برنی Bro مسئول: مغلوب ساختن پیشی جستن پمپ تا ساندرز امید به اجرا در برابر او

زودتر به حال گزارش های آغاز شده در حال گردش است که روسیه در تلاش بود برای کمک به برنی ساندرز انتخابات از هواداران خود شروع به ارائه تئوری های توطئه در مورد چگونه داستان پدید آمده در روز قبل از نوادا قفقاز.

“دلیل این است که هیچ چیز دموکرات ها با استفاده از دروغ جعل شماره 7 نمی خواهید برنی سندرز برای به دست آوردن نامزدی حزب دموکرات و آنها این خواهد بود بسیار بد برای شانس خود گفت:” یک صدای جیر جیر. “این همه تقلب دوباره در برابر دیوانه برنی ساندرز!”

این حساب دارای پمپ جریان طعن کارگردانی در ساندرز رقبا برای نامزدی همراه با مکرر ستایش برای سناتور ورمونت. آن همه را برای یک نمونه برنی فرض جریان تفسیر نبود هویت کاربر که در صورت نهایی دموکرات نامزد رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن.

استراتژی تقویت سوسیالیستی نامزد به نظر می رسد طراحی شده برای ارائه یک حریف ضعیف در انتخابات عمومی است اما تقسیم استراتژیست های جمهوری خواه که دیدن خطر در این رویکرد است. برخی هشدار می دهند که در حالی که ساندرز ممکن است ترساندن حومه رای دهندگان او می تواند ثابت کند یک رقیب نیرومند در این مهم زنگ کمربند متحده کمک کرد که برگ برنده برای پیروزی در سال 2016.

برندان Steinhauser یک توافق استراتژیست در تگزاس گفت: دایره خود را از دوستان جمهوری خواه شامل تهمت منتقدان که بازگشت به برابر اگر ساندرز جایگزین بود.

“من فکر می کنم رئیس جمهور فکر می کند برنی خواهد بود یک نامزد که از دست دادن وسط و یا حومه زنان و یا از دست دادن گذاران در وال استریت که تمایل به رای دادن برای دموکرات ها مانند جو بایدن یا هیلاری کلینتون و یا حتی باراک اوباما” او گفت:.

“من فکر می کنم او درست اما همه چیز ما فکر می کنیم می دانستم که در مورد انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شده و بر سر آن چهار سال پیش است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن را دوباره در روز دوشنبه در سفر خود به هند به خبرنگاران سرنشین نیروی هوایی یکی افکار خود را در دموکراتیک نژاد به عنوان او پرواز کرد به آگره به بازدید از تاج محل.

“در واقع من فکر می کنم او خواهد بود سخت تر از بسیاری از دیگر نامزدهای چرا که او مثل من اما من یک مقدار بزرگتر پایه,” او گفت:.

مشاوران می گویند آن است که همه بخشی از تلاش برای تمرکز بر ساندرز و مطمئن شوید که خود را سوسیالیست نمایش باقی می ماند تحت بررسی.

اما رسما مبارزات انتخاباتی خود می گوید آن را خواهد شکست هر نامزد که پدیدار از رقابت دموکراتیک مسابقه.

و روز دوشنبه رئیس جمهور مشاور کلیان کانوی که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مدیر کمپین گفت: “این واقعا مهم نیست. نه یکی از آنها خواهد بود قادر به اجرا در برابر تهمت اقتصاد تهمت زدایی.”

مخلوط پیام از رئیس جمهور و برخی از نزدیکترین دستیاران نشان دهنده نگرانی که ساندرز ممکن است کمتر قابل پیش بینی نامزد از متعارف سیاستمداران مانند جو بایدن یا مایکل بلومبرگ. او می تواند چالش مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیستی خارجی گوشته و ممکن است پیروزی پشت یقه آبی دموکرات ها که روشن طرف در سال 2016.

“گاهی اوقات شما باید مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای” گفت: سابق کاخ سفید رسمی.

فاکس نیوز لنگر Tucker Carlson است که در میان آمار و ارقام اصرار احتیاط.

اگر چه ساندرز می تواند با چکش سوسیالیستی برچسب: “اگر ساندرز وعده به بخشش وام های دانشجویی, او هنوز برنده بسیاری از هزاران نفر از رای دهندگان که رفت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین بار” او گفت:. “بدهی های خرد است و یک نسل از آمریکایی ها است. جمهوری خواهان نیاز به یک برنامه ریزی برای آن را بهتر و یا آنها را پشت سر گذاشت.”

بررسی های اخیر را مورد ساندرز electability.

یک کلمبیا کلمبیا نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته ساندرز ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان (48% به 43%) دقت پیش رو در پنسیلوانیا (48% به 44%) هر چند در ویسکانسین (43% 50%) اما در انجام به طور کلی به عنوان خوب یا بهتر از رقیب دیگر برای نامزدی.

یک نظرسنجی ملی منتشر شده توسط ایسنا قرار می دهد ساندرز در 47 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 44 درصد در میان رای دهندگان ثبت شده.

اما او هنوز هم چهره یک مشکل عمده به گفته گالوپ که آرای رای دهندگان در ماه گذشته در شرایط مطلوب از یک رشته از ویژگی های. اگر چه بیش از 9 در 10 گفت: آنها را برای رای دادن به یک نامزد معرفی شده توسط حزب خود را که اتفاق افتاده بود و سیاه کاتولیک یهودی اسپانیایی یا یک زن فقط یک گروه آزمایش دریافت اکثریت مخالفان: تنها 45 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها می تواند پشتیبانی سوسیالیستی.

جین Zaino استاد علوم سیاسی در آیونا کالج گفت: “اگر این چیزی بود تصمیم گرفت در کالیفرنیا و سپس برنی خواهد بود یک نیروی عظیم منهدم کننده است اما به عنوان به زودی به عنوان شما را به ویسکانسین, فلوریدا, اوهایو, برنی پلت فرم است که آسان تر به ضرب و شتم برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نامزد دیگری ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>