصد حمایت در RCP متوسط در نوادا و 2 درصد به طور متوسط در کارولینای جنوبی است.

قطعنامه

جنگ قدرت وضوح اسپانسر شده از طرف دموکراتیک Senator Tim Kaine ویرجینیا خواهد نوار نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از درگیر شدن در جنگ علیه ایران و یا هر بخشی از آن را دولت و یا نظامی مگر اینکه کنگره اعلام جنگ و یا به طور خاص مجاز به استفاده از نیروی نظامی.

مجلس به تصویب یک قطعنامه مشابه در ماه ژانویه اما نیاز به تصویب مجلس سنا نسخه. نه مجلسی است که رای به نادیده گرفتن یک رود وتو از مغلوب ساختن پیشی جستن.

 

تمام دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب را مورد انتقاد کاخ سفید برای بارها و بارها تغییر آن توجیهی برای این حمله که به کشته شدن سلیمانی.

 

ساندرز قرار داده خاص و ویژه در حمله به ایران. در علاوه بر این به پشتوانه جنگ Powersresolution او حمایت سنا قانونی که انکار بودجه برای هر گونه اقدام نظامی علیه ایران نه مجاز توسط کنگره است.

یکی از مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, نماینده Ro Khanna کالیفرنیا حمایت یک خانه نسخه از این لایحه که پاک است که مجلسی در ماه گذشته.

چه بعدی ؟

پس از جنگ Powersvote Sanders, سفر به کارولینای شمالی و تگزاس در جمعه نوادا در روز شنبه و یکشنبه و پس از بستن یکشنبه در کلرادو.

هر دو ایالت کارولینای شمالی و کلرادو خود را نگه دارید مقدماتی روز سه شنبه در مارس 3.

وارن برگزار خواهد شد پنج شنبه شب تاون هال در آرلینگتون ویرجینیا در پیشبرد مشترک المنافع مسابقه 3 مارس قبل از جسارت به کارولینای جنوبی در روز جمعه.

Klobuchar سفر خواهد کرد به نوادا در روز پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی